Şimdi Ara

BİM Çiğ köfte 1 kg 7.95₺ ( 2 Haziran'da yanacak burası ) 🔥 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
16.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen aylarda Şok aktüel getirmişti almamıştım bunu alıp deneyim sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an önümdeki tabakta,hayatımda yediğim en kötü çiğköfte,tuzu basmışlar,kıvamıda iyi değil.
  • Şokta vardı aynı 1 kiloluk şekilde ama çok kötüydü tavsiye etmem. Metro marketlerdeki aro çiğ köfte baya iyidir onu tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sek tereyağ nasıl olurda A101 bimde bu fiyata satılabilir carrefour ve migrosta 67 lir ve fiyatı hiç düşmüyor kesinlikle 2.kalite üretim diye düşünüyorum.

• alexxson kullanıcısına yanıt
    Bencede vardır bir katakulli. Fiyat olarak imkansız yoksa...
  • Sivasta Kral etsiz çiğköfte var. Sanırsam 25 tl kilosu ama değer. Eskiden içinde görünür şekilde minik minik ceviz vardı daha güzeldi. Bunlar çiğköfte benzeri ürün. İçinde un gibi bağlayıcı birşeyler var. Çiğköfteyi hamura çeviriyorlar adeta.
  • aynısı yakın zamanda şoka gelmişti aynı fiyat hatta daha önce yüzbiere de geldi. Başlarda iyi gibi tadı ama tuzlu cok acı değil içindekiler belirsiz koruyucu var.
  • O fotoda asıl fırsat sek tereyağ bence.

• Pan çiğ köftenin yerini hiç biri tutmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir lagash değil

• Arkadaşlar bu sık ye cigkofteyi komagene ya da oses üretiyor biginiz olsun fırsat sıcak yanı

• Gaviscon kurtarmazsa ki kurtarmayacak lütfen şekil 2 ye geçiniz..

BİM Çiğ köfte 1 kg 7.95₺ ( 2 Haziran'da yanacak burası ) 🔥

BİM Çiğ köfte 1 kg 7.95₺ ( 2 Haziran'da yanacak burası ) 🔥

• Entabi.. Oses Çiğköftenin yan markasıdır kendisi..Sakız gibi yapışkan kıvamı var sevmedim, alırsanız içine yarım çay bardağı zeytinyağı dökmenizi tavsiyse ederim.
    Ama ben de Metro ARO çiğköfte diyorum.
    Entabi çiğköfteden mümkünse uzak durun.

Ayrıca tadını merak edenler yarın ŞOK marketlere gidin ve alın, stokta bol bol var 1 tl için beklemeye değmez.
  • 2 haziran diyorsunuz ama cuma günü bimde gördüm bu çiğköfteyi 1 tane vardı ama fiyatı yoktu.bende belki çalışanlar koymuştur diye sormadım gri markete geliyordu en son 15 liraya çıkmıştı 1 kg paket ondan alıyordum fena değildi ama 7.95 çok ucuz umarım yenecek kalitesi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Bu cigkoftenin tadı çok tuzlu, paketli çiğ köftelerin içinde en iyisi metrodaki aro çiğ köfte
    Geçen gördüm balık reyonundaki dolapta çok fazla vardı, elime aldım aldım bıraktım. Acılı seviyorum ama üzerinde ACI ibaresi yoktu, emin olamadım..

Fiyatı 12-13 TL gibiydi sanırım. Bir sonrakine alıp deneyeceğim.
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için sağolun. Diğer gıda firmalarında da üretim devam ediyor. Ufak firma olduğu için haberimiz olduğunu düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın tabiki tedbirli olmak lazım.Benim aklımdan geçen bütün hazır gıdalar riskli tüketme ek lazımda imkanlar elvermiyor...

• sergannn kullanıcısına yanıt
    Oses in ürünü üzerinde yazıyor zaten.
    Dediğim gibi ahım şahım bir tadı yok vasat. Evde imkanı olan hiç almasın...

• Dopplereffect kullanıcısına yanıt
    Eski adı yok diyorlar ama hiç denemedim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.