Şimdi Ara

Bim Casio Erkek Saat 89 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
12.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çelik kasa çelik kordon bir saat almak istiyordum Bimde 89 TL ve bütçem 100 tl. Böyle birşey denk geldi 12 şubatta önerir misiniz? Bu fiyata çelik kasa kordon daha iyi kaliteli daha şık bir alternatif bulabilir miyim?

Model Yanlış bulmadıysam:CASIO MTP-1228D-1AVDF

Sıcak mı sizce almalı mıyım?

Link:http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/casio-erkek-kol-saati/kral.aspx

Not:Teldeyim konu bir kaç kere açıldıysa özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜyeyeHakaret -- 11 Şubat 2016; 1:20:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de almayi düşünüyorum. Yorumları bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat hakkında yorum yapamayacağım ama casionun bu tarz bir saatini almıştım zamanında hala kullanırım
  • Alma, göründüğünden daha küçük bu saatler.
  • Evet arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Daha önce kullanan falan var mı? Tavsiye eden

• Arkadaşlar saat 40 mm bilekleriniz kalınsa at- kelebek olayına döner ama bilekleri ince olanlar tercih edebilir.
  • en azından 10 yıl saat pili değiştirmezsiniz.
  • Bende casionun gunes enerjili bi modeli var 5 yildir kullaniyorum pil yazin high kisin medium gosteriyor super birsey
    Cok da guzel saat aksama modelini atarim 70e almistim zamaninda
    Edit:Casio W-S200H imis modeli.
    Edit 2:resim eklendi kayisi koptu orjinal kayisi daha guzeldi.Kayis aldatmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 11 Şubat 2016; 15:41:04 >
  • 10 yıl pil götürmüyor. zamanında iyi para bayılıp aldığım 10 yıl pil süresi, 100M WRsi olan elektronik saatim aldığımdan beri senede 1 pil değiştiriyor (casio servisinde parayla yaptırıyorum, cihaz kutuluydu.) ayrıca pil garanti kapsamına girmiyor zaten.
  • 6.yılında hala ilk günkü pili kullanıyorum. sanırım sizin şansla alakalı bir probleminiz olmuş.
  • Fiyat kalitede zirve casio saattir bu sene yilbasinda 4 tane aldim herkes memnun .

• ben bunu cok yazdım ama yine yazayım 460 ya da 360 a bi swatch saat almsıtım ve baya da özeniyordum vurmamaya filan. ne kadar özensem de camında çizikle doldu sonra da küçük bi darbede çatlak oluştu. camı değişmesi için 50 liraya swatcha bıraktım 10 lira da pili değişecekti. onu verdim saatsiz gezerken bimde bu saatin bi eskisini nerdeyse aynısı 60 liraya gordum cam değişim parasına diye hemen almıstım. hala casioyu kullanıyorum 2 seneye yaklastı swatch tamirden geldi çiziksiz kenarda duruyor. bence saat işlevi için alacaksanız gayet kaliteli ama biraz gösteriş filan arıyorsanız o pek yok biraz yaşlı amca saati gibi yine de benim için güzel. bu arada buna hiç özenmiyorum cizilmesin kırılmasın diye ama hiç birsey olmadı
  • Casio bu modeli alınır
    Aksesuar olarak güzel durur.
     Bim Casio Erkek Saat 89 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 11 Şubat 2016; 21:00:22 >
  • Tasarım olarak güzel bence
  • Bileğim ince beyler.kasa çapı 36mm olanlar mı yoksa bu 40 mmlik saat mi daha uygun olur?tereddütteyim.

• Kadranı parlak gri olanı yaklaşık 3 sene kullandım, bıkınca geçen yıl kardeşime verdim hala kullanıyor. Taş gibi saatdir kendisi, 89 lirayı fazlasıyla hakeder...
  • siyah olanını 2 sene önce , 59 liraya , kendime almıştım babalar gününde...pili henüz bitmedi...kolumdan hiç çıkarmıyorum , su vs almıyor... biraz camı çizildi oda olur artık... 30 çeken aylarda takvimi manuel olarak 1 gün ileri almak gerekiyor...kordonu ve kasası gayet sağlam...ancak 89 liraya daha farklı modellerde düşünülebilir kanımca...
  • Amazondan pulsar da bakabilirsiniz. Seiko nun yan markasi. 4-5 senedir bi tanesi kolumda. Eskitemedim.

ayrıca bu saat nasıl resimde göremedim ama akrep ve yelkovanı gece parlayan bir saat alın mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Şubat 2016; 7:30:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanfeb kullanıcısına yanıt
    hocam 39mm saat zaten erkek saatler en alt limit sayılabilir.40 mm büyük değildir ufakcadır. Bileğiniz ince ise 40mm alın ama 36mm eğer yuvarlaksa erkek için değildir diye düşünüyorum
  • darkjester kullanıcısına yanıt
    Yarın bime bakıp hoşuma giderse alırım.saatin kutusunu açarlar mı orası muamma.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.