Şimdi Ara

BİM Akülü Vidalama Einhell BT-CD 18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
21.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 20 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • A380 (5 mesaj) ucandeve (4 mesaj) SPaCeLoRD (3 mesaj) @dministrator (3 mesaj) Witchdoktor (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> BİM Akülü Vidalama Einhell BT-CD 18
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://www.bim.com.tr/

Akülü Vidalama Einhell BT-CD 18

18 V / 1,3 Ah akü
    6 adet bits ucu
    10 mm otomatik mandren
    0-550 d/dk devir hızı
    2 yıl firma garantilidir

44,90 TL

Arkadaşlar aynı ürün hepsiburada'da http://www.hepsiburada.com/einhell-bt-cd-18-2b-cift-aku-akulu-vidalama/productDetails.aspx?categoryid=450038&productid=hreinhlbtcd182b 80,29TL.Bana iyi bir fırsat gibi geldi.İşine yarayanlar bakabilir.

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Diğer kampanyalı ürünler :

Buradaki matkap ve matkap ucu seti nasıldır ?

En yakın 38 tl'ye iki yerde var:

http://www.hizlial.com/H%C4%B1rdavat-Mobilya/H%C4%B1rdavat-Bah%C3%A7e/Einhell/Einhell-Darbeli-Matkap-BSM-650-E_15.001.6675.0001.htm

http://satis.praktiker.com.tr/Store/productrender.asp?prid=22630&PSKU=215793&MainCategoryid=&Categoryid=150001&ref=akakce&v=0.15.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 23 Nisan 2009; 20:57:20 >
    |
    |

• Binbaşı
    1115 Mesaj
    Einhell vidalamada yedek akü mevcut mu, yani çift akülü mü? Baktığım resimlerden birinde 2. aküyü göremedim de.
    |
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    Ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti dedirten bir marka bu.Okul için alınan akülü matkap,dekupaj vs ürünlerini gördüm plastik kalitesi vasat ve normal matkabı daha çalıştırır çalıştırmaz yanık kokusu geldi.Muhtemel kısa süre içinde de elde kalır fakat alım amacı ömür boyu kullanmak için değilse ve garantiyle uğraşırım diyen varsa düşünülebilir.
    |
    |
  • Yarbay
    3351 Mesaj
    bim yine yapmış yapacağını fiyatlar düşeş ihtiyacı olan kaçırmasın
    |
    |
  • Binbaşı
    1504 Mesaj
    İyi güzel hoşta malın kalitesi nasıldır...Kullanan, beğenen-meyen var mıdır?
    |
    |
  • Yarbay
    3351 Mesaj
    bim ne zaman götürsen geri alıyor problem çıkarmıyor alın kullanın begenmezseniz götürün verin geri
    |
    |
  • Binbaşı
    1268 Mesaj
    iki yılkı geçti dbk markalı matkap almıştım bimde şimdiye kadar bir problem olmadı ev için güzel ama bu markayı bilmiyorum nasıldır
    |
    |
  • Yarbay
    5826 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

Ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti dedirten bir marka bu.Okul için alınan akülü matkap,dekupaj vs ürünlerini gördüm plastik kalitesi vasat ve normal matkabı daha çalıştırır çalıştırmaz yanık kokusu geldi.Muhtemel kısa süre içinde de elde kalır fakat alım amacı ömür boyu kullanmak için değilse ve garantiyle uğraşırım diyen varsa düşünülebilir.

O tarz ürünlerde ilk çalışırken öyle bi kokunun gelmesi normaldir, ayrıca motoru zorlamayınca yanık kokusu neden gelsin?
    Şahsen ev aletlerinden para kazanmıyorsam neden gidip pahalısını alayım ki, zaten evde en fazla ayda bir iki defa kullanırsınız, iyisi bile olsa aküleri 3-5 yıl gitmez.
    Ben yazın BİM'in 22 liraya verdiği takım çantalı DBK 14 volt şarzlı matkap setini çok kullandım gayet performanslı, işimi de fazlasıyla görüyor.
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    bende iki hafta önce kılavye getirmişlerdi 9,90 multi medyalı aldım güzel canavar gibi 8 ylt usb mouse vardı oda güzel cıktı asıl fırsatlar bunlarrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko35/5 -- 24 Nisan 2009; 1:01:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    3177 Mesaj
    infinity 1lira
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    6029 Mesaj
    Yarın bende bakıyim vidalama cihazına...
    |
    |
  • Binbaşı
    1115 Mesaj
    Tek akülüymüş...
    |
    |
  • Binbaşı
    1270 Mesaj
    Ben çalıştığım kurumda kullanmak üzere aldım bir tane akülü vidalama, fena alet değil. Ortalama bir Kullanıma uygun sanırım. Kullanıp göreceğiz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Aslında yukarıda resimde çit akülü görünüyor. Biri alete takılı diğeri kutunun kenarında dikkatli bakınca öyle görünüyor. Ama belki vermiyorda olabilirler. Birde ben şahsi fikrimi söyleyim. 45 lira buna verinceye kadar 60 liraya hırdavatçılarda black&decker gibi ürünleride bulabilirsiniz. Ha ben zaten ayda yılda bir kullanıyorum diyorsanız neden şarjlı alıyorsunuz ki? Zaten ayda yılda bir kullanmak için pilli cihaz alınmaz ki

