Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
135
Favori
124.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir hafta kadar önce aldım tamek di

Ve çokk ii di

Sonra migrostan Fuse tea aldım 4 lü biminkinin yanında berbattı

4 gün önce altım Fuse tea leri 1 tanesini içebildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • File Markete giderseniz , bimin fason ürünlerinin geeçek markasını görürsünüz

Ürünlerin markaları ya harras dır yade gerçek markası

• bim de portakalli revani var gayet güzel.
    soğuk kahve satmaya baslamislar icinde kahveden baska hersey var alip denemedim bile.
    bim in döneri başarılı.
    arada gravyer peyniri geliyor o da fena degil gerceginin yerini tutmaz ama.
    çikolatalı badem sekeri gayet güzel.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Revaniyi yedim, şekeri çok ağır yenmiyor. Soğuk kahvenin tadı berbat. Peynir tatlısı gelmişti yemez olaydım. Ne zaman bimden çiğ köfte dürüm alsam motoru bozuyorum, daha da yemem zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

bim de portakalli revani var gayet güzel.
    soğuk kahve satmaya baslamislar icinde kahveden baska hersey var alip denemedim bile.
    bim in döneri başarılı.
    arada gravyer peyniri geliyor o da fena degil gerceginin yerini tutmaz ama.
    çikolatalı badem sekeri gayet güzel.

a101 de satılan baştacı marka pişmiş dönerle evde iskender yaptık hocam.pek umudum yoktu ama şaşırdım valla.gerçekten güzeldi.tavsiye ederim. bimde satılan emin döneri de denemiştim.ondan daha iyi bir tat bıraktı.ayrıca emin 12,95, baştacı 9,90
  • Arkadaşlar gidin migros'a Bim'de ne varsa doğru zamanı yakalarsaniz bimdenvs çok daha ucuza alıyorsunuz hem de malum sermayeye kazandirmamis oluyorsunuz. Migros'un kendi markaları mı daha güvenilir sizce yoksa bim ve türevlerinin mı? Yalnızca fiyat olarak muadili olmayan soyulmuş patates vb bir iki ürünu almak için gidiyorum bim'e mesela aknaz alacağıma gider yeşil Kozan alırım 1tl daha verip yapmayın etmeyiniz hele o buonolar falan Allah affetsin safi şeker.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim'deki Kaanlar tam yağlı peynir üzerine peynir tanımam..

A101'deki biskrem benzeri biskuvi ve xroll çok iyi
  • bütün bademli olan uzun çikolatadan bahsediyorsun dimi hocam.
    3,75 mi ne fiyatı vardı.
    Ben genelde ülker ve eti alırdım lakin bu çikolatadan bi kere aldım, sonrasında ne zaman BİMe gitsem enaz 3-4 tane alırım.kahvenin yanında efsane gidiyor.ve inanılmaz taze badem var içinde.
  • Waff Star (Hindistan Cevizli Enfes Bir Çikolata Markası)
    Topi Tanem (Beyaz Ve Sütlü Çikolata Toplar)
    Centro Gofret
    Buono Biter 80 Gr
    Peripella Çikolata
    Bueno Nuts Bütün Fındıklı Çikolata

Süsse (Portakal Jöleli Bisküvi)
    Bademli Kavala Kurabiyesi
    İlkler Yağlı Gevrek
    Waffle Hollande

TeaTone İce Tea (Ice Tea)
    Le Cola (Bim Cola)

Mennen Speed Stick Rolon

Osmanoğlu Profiterol
    Osmanoplu Çikolatalı Yaş Pasta
    Osmanoplu Ekler
    Fırın Sütlaç

Patito Cips
    Party Cips (patates cips)
    Simbat Soslu Mısır

Dost Meyveli Yoğurt
    Dost Tava Yoğurt

Hyper Mavi Sakız
    Shine 2'li Diş Fırçası
    Karayel Kolonyağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

Bim'deki Kaanlar tam yağlı peynir üzerine peynir tanımam..

peynir ürünleri mağazadan mazağazaya ilden ile değişebiliyor.
    ben sürekli bimden alan biri olarak duymadım

ezineside çok çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Arkadaşlar gidin migros'a Bim'de ne varsa doğru zamanı yakalarsaniz bimdenvs çok daha ucuza alıyorsunuz hem de malum sermayeye kazandirmamis oluyorsunuz. Migros'un kendi markaları mı daha güvenilir sizce yoksa bim ve türevlerinin mı? Yalnızca fiyat olarak muadili olmayan soyulmuş patates vb bir iki ürünu almak için gidiyorum bim'e mesela aknaz alacağıma gider yeşil Kozan alırım 1tl daha verip yapmayın etmeyiniz hele o buonolar falan Allah affetsin safi şeker.

