Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
135
Favori
124.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de torku çikolata konusunda çok başarısız.Hem pahalı hem de güzel değil ama bisküvi konularında da bi o kadar iyi hem ucuz hem kaliteli bisküvileri olsun kekleri olsun ha süt ürünlerini falan da çok severim azcık tuzlu ama e olcak o kadar.

Çikolata konusunda leş+leş ama hem kötü hem pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

Şu 20 sene önceki peynir tadı dediğin doğruysa çok dua ederim sana. Hemen gidip deneyeceğim. O eski kaşar tadı en iyi marka, butik işletmelerin peynirleri veya makro gibi üst kalite marketlerde bile yok. Yıllardır kayış yiyoruz.

Nerdeki hangi kaşar peyniri hocam bu bahsettiğiniz?
  • Bimin Çiğ köftesi bana göre efsanedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkndg

quote:

Şu 20 sene önceki peynir tadı dediğin doğruysa çok dua ederim sana. Hemen gidip deneyeceğim. O eski kaşar tadı en iyi marka, butik işletmelerin peynirleri veya makro gibi üst kalite marketlerde bile yok. Yıllardır kayış yiyoruz.

bimde açıktan paketlenmiş gramajlı satılan taze kaşar ürünü (peysan)

bende istanbul'da ki bimlerde gözüme ilişmedi bu ürün. başka denk gelen deneyen oldu mu?

@mitrovic

torku'nun abartılması milli yerli firma olmasından kaynaklanıyor sanırım. glikoz şurubu olmadığını içindekiler kısmını okuyarak görebilirsiniz. orada glikoz fruktoz kullanılırsa yazılıyor zaten. diğer çikolatalarda var mı diye içindekiler kısmına bakarak anlamanız mümkün. sanırım şeker kullanıldığı için maliyeti diğerlerine nazaran daha yüksek olduğundan fiyatları cazip değil. tabi bu tahmin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi favoriteteam -- 21 Haziran 2017; 10:49:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Hangisi hangisinde daha kaliteli bunu tartışabiliriz ve liste yapabiliriz.

Veya kesinlikle almayın denilecek ürünleri tartışabiliriz ve onun da listesini yaparız.
    Mesela Şok'tan karmen kakaolu fındık kremasını kesinlikle ALMAYIN berbat bir tadı ve kıvamı var sanki Vita yağını eritip içine azıcık kakao katmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

quote:

Orijinalden alıntı: srkndg

quote:

bimde açıktan paketlenmiş gramajlı satılan taze kaşar ürünü (peysan)

bende istanbul'da ki bimlerde gözüme ilişmedi bu ürün. başka denk gelen deneyen oldu mu?

@mitrovic

torku'nun abartılması milli yerli firma olmasından kaynaklanıyor sanırım. glikoz şurubu olmadığını içindekiler kısmını okuyarak görebilirsiniz. orada glikoz fruktoz kullanılırsa yazılıyor zaten. diğer çikolatalarda var mı diye içindekiler kısmına bakarak anlamanız mümkün. sanırım şeker kullanıldığı için maliyeti diğerlerine nazaran daha yüksek olduğundan fiyatları cazip değil. tabi bu tahmin.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Arkadaşlar gidin migros'a Bim'de ne varsa doğru zamanı yakalarsaniz bimdenvs çok daha ucuza alıyorsunuz hem de malum sermayeye kazandirmamis oluyorsunuz. Migros'un kendi markaları mı daha güvenilir sizce yoksa bim ve türevlerinin mı? Yalnızca fiyat olarak muadili olmayan soyulmuş patates vb bir iki ürünu almak için gidiyorum bim'e mesela aknaz alacağıma gider yeşil Kozan alırım 1tl daha verip yapmayın etmeyiniz hele o buonolar falan Allah affetsin safi şeker.

domuz eti ve alkol satan bir yere para kazandırmaktansa, MALUM SERMAYE'den alışveriş yaparım... Üstelik gayet hesaplı ve kaliteli ürünleri var... Bu arada yanılmıyorsam şok market yıldız holding yani ülkere ait. ülkerin 1 nisandaki açık tehdit reklamından sonra buraya da sıcak bakmıyorum. bu kişisel düşüncemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: atla

private label, kısaca market markası diyebiliriz

keşke öyle deseydin biz Türkçeyi zor anlıyoruz, gavurcayı nasıl çözelim hocam
  • favoriteteam kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam aslında en iyisi bu abur cuburları hiç tüketmemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: declan43

sizin oralarda simiti kaç kuruşa satıyorlar burdaki bimde 50 kuruş tanesi evin dibindeki fırında 1 liraya satılıyor üşenmeyip bime gidiyorum almaya ve lezzet olarak da baya güzel oluyor simitleri

Ankara Kurtuluş semtindeki BİM de simit 75 kuruşa satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Bimin Çiğ köftesi bana göre efsanedir.

Etsiz değil mi. Sakata gelmeyelim.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Etsiz hocam :)
  • bim'in kıyması nasıl?
  • Üretim Namet ise güzel dana, kuzu karışımıdır.
  • Hocam sen domuz eti yemezsen yemezsin. Migros domuz etide satar gergedan döşüde. Müslüman olmayan insanlarda var. Sen şimdi avrupaya gitsen bir market sirf domuz eti satsa sen koyun yada dana etini nereden alacaksin ? Herkes birbirine saygili olsun. Müslümanlık sirf domuz eti yememektenmi ibaret ????? Her halti yiyip domuz eti yemedim diye boburlenen ve Müslümanım diyen okadar insan varki......

• bu konudan Şoktaki hazır tatlıları gördüm. Normalde a101 ve bimden başka markete girmezdim. Bugüne kadar şoktaki o tatlılardan almadığım için o kadar pişmanım ki. Martat (mado) üretimi olan tatlılar efsane. BHUdakinden farkı yok sütlü ve çikolatalı tatlıların.
  • srkndg kullanıcısına yanıt
    tatlıları şoktan al hocam madoya ait hepsi ve efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam sen domuz eti yemezsen yemezsin. Migros domuz etide satar gergedan döşüde. Müslüman olmayan insanlarda var. Sen şimdi avrupaya gitsen bir market sirf domuz eti satsa sen koyun yada dana etini nereden alacaksin ? Herkes birbirine saygili olsun. Müslümanlık sirf domuz eti yememektenmi ibaret ????? Her halti yiyip domuz eti yemedim diye boburlenen ve Müslümanım diyen okadar insan varki......

Niçin ve hangi mesaja cevaben yazılmış "domuz eti satan migros" yazısı ona baktınız mı?...
    Önyargı bu olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: trivela67

tatlıları şoktan al hocam madoya ait hepsi ve efsane

Mutlaka deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkndg -- 23 Haziran 2017; 14:4:16 >
  • şok un amigo cipsleri ve crown limonatası 10 numara sakın gidip uludağ limonata falan almayın hem daha hafifi hem limon tadı daha baskın yalnız harbiden soğuk içmeniz gerekiyor neredeyse donma noktasında olmalı.

yine şokun tatlıları diğerlerini 10a katlar mado martat fabrikasından çıkıyor.sakın gidip bimin ve a101in kalitesiz tatlılarını almayın adam gibi birine ürettirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackegomania -- 6 Temmuz 2017; 13:49:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.