Şimdi Ara

BİM 7 Ekim Aktüel Ürünler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
23.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dwightt

quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

benim klavyenin her tarafı esniyor...klavyesi yerinden çıkıyormirmuş sürekli bir arkadaş öyle yazmış..o yüzden geçen sene satılmamış kf53 serisini çıkarmışlar..ben iade etmeyi düşünüyorum

Tuşların etrafındaki siyah çerçeve çıkıyor mu kolayca? Ben esneyen tarafın altına kağıt sıkıştırmayı düşünüyorum. Aslında bimde bulunsa değiştirmek isterdim de şimdi sırf bu yüzden bu fiyata makineyi kaçırmak istemiyorum.

çerçevenini çıktığığını yazmış birisi..benim esneme olayı tuşların hepsindevar özellikle çerçeve yerinde zıplıyor..peşin para vermesem sorun değil ama 750 de az para değil yaw

• iade şansı var bimde bir keresinde oto kılıfı almıştım.ve memnun kalmadım paketi açınca ...iadeye götürdüm sorunsuz bir şekilde aldılar.yalnız bir de şu var.klavyenin altına iletimi engellemeyen bir ürün serilebilir böylece esneme yapmaz.ekran çıkması kısmını algılayamdım tam olarak?
  • Ekran çıkması derken?
  • Arkadaşlar mause'tan alan yada daha önce kullanan varmı?Pil ömrünü soracaktım ortalama kaç ay gidiyor? birde 1 adet kalem pillemi çalışıyor?
  • Bende aldım bi Asus. Genelde iyi bir cihaz aslında. Fakat ben henüz kutuyu dahi açmadım. etiketi üstünde duruyor. Satmayıda düşünebilirim. Almak isteyenler PM atabilirler.
  • Evet klavyenin çerçevesi dört köşeden de böyle yerine oturmamış, idareten konulmuş gibi duruyor. Sizinki de mi öyle? İade edeceğim büyük ihtimalle ama başka şubeden yenisini getirebilirlerse değiştirebilirim de. Yenisi de öyle olacak büyük ihtimalle ama denemeye değer.
  • FM trasnmitter aldım. İçinden kumanda ve 2 gb sd kart çıktı. Denedim güzel bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver_m00n

Evet klavyenin çerçevesi dört köşeden de böyle yerine oturmamış, idareten konulmuş gibi duruyor. Sizinki de mi öyle? İade edeceğim büyük ihtimalle ama başka şubeden yenisini getirebilirlerse değiştirebilirim de. Yenisi de öyle olacak büyük ihtimalle ama denemeye değer.

Bütün tuşlara tek tek bas kontrol edin bakalım. Yukarıdaki mesajımda bahsettiğim gibi bazı tuşlar ses yapıyor mu basınca? Hepsi yapmaz heralde.
  • alanlara hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Evet klavyenin çerçevesi dört köşeden de böyle yerine oturmamış, idareten konulmuş gibi duruyor. Sizinki de mi öyle? İade edeceğim büyük ihtimalle ama başka şubeden yenisini getirebilirlerse değiştirebilirim de. Yenisi de öyle olacak büyük ihtimalle ama denemeye değer.

Bütün tuşlara tek tek bas kontrol edin bakalım. Yukarıdaki mesajımda bahsettiğim gibi bazı tuşlar ses yapıyor mu basınca? Hepsi yapmaz heralde.
    Evet hem ses yapıyor hem de çerçeve oynuyor ki bu ses çerçevenin oynamasından kaynaklanıyor olsa gerek çünkü çerçeve oynamasın diye hafif bastırıp tuşa öyle basınca ses mes çıkmıyor. İade etmek de istemiyorum aslında ama offfff. Herkesinki mi öyle acaba yoksa bana mı denk geldi? :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mest47

Arkadaşlar mause'tan alan yada daha önce kullanan varmı?Pil ömrünü soracaktım ortalama kaç ay gidiyor? birde 1 adet kalem pillemi çalışıyor?

bende tam olarak bu soruya cevap arıyorum
  • Mouse için pil süresini dert etmeyin zırt pırt biten birşey değil. Ben genelde en son ne zaman pil taktığımı hatırlamıyorum. Günde ortalama 12 saat açık oluyor benim mouse. 1 adet kalem pille çalışıyor. Duracell takarsanız yeterince işinizi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 7 Ekim 2011; 13:27:37 >
  • Ben de laptop aldım. gayet iyi bir laptopa benziyor. açtım şu an backup alıyorum. Dediğiniz gibi klavye esniyor. Sağ alt CTRL den 0'a doğru bir boşlık var ama ses yapmıyor. Sadece de o kısımda boşluk var. Altına birşey konarak bu engellenebilir. Sanırım her klavyenin farklı yerlerde sorunu var.
  • quote:

quote:

quote:

Evet hem ses yapıyor hem de çerçeve oynuyor ki bu ses çerçevenin oynamasından kaynaklanıyor olsa gerek çünkü çerçeve oynamasın diye hafif bastırıp tuşa öyle basınca ses mes çıkmıyor. İade etmek de istemiyorum aslında ama offfff. Herkesinki mi öyle acaba yoksa bana mı denk geldi? :(

benimkide aynı her yer oynuyor..dört köşe çıkık gibi..çözüm yolu varmu bunun

• quote:

quote:

quote:

Bence kronik sorunu bu serinin. O yüzden ucuza veriyorlar olabilir. Çoğunda az ya da çok bu sorun var.

• Teknik servis bi' şey yapamaz mı acaba?
  • Bi' de mouse aldım, son bir tane kalmıştı, onu da mı iade etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

quote:

Orijinalden alıntı: mest47

Arkadaşlar mause'tan alan yada daha önce kullanan varmı?Pil ömrünü soracaktım ortalama kaç ay gidiyor? birde 1 adet kalem pillemi çalışıyor?

bende tam olarak bu soruya cevap arıyorum

Bende mouse hakkındaki yorumlara baktım piller 4 ay gidiyor diyende var 1 ayı zor çıkartıyor diyende var..

Ben yoğun kullanacağım 2-3 ay gitse güzel olur ama tereddütlerim var..

Birde yukarıdaki bir arkadaş m195'i bu ürüne tercih edin demiş, acaba hangisinin pili daha üzun süre gidiyor..
  • ben laptop un yanı sıra mousede aldım dediğiniz gibi kaliteli bir pil takarsanız (duracell) bayağı uzun süre gider.
  • Mausu aldım normal boyutta çok ufak değil büyükte değil. Takar takmaz çalıştı Duracell pil ile uzun süre gidiceğini düşünüyorum (4 5 ay gitse 19.90a almışım daha ne) sadece orta tuş biraz sert. basınca çıkan tak! tak! ses diğer mause lara göre biraz daha fazla ama alışılır. ben memnunum açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.