Şimdi Ara

BİM de ASUS X54C-SO570R 799 LİRA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
40.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de aldım..güzel pc e beziyor..daha oyun kurmadım..oyun performansını da yazarım..
  • geçen sene verdiği i3 buydu sanırım. gerçi asusun kötüsü olmaz. 2 tane asus laptop kullandım şuanda asus netbook kullanıyorum. dükkana geçen sene bim den asus i3 aldık. 1 senedir maşallah taş gibi. şuana kadar kullandığım asusların hiçbiri tık demedi
  • bende aldım hatta şu anda asustan yazıyorum bu fiyata 10 numara ne fan sesi ses ne ısınma harika bir bilgisayar. alır almaz 4 gb kingstom 1333 ddr 3 bellek taktım ram 6 gb oldu :)
  • Elktronik şans işi hocam biz geçen sene 4 adet aldık bu makinadan. Hiçbirinde gram sorun çıkmadı şu ana kadar.
    Bir markayı değerlendirken markanın alınacak modeli üzerinden genel problem oranını araştırıp ona göre değerlendirmek en mantıklısı.
  • pek oyun bilgisayarı değil ama denemek için pes 13 yükledim..low da sorunsuz çalışıyor..medium a falan almadım öyle kasar heralde.. laptop u beğendim..ısınma vs. sorunu yok..fiyatı da özelliklerine göre iyi bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa.aslan

bende aldım hatta şu anda asustan yazıyorum bu fiyata 10 numara ne fan sesi ses ne ısınma harika bir bilgisayar. alır almaz 4 gb kingstom 1333 ddr 3 bellek taktım ram 6 gb oldu :)

+RAM takabileceğimiz yuva var mı abi ?
  • Fifa 2012-13 nasıl oynatır, çok kasar mı fiyatı uygun eğer performansıda iyise alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

800 Tl peşin nasıl verceksiniz ya.

Hay ağzına sağlık. Adamlar hem peşin satıyor hem de 2gb'lı satıyor hem de yorumlara göre internette gezip ufak oyunlar oynamak için yeterli bir şey!

800 peşin veren 1000 lira hatta 1100 lira da verir hem de taksitli verir adam gibi i5 alır. Hatta 800 peşin veren taksitle 3. nesil i7 toshiba 1400-1500 arasına alır. Sıcak fırsat göremiyorum bu açıdan. Zaten o ekran kartı ile i7 3. nesil verseler ne olur ki! Sonuçta kapasite belli. i3 gazı ile millete iteliyorlar.

ben bu kadar mantıksız bir yazı daha görmedim son zamanlarda iyi geldi ama güldüm biraz. Ben oyun oynamayacağım sadece office dosyaları kullanıp, nette gezinip, müzik dinleyip film izleyeceğim. Bu fiyata bulabileceğim en iyi makina benim için. Hem de Asus. Ayrıca benim cebimde yazın çalıştığım için 900 lira param var. Aylık aldığım para bana anca yetiyor para biriktirme gibi şansın yok. 1000 lira 1100 lira veremem. Taksitle hiç veremem kredi kartımda limitim yok. Olsa bile yapacağım bu işlemler için i5 almama hiç gerek yok.

i3 almanada gerek yok. Dual core T4500 bile yapar senin işini. Office için i3, sen de beni güldürdün. Saatte 30 km hız limiti olan yolda kullanmak için düşük model de olsa yarış arabası alır gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

800 Tl peşin nasıl verceksiniz ya.

Hay ağzına sağlık. Adamlar hem peşin satıyor hem de 2gb'lı satıyor hem de yorumlara göre internette gezip ufak oyunlar oynamak için yeterli bir şey!

800 peşin veren 1000 lira hatta 1100 lira da verir hem de taksitli verir adam gibi i5 alır. Hatta 800 peşin veren taksitle 3. nesil i7 toshiba 1400-1500 arasına alır. Sıcak fırsat göremiyorum bu açıdan. Zaten o ekran kartı ile i7 3. nesil verseler ne olur ki! Sonuçta kapasite belli. i3 gazı ile millete iteliyorlar.

ben bu kadar mantıksız bir yazı daha görmedim son zamanlarda iyi geldi ama güldüm biraz. Ben oyun oynamayacağım sadece office dosyaları kullanıp, nette gezinip, müzik dinleyip film izleyeceğim. Bu fiyata bulabileceğim en iyi makina benim için. Hem de Asus. Ayrıca benim cebimde yazın çalıştığım için 900 lira param var. Aylık aldığım para bana anca yetiyor para biriktirme gibi şansın yok. 1000 lira 1100 lira veremem. Taksitle hiç veremem kredi kartımda limitim yok. Olsa bile yapacağım bu işlemler için i5 almama hiç gerek yok.

i3 almanada gerek yok. Dual core T4500 bile yapar senin işini. Office için i3, sen de beni güldürdün. Saatte 30 km hız limiti olan yolda kullanmak için düşük model de olsa yarış arabası alır gibi.

700den aşağı notebook yok zaten..bu da 800e gayet iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sCandaL3.8

quote:

bende aldım hatta şu anda asustan yazıyorum bu fiyata 10 numara ne fan sesi ses ne ısınma harika bir bilgisayar. alır almaz 4 gb kingstom 1333 ddr 3 bellek taktım ram 6 gb oldu :)

evet var 4 gb 1333 ddr3 ram takabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sCandaL3.8

quote:

evet var 4 gb 1333 ddr3 ram takabilirsiniz.

