Şimdi Ara

Bim Cuma Günü Ürünleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
42.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim ihtiyacım da vardı. Bu cuma yani yarın Bim'de DBK matkap -modelini belirtmemişler- 24,5 ytl, DBK Akülü vidalama 37,5 ytl, takım cantası 14,9, cırcır tornavida 13,5 ytl. Fiyatlar nasıl sizce(f/p baz alınırsa). Bir de nokia 6131 var 259 ytl ye, ilgilenenler için ...

• Bu tür elektrikli aletleri hobi amaçlı ve kısa süreli kullanacaksanız alın.Yoksa paranızı boşa harcamayın.
  • dbk çin markası ve orta kalite bile olmayan bir marka. kısa vadeli veya hobi işllerinde kullanılabilir. Kaliteli biş istiyorsanız makita vs gibi markalara bakın bence.
  • sizin için bim sayfasından yarinki ilanı resim şeklinde düzenledim

[img=http://img229.imageshack.us/img229/3347/rszadszfp8.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 24 Nisan 2008; 16:28:34 >
  •  Bim Cuma Günü Ürünleri
  • DBK hakikaten kalitesiz bir matkap markası.bazı modelleri vidalamada bile zorluk çekiyor.
  • Telefonu zaten Bim'de pek bulamazsınız ama fiyatı pekte iyi sayılmaz. Üstelik peşin.

Fikir edinmeniz için:

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=11074&ref=akakce&v=1.53.9
  • carrefourlarda bu ürünlerden var ve daha hesaplı.
    çoğu ürünümüde burdan aldım daha bozulan olmadı ancak profesyonel kullanım için, iş yapanlar için uygun değil.
    evde dursun lazım olur derseniz işe yarar ancak matlkap uçlarını kaliteli almanızı öneririm
  • Bi yönetici dağıtmış ortalığı
    Peki biz de matkaba yorum yapalım o zaman
    Benim gibi ayda yılda bi kullanacaksanız alın derim.
    4 sene önce 16 YTL'ye aldığım dandik matkabı hala kullanmaktayım.
    Dışarıdan bi de uç takımı aldım mis gibi çalışıyor.
    Zaten yılda en fazla 5-10 defa kullanırım.
    Benim gibiyseniz gidip Bosch'a (boşa ) 100-150 YTL para vermeyin.
  • bauhausta vardı şarjlı vidalama makinesi 15-20 arası bişeydi 15 tane de ucu vardı fiyata dahil.onu öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutbaran

bauhausta vardı şarjlı vidalama makinesi 15-20 arası bişeydi 15 tane de ucu vardı fiyata dahil.onu öneririm.

O dediğinden var bende.
    Atlas marka.
    Gayet de güzel iş görüyor ama delmek amaçlı kullanılmaz şayet 3.8 Volt.
    Fakat ince tahta, plastik falan delebilirsin yanında uçları da var.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten bu hırdavat malzemelerinden pek anlamıyorum. Bana çok yardımcı oldunuz sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 25 Nisan 2008; 8:44:04 >
  • 37 cevap yazılmış ama burada 11 mesaj var.amma tırpan yemiş topic
  • o matkabı adanaad 5 ytl ye bilemedim 10 ytl ye (rahatlıkla) bulursun

bim elektronik konusunda iyi değil...şehir fiyatı veriyor...kalitesiz ürünler çok pahalı...migros - real - carrefour gibi yerlerde de aynı şekilde...

işi bilen biri imkansız buralardan elektronik eşya almaz...

bimden sucuk-tavuk-peynir-zeytin alacaksın...öğrenci işi...hesaplı oluyor genelde
  • hakkaten de sucuk ve tavuk piyasanın yarı fiyatına neredeyse(;
  • Ben migrostan lenovo notebook ve seg plazmayı hem aldım hemde en az 10 kişiye aldırdım.
    Söyledikleriniz her zaman geçerli değil.
    quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

o matkabı adanaad 5 ytl ye bilemedim 10 ytl ye (rahatlıkla) bulursun

bim elektronik konusunda iyi değil...şehir fiyatı veriyor...kalitesiz ürünler çok pahalı...migros - real - carrefour gibi yerlerde de aynı şekilde...

bimden sucuk-tavuk-peynir-zeytin alacaksın...öğrenci işi...hesaplı oluyor genelde
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

hakkaten de sucuk ve tavuk piyasanın yarı fiyatına neredeyse(;

bimde bunlar yarı fiyatına falan değil yada senin piyasa anlayışın değişik ve bim'de hemen hemen hiç bi ürün'ü bulamazsınız öyle piyasanın yarı fiyatına bazen bazı kalem mallarda indirim yaparlardı şimdi oda yok o yüzden artık eskisi gibi uğramıyorum bim'e dia'da daha çok çeşit var benim için aldığım şeyler hep ıvır zıvır dia markalı ürünler
  • quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

o matkabı adanaad 5 ytl ye bilemedim 10 ytl ye (rahatlıkla) bulursun

Şimdi 10 YTL için Adana'ya mı gidecek adam?
  • cünayd zapsuya bime hiç gitmem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.