Şimdi Ara

Bim Corby Zoom Pro CX007 Smart Drone 189 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
13.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucuz gibi duruyor. Bilgisi olanlar yorumlarsa çok iyi olur.

Bim Corby Zoom Pro CX007 Smart Drone 189 TL

En ucuz Dr de 323 TL
    https://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Corby-Zoom-Pro-CX007-Smart-Drone/Akilli-Oyuncaklar/Akilli-Oyuncaklar/urunno=0001815679001?gclid=EAIaIQobChMI7NjkuPq24wIVhbTtCh3C9AVDEAQYASABEgKkzPD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 15 Temmuz 2019; 15:47:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasa da aynı model fiyat karsılastırmalarına bakınca ucuz

ama cok bişey beklemeyin bunlardan oyuncak kategorisinde değerlendirilebilir
  • bu tarz dronelar genelde kontrolü kolay kaybediyorlar biraz uzaklaştırıyorsun sonra o yöne gitmeye devam ediyor falan. öyle videolardaki izlediğiniz gibi güzel değiller.
  • İlk Drone denetimi için uygun. Açıkçası Drone kazaları videolarını izleyince gördüm ki bu mermerler kazaya çok meyilli. Pahalı bir şey alıp acemiliği atmamak gerek

• Bunu kullandım. Uçurması çok zevkli , fakat kamerası vga. Sadece uçurmak için alacaksınız tatmin eder , profesyonele geçiş için ideal.

• onuryeşildağ kullanıcısına yanıt
    Rüzgar olduğu zaman çok savruluyor mu?

• onuryeşildağ kullanıcısına yanıt
    Kamerası nasıl hocam büyük ihtimal kötüdür ama fiyatına göre iş görür mü internette hiç kamera görüntüsünü bulamadım

• 4 dkk ucuyomus 360p goruntu kalitesi 45 dkkda sarj olup 4 dkk kullanmak sacma biraz 10 binlik power bank kaldirirmi acaba baglasak buna

• musty578 kullanıcısına yanıt
    10 dk yazmışlar ama 4 dk mı emin misiniz hocam? 4 dk ise almaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: porazo

10 dk yazmışlar ama 4 dk mı emin misiniz hocam? 4 dk ise almaya değmez.
    youtuba yaZ shift delete incelemesini izle

Link atar mısınız bu modelin incelemesini göremedim. Yanlış bakmış olabilirsiniz.

• quote:

Link atar mısınız bu modelin incelemesini göremedim. Yanlış bakmış olabilirsiniz.
    https://youtu.be/nWG7nZwkLPE

Bu model değil başlıkta model yazıyor.

• quote:

Bu model değil başlıkta model yazıyor.
    evet farkliymis ama aynidir pek bi fark olmaz

• bu fiyat aralığında belki biraz yüksekte olabilir tavsiye edeceğiniz drone var mı
    Nasıl fark olmaz? Bilginiz olmayan konularda sallmayın. İki drone arasında neredeyse 2-3 kat fark var boyut ve ağırlık olarak. Ve ayrıca motor güçleri farklı tabiki uçuş süresi daha uzun olacaktır. Ekstra olarak letgo da ürünü kullanan birinin ilanını gördüm ortalama 20 dk uçuyormuş ve kendisi 16 dk uçurabilmiş. Bim Corby Zoom Pro CX007 Smart Drone 189 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• corby drone teknosadan alıp kullandım başka modelini
    küt küt düşüyor düşmeye başlayınca dikiş tutmuyor
    en son motorun biri çalışmadı

bu ürün 6 axis olması nedeniyle gayet stabil uçuyor
    gene de bunlara verdiğin para çöpe gidiyor

djı drone alsan üste kar bile ediyorsun
    pahalı olan sana daha karlı oluyor
    çarpışma önleyici sistem var mesela birinde kumandayı kapatmışım kaleye doğru son sürat gitti çarpmadan durduydu

• 399TL gibi fiyatı vardı. İndirimler vs 290 gibi fiyata alıp sevinmiştim. D&R dan aldım. Problemsiz geldi. Uçurmayı denedim ama nafile, stabil tutmak çok zor, youtube da küçücük çocuk evin içinde uçuruyor, ben fabrikada hangarın içinde kontrol edemiyorum. Motorun birinde sorun gördüm servise gönderdim. 2 hafta oldu gelen giden yok. Whatsapp ile telefon ile vs ulaştım, adamlar cevap veriyor, ilgileniyorlar fakat gelmedi daha. Çok fazla deneyemediğim cihaz hakkında yorum yapamayacağım.
    Tek pervaneli küçük helikopteri oturma odasında çok hassas şekilde kullanabilirken bunuda kullanırım zannediyordum. Sorun bende mi, dronedamı anlamadım? Zannederim bu oyuncak drone lar kullanımı zor aletler. Drone dediğin zaman dji geliyor akla ama 1000 dolar civarında fiyatı var. Hevesim geçsin diye bunu alıp kurcalayabilirsiniz, heves geçerse ne alâ 189TL ye hallolur, dahada azarsa enaz 5000 TL bütçe istiyor profesyonel bişey için. Kamera bildiğin vga ama iş görür, çok kötü değil. 1200 mah batarya emsalleri arasında gayet iyi. Katlanır olması da iyi. Sonuç olarak aklınızda böyle birşey almak varsa BIM'e gelmişken kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: okuzucu

399TL gibi fiyatı vardı. İndirimler vs 290 gibi fiyata alıp sevinmiştim. D&R dan aldım. Problemsiz geldi. Uçurmayı denedim ama nafile, stabil tutmak çok zor, youtube da küçücük çocuk evin içinde uçuruyor, ben fabrikada hangarın içinde kontrol edemiyorum. Motorun birinde sorun gördüm servise gönderdim. 2 hafta oldu gelen giden yok. Whatsapp ile telefon ile vs ulaştım, adamlar cevap veriyor, ilgileniyorlar fakat gelmedi daha. Çok fazla deneyemediğim cihaz hakkında yorum yapamayacağım.
    Tek pervaneli küçük helikopteri oturma odasında çok hassas şekilde kullanabilirken bunuda kullanırım zannediyordum. Sorun bende mi, dronedamı anlamadım? Zannederim bu oyuncak drone lar kullanımı zor aletler. Drone dediğin zaman dji geliyor akla ama 1000 dolar civarında fiyatı var. Hevesim geçsin diye bunu alıp kurcalayabilirsiniz, heves geçerse ne alâ 189TL ye hallolur, dahada azarsa enaz 5000 TL bütçe istiyor profesyonel bişey için. Kamera bildiğin vga ama iş görür, çok kötü değil. 1200 mah batarya emsalleri arasında gayet iyi. Katlanır olması da iyi. Sonuç olarak aklınızda böyle birşey almak varsa BIM'e gelmişken kaçırmayın.
    Zerotech dobby var bende,öneririm

650tl lere dustu fiyati

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa232

Nasıl fark olmaz? Bilginiz olmayan konularda sallmayın. İki drone arasında neredeyse 2-3 kat fark var boyut ve ağırlık olarak. Ve ayrıca motor güçleri farklı tabiki uçuş süresi daha uzun olacaktır. Ekstra olarak letgo da ürünü kullanan birinin ilanını gördüm ortalama 20 dk uçuyormuş ve kendisi 16 dk uçurabilmiş.
    sen malini satip kotuleyen bi adam gordunmu hic satan adamin fikrimi onemli bak yukaridaki kullananlarin firikirlerine ona gore yorum yap milleti heveslendirme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.