1- malum sermaye dediğiniz kim ?
    2- bim,a101 ve şok marketlerde satılanlar tamamen yerli üreticiler. küçük fason iş yapan gıda üreticileri de var.
    3- migrosta ancak kampanya dönemine denk gelirseniz uygun oluyor, devamlı takip etmek gerekir. Bim her daim uygun yani.

Lütfen bu "bizden,onlardan" siyasi zihniyetini bırakın artık!

Bim den adlığım ürünlerle evde pizza yapıyorum.
    Bazlamayı alıp uzunlama ikiye bölüyorum, bimden aldığım ketçap ile ekmeğin üzerine sos yapıyorum. Kaşar rendeliyorum. Sucuk,salam,sosis,mantar ve mısır koyarak fırında pişiriyorum.
    10 numara oluyor en fazla 20 dakikada hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 12 Haziran 2017; 13:45:2 >

• cheesecake seven varsa bimdeki limonlu cheesecake bi denesin gerçekten güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: charm35

bim deki incirli bisküvi baya iyi biskrem in artık üretilmeyini gibi. Buono premium bitter çok iyi kesinlikle içi yumuşak çok iyi çikolata

Evet incirli bisküviyi kaçırmayın. Ne çok sevinmiştim ilk çıktığında. Sık sık tüketiyoruz.

Aynen güzel ama çok fazla tüketince baymaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

File Markete giderseniz , bimin fason ürünlerinin geeçek markasını görürsünüz

Ürünlerin markaları ya harras dır yade gerçek markası

harras marka ile bimdekilerin hiçbir farkı yok.sadece file de tek isim kullanmışlar ürünler için okadar.
    bimde her ürüne farklı isim
    filede herşey harras
  • Bimde satılan tavukların üreticisi BANVİT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Arkadaşlar gidin migros'a Bim'de ne varsa doğru zamanı yakalarsaniz bimdenvs çok daha ucuza alıyorsunuz hem de malum sermayeye kazandirmamis oluyorsunuz. Migros'un kendi markaları mı daha güvenilir sizce yoksa bim ve türevlerinin mı? Yalnızca fiyat olarak muadili olmayan soyulmuş patates vb bir iki ürünu almak için gidiyorum bim'e mesela aknaz alacağıma gider yeşil Kozan alırım 1tl daha verip yapmayın etmeyiniz hele o buonolar falan Allah affetsin safi şeker.

Merak ediyorum; 15 Temmuz darbe teşebbüsü gecesi ekmek kuyruğuna girerken fırın sahibinin sizin deyiminizle "malum" çevreden olup olmadığı aklınıza gelmiş miydi?

• BİM
    Üçgen şeklinde 650 gramlık köy peyniri: F/p olarak çok iyi. Üreticisi Cebeci ve Kaanlar arası değişiyor. Aynı fiyat seviyesinde bunun gibi alternatif PL ürünü bulamadım bir türlü.
    Dondurma: Maraş usulü olanı çok beğeniyorum, diğerleri de güzel. Ü:Natura Gıda
    Tablet çikolota: F/p olarak çok iyi. Eskiden üreticisi Balaban gıdaydı, şu an Elvan Gıdaya geçmiş, yinede fena değil
    Un: Üretici Söke
    100 lü ıslak mendil: Üretici Sapro
    Süsse tutku/biskrem takliti bisküviler: Bence onlardan daha başarılı. Üretici Bifa
    Hindistan cevizli 5li bar çikolata: Şölen
    Nane-limonlu yeşil çay: Ofçaysan Gıda
    Cam kavanozda satılan gold çözünebilir kahve: Tadı biraz acı gibi ama aynı fiyattaki diğer PL ürünlerine göre daha iyi. Üretici Detay gıdaydı sanırım.
    Krem şanti, kakao, tabuk/et bulyon(Ü:Örgen Gıda), sirke, yumuşatıcı, diş fırçası(yumuşak), pil