Bu özellikte iyi oldu teşekkür ederim :)
  • ya arkadaşlar mause ve ses sistemi de iyi fiyat gibi duruyor logitech çok iyi, alan arkadaşlar var mı? alalım mı acaba kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

ya arkadaşlar mause ve ses sistemi de iyi fiyat gibi duruyor logitech çok iyi, alan arkadaşlar var mı? alalım mı acaba kararsız kaldım.

Ben mause'tan aldım bir adet fiyatına göre çok iyi , dün media markt'te bile fiyatı 29.90'dı..1 yıl pil ömrü var bence özelliklerine göre uygun fiyata yüksek kalite
  • VALLA GİTTİM ALDIM O KADAR YORUM OKUDUM İ7 KULLANANLAR DURUMU İYİ OLANLAR KÖTÜLEDİ.
    AMA GİTTİM ALDIM.ŞİMDİLİK İYİ Bİ KULLANALIM BAKALIM.
    parası çok olanlar iyi dalga geçiyor kötü yorum yapıyor.
    geçenlerde teknoloji marketine gittim çocuğun biri babasıyla notebook bakıyor.
    babada para var belli oluyor en pahalısını soruyor.
    tezgahtar anlatıyor i3 i5 i7 diye
    çoçuk beğenmiyor ve tezgahtara soruyor
    abi daha iyisi yok mu ben i8 istiyorum diyor,
    tehgahtarın suratını görecektiniz
    gülmekten öldüm valla
  • Ben de logitech fareden aldım gayet kaliteli altında ışık olmayan modelden ve gayet hızlı çalışıyor ve fiyatı da uygun.Ancak stokta kalmış olması düşük ihtimal ben kasiyere ayırttırmasam öğlen 12 gibi gittiğimde kalmamış olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Ben de logitech fareden aldım gayet kaliteli altında ışık olmayan modelden ve gayet hızlı çalışıyor ve fiyatı da uygun.Ancak stokta kalmış olması düşük ihtimal ben kasiyere ayırttırmasam öğlen 12 gibi gittiğimde kalmamış olacaktı

az önce eve geldim, paketi açtım, ışığı yanmayınca çalışmadı diye yeniden paketledim. yazdığını okumasaydım yarın geriye götürecektim. saat 20:30 gibi 2 adet aldık 1 adet daha mevcuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytekinNet -- 28 Eylül 2012; 21:55:02 >
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ancak bazı sorunum olucak ısınma sorunu varmı cihazda ayrıca boyutu nedir led mi tşkler..
  • Şans, kısmet işte, bana da bir tane kalmış aldım. Pilini bitirene kadar kullandım, ilk izlenimlerim olumlu.
    -Batarya %77 de idi açtığımda ve bitene kadar yaklaşık 2 saat kullandım. Bataryası minicik, önce korktum yarım saat filan gider diye ama öyle olmadı. (web kullanımı). Full hali ile 2,5 - 3 saat arası bir kulalnım sunar sanırım.
    -Isınma kesinlikle yok, ılışma var :) İki saat diz üstünde kullandım, üstü ve yanları zaten hiç ısınmadı, altı ise rahatsız etmeyecek şekilde ılıştı :)
    -Ses fena değil, ekran da öyle ama ekranın görüş açısı zayıf, daha parlak bir görüntü bekliyordum. Fakat kesinlikle kötü değil.
    -Hız olarak gayet tatminkar, kasacak oyunlardan oynamadım grafik performansı hakkında yorum yapamayacağım.
    Sonuç değerlendirmem:
    Uzun süredir ev kullanımı için mütevazı bir laptop arıyordum, hatta hb sitesinde samsung amd e450 işlemcili ürüne zam yapmasaydı (çakalca) 649 TL'ye onu alacaktım.(ürün hızlı satınca 702 TL yaptı çaktırmadan) B işlemcili olanlar da 700 'den aşağı değil. Casper, Exper gibi marka olarak vasat cihazlar bile 700 civarında. Markanın Asus olması zaten artı değer, Asus laptopları hep sevmişimdir, sağlam olarak tanırım. Hal böyle olunca i3 için 799 TL'ye bu laptop bence çok çok iyi fiyat, yorumları okudum da biraz, karşılaştırmalar elma ile armut karşılaştırması gibi, kendi sınıfındaki cihazlar 1000-1100 TL'den kesinlikle aşağı değil. Alanlara hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Bu yorumu yalan yanlış bilgi vermemek için yaptım, ileride yeniden fırsat olursa birilerine yardımcı olabilir diye.
    Son olarak derecelendirme merakı olanlar için Windows derecelendirmesi 4,6.
  • fareyi öneririm ben almıştım aynı modeli hazirandan beri aynı pille çalışıyor 4 aya yaklaştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet notebook 3 adet mause aldım kasiyer şaşırdı tabi biraz elinizde daha varsa alayım dedim :) Kar amaclı aldım ürünleri birini sattım gayet memnun kaldı alıcı :) 950 Tl den gideri var mause yi cıkar 130*3 = 390 tl yeterli benim için :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.