Şimdi Ara

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
5
Favori
47.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ROMA1927

quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

Hatayda 4 liraya yaklaşık 30 tane lahmacun alınabiliyor.

Atmacun olmasın hacı..

Arkadaşlar, Çanakkale'li olmakla beraber hatayda oturuyorum, malzemeler verildiği taktirde 4-5 liraya 30'a yakın büyük boy lahmacun alınabiliyor. Çanakkalede aynı büyüklükteki bir lahmacun 2 lira neredeyse.

lahmacun şeklindeki biberli ekmeklerin hastasıyım

Arkadaş içinin kıymasını filan kendisi hazırlayıp öyle götürüyor yaptırıyor herhalde. Öyle ben de yaptırıyorum pideyi lahmacunu, sadece hamur ve işçilik parası veriyoruz ayrıca hesaplayınca daha ucuza geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Orijinalden alıntı: FireBender

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

lahmacun dedin mi

1. güngören köy içi kasaplı fırın

2. bakırköy damak

gerisi yalan

Usta Güngören'dekini bilmem ama Bakırköy'de sadece yeri iyi diye açık kalabilen bi restoranı önermen hoş olmamış =)

yinede bir çok yerden iyi yapıyor hakkını yememek lazım

eğer dükkanları yerini mazisini bilirsen oranın en efsana lahmacun ustası dedem di ve lahmacun satan yeride yörük tü

dedem 1995 de emekli oldu sonra yörük sürekli değişti kırpidecisimi olmadı dönerci kokerecci mi olmadı

eski bakırköylüysen bilirsin. burgerden sonraki ilk köşe dükkan yörüktür adı hala aynıdır.

kısacası lahmacunun dibini yemiş adamım ben

dogma buyume bakırkoyluyum ve yas 39 dedenızın yaptıgı lahmacunu yemişligim vardır...ama ben bile lahmacunu aıle ıle bırlıkte yıyeceksem kalkıp gungorene gıdıyorum işin ustaları şimdi orada bıde 200 gr kulbastıyıda fırına verdırıyorum on numara oluyor...

güngörende ki şu anda gerçekten en iyisi

fakat doğulu garsonlar (kasaplı fırın da bahsediyorum) doğulu müşterilere öncelik veriyor bunu bir kaç kez tespit edip şikayet ettim sahibi özür diledi.

3 kişi 2 şer lahmacun ortaya tava et söyledik nerdeyse 30 dakika olacak, yanımıza bizden sonra gelen doğulu aileye özel tepsi geldi adamlar nerdeyse bitiriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 3 Ocak 2013; 8:10:16 >

• Keşke birde unboxing videosu koysaydın kardeş.
  • Pahalı evet
  • Ben yedim, tadı fena değil fakat biraz yağlı.
  • A101 de peymacun getirmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün aldım daha kıyması yem yeşil.
  • bimden alıp pişirince aynı böyle olurmu bende alacaktım ama 7 tl pahalı geldi

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li )

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bimden alıp pişirince aynı böyle olurmu bende alacaktım ama 7 tl pahalı geldi

bak bu 2 oldu 2 dir yemek paylaşıyorsun gece gece en sonunda sana verecem kutsalı göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

sütle de iyi gider

Ayran sevmiyorum, kola da içmemem gerekiyor. Altarnatif olarak bunu gördüm aldım, aslında limonata iyi olabilirdi şimdi düşündüm de.

Nasıl bir damak tadın var
  • fırında yakıyor 2 tl ona say
  • Ben aldim.Tadi gercekten berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim'de satılan her ürün Bim'in kendi malı mı ? Yok ölürsünüz yok geberirsiniz diyen insanlara gülüyorum. Bu zamana kadar kim öldü kim geberdi ? Gayette sağlıklı ürünler satıyorlar. Bizde mesela alışkanlık oldu diğer yoğurtların tadı garip geldiği için dost yoğurt alıyoruz. Her gün de yiyorum öldüm mü şimdi ben ? Tamam tad olarak beğenmeyebilirsiniz ama kafanızdan sallamayın. Ucuz ve sağlıklı ürün satıyorlar ben gayet memnunum. Ona bakarsan bim'de Coca Cola'da var. İçinden bir şey çıktı mı Bim mi suçlu olucak. Bu lahmacunda NameGıda diye bir firmanın ürünü. Sitesinden girip bakabilirsiniz.
  • Bimin üstüne ben market tanımam arkadaş..25 Kuruşluk çikolatalarının tadını hiçbirşey tutmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Bim'de satılan her ürün Bim'in kendi malı mı ? Yok ölürsünüz yok geberirsiniz diyen insanlara gülüyorum. Bu zamana kadar kim öldü kim geberdi ? Gayette sağlıklı ürünler satıyorlar. Bizde mesela alışkanlık oldu diğer yoğurtların tadı garip geldiği için dost yoğurt alıyoruz. Her gün de yiyorum öldüm mü şimdi ben ? Tamam tad olarak beğenmeyebilirsiniz ama kafanızdan sallamayın. Ucuz ve sağlıklı ürün satıyorlar ben gayet memnunum. Ona bakarsan bim'de Coca Cola'da var. İçinden bir şey çıktı mı Bim mi suçlu olucak. Bu lahmacunda NameGıda diye bir firmanın ürünü. Sitesinden girip bakabilirsiniz.

Tespit budur aylık market ihtiyacımı bimden karşılarım daha ailemden ölen olmadı bime laf eden insanlarda aşşalık kompleksi olduğunu düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

Bimin üstüne ben market tanımam arkadaş..25 Kuruşluk çikolatalarının tadını hiçbirşey tutmuyor

aynen suda 25 kuruş
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bimden alıp pişirince aynı böyle olurmu bende alacaktım ama 7 tl pahalı geldi

• BİM'in lahmacunu ızgarada pişer
    Evet yanlış anlamadınız mangalda yapar gibi ızgaranın içine etli kısımlar ateşe bakacak şekilde 2'şerli olarak üst üste koyuyoruz.
    Maksat ekmekler yanmasın, etli kısım iyi pişsin. Tadı 10 numara oluyor.
    Güncel Fiyat: 6.45TL
  • Superfreshin lahmacunu gibi değil dimi

• Bi ara da a101 çiğ köftesini dene bari kaçtır görüyorum bozar diye almadım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.