A101
    Terayağı: F/p olarak başarılı. Diğer PL ürünlerine göre daha iyi, buzdolabında katılma yapmıyor, tadı da güzel. Eskiden üreticisi Kaanlar ve Balkan gıda arasında değişiyordu. Şimdi kaldırmışlar üretici kısmını.
    Sızma zeytinyağı: Fazla iyi olmasa da diğer PL ürünlerine göre daha iyi. Şokdaki daha iyiydi ama en son oranın üreticisi ve tadı değişti, kötü oldu.
    Çikolota kaplamalı sandviç bisküvi 8li: Üretici Saray Gıda. Luppo kadar olmasa da f/p olarak iyi
    Vini Küp Gofret: Şekeri fazla değil ama biraz sert. Ü:Saray Gıda
    Bayramlarda gelen 550gr Vince Fındıklı Çikolata
    Çam balı, Yağlı Gevrek(Ü:Artad Gıda), puding, Ala Siyah Çay

Migros
    Ayçiçek yağı: Üretici Salat-Bunge Gıda
    Bakliyat/pirinç ürünleri: Üretici Yayla Agro Gıda
    Çikolota kaplamalı sandviç bisküvi 10lu: Saray Gıda
    Kakao damla bisküvi: Şimşek gıda
    Susamlı Çubuk Kraker: Modern Çikolata
    Toz Şeker: Konya şeker/torku
    Sirke, Salça, Çikolatalı Gofret(Ü:Saray), Tablet çikolata, Bitki çayları(Ü:Doğadan), Sıvı bulaşık deterjanı 5l

Şok
    Makarna, çorba, bakliyat/pirinç ürünleri, peçete/kağıt ürünleri, temizlik ürünleri(çamaşır suyu vs.)

Bunun haricinde Migrosun money kampanyaları olduğu sırada(tbg vs.) PL ürünleri alarak çok hesaplı oluyor. Aynı şekilde a101 ikincisi %50 indirim, hafta sonu indirimleri, şube bazı indirimleri takip ederek PL ürünler daha da uyguna geliyor.

Zaten gıda, temizlik vs. sık tüketilen ürünler. Çok da kaliteli/markalı ürün olmasına gerek yok bana göre, PL ürünlerde diğer markalara kıyasla f/p olarak başarılı olsun yeter kanısındayım.

Aslında liste çok daha fazlaydı, aklıma gelenleri yazdım ve kötü olanları yazmadım. Üretici-ürün-kalite olarak tabloya kaydetmiştim, ürüne göre markete gideceğim sırada akılda tutması zor oluyordu. Bir ara konusunu açıp iyi/kötü olarak ürünleri ayırıp üreticileri yazarak konuya gelen mesajlara göre ilk mesaja eklemeyi düşündüydüm. Zamanım olmadığından bakamadım. Konu sahibi bu şekilde ilk mesaja düzenleme yapsa aslında iyi olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 12 Haziran 2017; 15:17:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

BİM
    Üçgen şeklinde 650 gramlık köy peyniri: F/p olarak çok iyi. Üreticisi Cebeci ve Kaanlar arası değişiyor. Aynı fiyat seviyesinde bunun gibi alternatif PL ürünü bulamadım bir türlü.
    Dondurma: Maraş usulü olanı çok beğeniyorum, diğerleri de güzel. Ü:Natura Gıda
    Tablet çikolota: F/p olarak çok iyi. Eskiden üreticisi Balaban gıdaydı, şu an Elvan Gıdaya geçmiş, yinede fena değil
    Un: Üretici Söke
    100 lü ıslak mendil: Üretici Sapro
    Süsse tutku/biskrem takliti bisküviler: Bence onlardan daha başarılı. Üretici Bifa
    Hindistan cevizli 5li bar çikolata: Şölen
    Nane-limonlu yeşil çay: Ofçaysan Gıda
    Cam kavanozda satılan gold çözünebilir kahve: Tadı biraz acı gibi ama aynı fiyattaki diğer PL ürünlerine göre daha iyi. Üretici Detay gıdaydı sanırım.
    Krem şanti, kakao, tabuk/et bulyon(Ü:Örgen Gıda), sirke, yumuşatıcı, diş fırçası(yumuşak), pil