Ben matkabı iyi kullanırım elimle devir ayarı bile yaparım diyorsanız; BOSCH 500 Watt matkaplar piyasada 65 lira. Bu fiyata bulamayana KONYA'dan hemen gönderebilirim
    |
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    akülü vidalamada ben koçtaşın kendi ürünü olan performans power diyorum, fiyatı 90 lira 6 taksitle, bimde yarı fiyatı ama başka marka, sanırım koçtaş B&D a yaptırıyor, en önemlisi darbe özelliği var matkap gibi kullanabiliyorsunuz, 2 vitesli 18 volt, yedek akü var, ve 1 saatte şarj özelliği var... buna göre baya üstün yani, zamanında çok araştırmıştım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ucandeve

Aslında yukarıda resimde çit akülü görünüyor. Biri alete takılı diğeri kutunun kenarında dikkatli bakınca öyle görünüyor. Ama belki vermiyorda olabilirler. Birde ben şahsi fikrimi söyleyim. 45 lira buna verinceye kadar 60 liraya hırdavatçılarda black&decker gibi ürünleride bulabilirsiniz. Ha ben zaten ayda yılda bir kullanıyorum diyorsanız neden şarjlı alıyorsunuz ki? Zaten ayda yılda bir kullanmak için pilli cihaz alınmaz ki

Ben matkabı iyi kullanırım elimle devir ayarı bile yaparım diyorsanız; BOSCH 500 Watt matkaplar piyasada 65 lira. Bu fiyata bulamayana KONYA'dan hemen gönderebilirim

60 lira'ya black&decker şarzlı matkap hemde orjinal göndersene bana 1 tane ups kargoyla he hadi bu işten anladığını varsayalım gibi derken kastetdiğin markalar nedir
    |
    |

• Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Hocam şarjlı matkap var demedim vidalama dedim. Kaç tane istiyorsunuz? B&D ben bir de size PM yollayım belki görmeyebilirsiniz.

Mesajınızı tekrar okuyunca anladığımı söylemedim ben de herkes gibi kullanıcıyım. Ama belki normal kullanıcılardan biraz daha fazla kullanmışımdır. Asıl size şunu sorayım. Siz bildiklerinizi paylaşın bizde öğrenelim. Koçtaşta satılan modeli benzerini ben size yollayım kargoyla. Hatta kargoya da gerek kalmıyacak gibi İStanbul'da oturuyorsunuz sanırım. Arkadaşımın orda da şubesi varmış. Ama vidalama satılmıyor isterseniz burdan biz oraya gönderelim siz de ödemeyi ordan yapın gibi bir şeyler söyledi. Yeter ki rakam belirtin ben yollayım. Orjina olacak gibiolaylara hiç girmetin. BOSCH iç anadolu bölge bayisi arkadaşlar.

Bu arada Skil marka da satıyormuş arkadaşm. Ondan da yollayabilirim ki onlar daha da uygun fiyatlara. Siz yeterki isteyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucandeve -- 24 Nisan 2009; 12:23:04 >
    |
    |

• Binbaşı
    1866 Mesaj
    Evde vidalama aleti olsa ne olmasa ne bana göre,
    Dolap imalatçısı falan olsa insan tamam en kalitelisini alsın çünkü o işten para kazanıyor ama ayda yılda bir vida sıkacak, bilmiyorum, ev ondan sonra elektronik eşya cenneti oluyor.

Takım çantasını tavsiye ederim, kaliteli gibi duruyordu.

Konuyu dağıtayım biraz

Kemal Kükrerin acı biber turşusuda vardı, jalepeno kesim diyordu, ne demekse bilmiyorum

2.95 TL net 680 gr, süzme 350 gr gayet iyi, çok acı değil.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Ben öğle arası bime gittim gezdim. Çokta iyi değildi açıkçası vidalama, ama bi tane cırcır vardı gerçekten güzele benziyor. Birde magnum infinity 1 lira :)
    Ayrıca calgonit vardı yine 84 tablet 20 lira. Usb klavye mouse ve web cam vardı. Fiyatlarını hatırlamıyorum. Bir tanede sandalye gibi bir şey vardı ama fiyatını bilen çıkmadı çok enteresandı yani. Ayrıca hatemoğlu gömlek vardı ne kadar hoşuma gitse de göbekten dolayı alamadık nasip değilmiş
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.