Şimdi Ara

Bim Aktüel 2/9/13 Şubat'tan İtibaren..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
12.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar İyi Forumlar.. Bim'e Gelecek Olan Yeni Ürünler Şu Şekilde;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 30 Ocak 2018; 19:41:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bim bitmiş. Daha doğrusu alım gücümüz bitmiş.

• fiyatları görünce ben şok
  • Gilette Traş Makinesi İçin 13 Şubatı Beklemek İstemeyen/Bitti Diye Alamayan Olursa Buradan Alabilir Bimden 1 Lira Daha Uygun Ücretsiz Kargo;

http://www.gelbura.com/urun/gillette-fusion-proglide-styler-tiras-makinesi?ref=akakce&source=mobil&v=1.86.5

• Tras makinesi nasil

• Fön makinesini kullanan yada bilen varmı

• Bim 101 şok bahane, fiyatlar kazıkhane. Piyasa fiyatını araştırmadan buralardan alışverişe dikkat

• Güzel bir makinaya benziyor pil ile çalışıyor 1 şubatta a101'e gelecek olan ile kararsız kaldım onda bundaki gibi tıraş eder yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 28 Ocak 2018; 22:37:31 >
  • Nerde eski bim be kapıda teyzeler beklerdi sabah 9 olmadan

• muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    bizim burda sabit hocam daha saat 9 olmadan 15 dakika önce alıyorlar milleti içeriye bende neden birşey kalmıyor diyordum

• 4'lü tava seti alınır mı? :)

• SUPERSONICQ kullanıcısına yanıt
    Pilli olanlardan almayın hocam, şarj edileblenler daha iyi.
  • GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    Şarjlı pil ile kullanabilirim diye düşündüm a101'e gelecek olan aprilla marka şarj edilebilir fiyat olarak daha makul ancak traş eder yazmıyor gilette daha iyi gibi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 28 Ocak 2018; 23:19:30 >
  • hep ayni urunler, sadece fiyatlar artmis...
    Türkiye'ye dönerken benim braun bagajda kırıldı, gittim yakındaki teknosa'ya (2 yıl önce) 29 liraya sinbo'nun bir makinesini aldım. saçımı da kestim sakallarımı da.

Şarjlı pille kullanırsınız ama AA pilin çıkış gücü belli, alacağınız verim de ona göre olur. elbette siz bilirsiniz ama forumdaş olarak, pilli traş makinesi almayın derim ben.

bunu ben 29 liraya almıştım şimdi 42 lira olmuş. Oha..https://www.teknosa.com/urunler/120240792/sinbo-shc-4359-sarj-edilebilir-sac-kesme-makinesi
    aprilla marka olan 3 wattmış, uzun soluklu saç kesemez, tıkanacaktır. Sakalınız kalın ve gür değilse iş görür bence, ama sinek kaydı olayı olmaz.

youtube'da aprilla 7011'in videosu var.
  • kargo ücretsizdi paylaştığım linkteki sitede 6,99 kargo ücretine çevirmişler sipariş vermedik bekledik biraz bime kaldık anlaşılan

• Ten tene yaziyo olay ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    tabi onu beklememek lazım hocam zaten gilette proglide styler'in youtube da videosuna baktım sinek kaydı olayı ancak 5 bıçaklı başlığı takınca oluyor blue 3'lerdeki gibi ne işe yaradı hiç

• Tras makinesi alacaksaniz astra yi tek gecerim n11 de var 100 lira civari alin sacinizi sakalinizi istediginiz kadar kesin ben aldigimdan bu yana 6 aydir kuafore gitmedim istesigim zaman aparatiyla kendim kisaltiyorum orantili. Parasini zaten cikardi yetmedi kopegimi tiras ettim makineyle kopegi olanlar bilir tras maliyeti 200 liraya yakin.

Jileti hafif koreldi ilk zamana gore ancak zilette tanesi 2 liralik bir sey. Pilide minimum 40 dk gidiyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.