A101
    Terayağı: F/p olarak başarılı. Diğer PL ürünlerine göre daha iyi, buzdolabında katılma yapmıyor, tadı da güzel. Eskiden üreticisi Kaanlar ve Balkan gıda arasında değişiyordu. Şimdi kaldırmışlar üretici kısmını.
    Sızma zeytinyağı: Fazla iyi olmasa da diğer PL ürünlerine göre daha iyi. Şokdaki daha iyiydi ama en son oranın üreticisi ve tadı değişti, kötü oldu.
    Çikolota kaplamalı sandviç bisküvi 8li: Üretici Saray Gıda. Luppo kadar olmasa da f/p olarak iyi
    Vini Küp Gofret: Saray
    Bayramlarda gelen 550gr Vince Fındıklı Çikolata
    Çam balı, Yağlı Gevrek(Ü:Artad Gıda), puding, Ala Siyah Çay

Migros
    Ayçiçek yağı: Üretici Salat-Bunge Gıda
    Bakliyat/pirinç ürünleri: Üretici Yayla Agro Gıda
    Çikolota kaplamalı sandviç bisküvi 10lu: Saray Gıda
    Kakao damla bisküvi: Şimşek gıda
    Susamlı Çubuk Kraker: Modern Çikolata
    Toz Şeker: Konya şeker/torku
    Sirke, Salça, Çikolatalı Gofret(Ü:Saray), Tablet çikolata, Bitki çayları(Ü:Doğadan), Sıvı bulaşık deterjanı 5l

Şok
    Makarna, çorba, bakliyat/pirinç ürünleri, peçete/kağıt ürünleri, temizlik ürünleri(çamaşır suyu vs.)

Bunun haricinde Migrosun money kampanyaları olduğu sırada(tbg vs.) PL ürünleri alarak çok hesaplı oluyor. Aynı şekilde a101 ikincisi %50 indirim, hafta sonu indirimleri, şube bazı indirimleri takip ederek PL ürünler daha da uyguna geliyor.

Zaten gıda, temizlik vs. sık tüketilen ürünler. Çok da kaliteli/markalı ürün olmasına gerek yok bana göre, PL ürünlerde diğer markalara kıyasla f/p olarak başarılı olsun yeter kanısındayım.

Aslında liste çok daha fazlaydı, aklıma gelenleri yazdım ve kötü olanları yazmadım. Üretici-ürün-kalite olarak tabloya kaydetmiştim, ürüne göre markete gideceğim sırada akılda tutması zor oluyordu. Bir ara konusunu açıp iyi/kötü olarak ürünleri ayırıp üreticileri yazarak konuya gelen mesajlara göre ilk mesaja eklemeyi düşündüydüm. Zamanım olmadığından bakamadım. Konu sahibi bu şekilde ilk mesaja düzenleme yapsa aslında iyi olabilir

herşey iyi hoş ama PL ne acaba? Merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

Bim'deki Kaanlar tam yağlı peynir üzerine peynir tanımam..

Gecenlere bime kaanlar taze beyaz peynir geldi

Silindir bi kutuda

Baya begendik,sonraki gün bi tane daha alalim dedik.Tum aile seferber oldu,cevredeki butun bimleri dolastik ama bulamadik.

• Sok--->amigo sade patates cipsi(bence patitoyu tokatlar,sade patito cok yagli)

Bim---->ilkler yagli gevrek(cayin yaninda iyi oluyo)

Wafstar hindistan cevizli cikolata

Topi tanem (2 liraya alabileceginiz en iyi urunlerden

bence)

Gof gof da iyiydi ama fiyatini arttirdilar,eski f/p

lerden

A101------>a101 in persembe gunleri gelen indirimli

urunlerini takip etmek lazim,gecenler 2 tane

kilim aldik uygun fiyata

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.