Şimdi Ara

BİM Crea Bluetooth Kulaklık 30 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir Bayındır BİM şubesinde Crea marka kablosuz kulaklık vardı. Kasada bir tane kalmış, kasiyer 30 liraya düştüğünü söyledi. İnternette bu kulaklık ile ilgili bilgi bulamadım ama görüntüsü Awei A920BL modeli ile aynı. Awei olanın Türkiye'de fiyatı 60-70 lira, Çin'de ise 10-15 dolar civarı. Fiyat çok uygun ama kalitesi de görüntüsü gibi aynı mıdır, başka şubelerde gören veya alan oldu mu acaba?

BİM Crea Bluetooth Kulaklık 30 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halacoglu -- 19 Nisan 2017; 10:8:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 tane kalmış onu da konuyu açan almış
    sıcak fırsat nerede
  • vallaha denemeden bilinmez nasil oldugu yotubede videolari vardir ordan bak bi istersen ve bunun benzeri çok urun var china de ve turkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barda_06 -- 19 Nisan 2017; 10:55:36 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Aldığımı söylemedim. Ürün bitti mi yeni mi gelecek o da belli değil çünkü tanıtımlarda yok. Başka mağazalarda yolu düşüp bulan olursa iyi fiyat olduğu için paylaşmak istedim.

• Takip

• aliexpress'ten almıştım daha önce. kablonun mantığı ensenden dolaştırarak geçtiği için mikrofon sesi karşı tarafa iyi iletmiyor. sadece müzik dinleyecekseniz iş görür. ses kalitesi olayından çok anlamadığım için pek yorum yapamıyorum.
  • hocam sadece izmir de mi var ben bu taraflarda göremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.