Şimdi Ara

Bim 55 inç 4k Dijutsu Android Smart Tv 2199 tl (20 mart 2020) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
466
Cevap
16
Favori
69.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altan2144

A101 e 19.03.2020 tarihinde 4k 49 inç hi level android televizyon geliyormuş özelliklerini bilmiyorum ama
    2100tlye onu alacağıma 2200tlye digitsu almak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvyi carefourda gördüm renkler canlıyı bu hafta sonu gidersem foto çekip eklerim. Tvyi almayı düşünüyorum. Tam fp ürün

• ya ben çıldırıyorum. Geçen sene tv bakıyorduk. Lg/Samsung 5-8 milyar diyor. Gidip 3 bin civarına vestel 55ud8200 aldik.

Çerçeve plastik, bir ucundan tutunca bariz oynuyor.
    140cm için zaten alaşım çelik kullanacak halleri yok adamların.

Neyse, ben Tv ile mi yatağa giriyorum? koyuyorum masaya açıp izliyorum. Haftada bir nemli bezle siliniyor.

Smart var diyorlar, 3 den fazla sekme açılmıyor donuyor.
    Smartı vasat, android değil.

Keşke böyle ucuz bir TV alıp yanınada tv box alsaydım diyorum vallaha.
    Ne farkı var bu ürünün vestelden başka ucuz markalardan?
    3 bin vereceğine 2 bin veriyorsun.

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Bizde 1 sene önce 5-6 bin verip Samsung curved aldık ekran kırıldı çöp oldu zaten ekran parası da 4 bin TL. Evde küçük çocuk varsa kesinlikle pahalı televizyon almamak lazım bir de şu anda yerli üreticiler iyi iş çıkarıyor bu TV yi alıp yanına mi box alıp kullanmak Samsung'un falan smartlardab daha iyi iş çıkarır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çinden tvbox aldım 4gbyte remi var smartlardan kat be kat hızlı yemişim smartın keşke smart olmasa 100tl ucuz olsa

• Uzun araştırmalarım sonucunda b49l 8900 5a (arçelik modeli a49l 8900 5a) modelini aldım. Televizyon bekonun 2019 üretimi 4k crystal pro modellerinden. Normal smart tv. Android değil. Onu daha sonra ihtiyaç duyarsam tvbox alarak çözmek istedim. Web browseri netflixi ekran paylaşımı ve uygulamaları var. Hiçbir sitede yazılmamış hatta müşteri hizmetleri de desteklemiyor dedi. (Biss key menüsü var.) Kumandadaki kaynak tuşu (Mute düğmesinin üstündeki tuş) ve 2477 (Arçelikte 2477 yerine 2011 olabilir) ye basınca biss menüsü açılıyor. Ekran görüntü kalitesi hdr ve 4k olarak bana tatmin edici geldi. Televizyonun özellikle youtube 4k performansından çok memnun kaldım. Umarım hi level ya da dijitsu alacaklar da ürünlerinden memnun kalırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 12 Mart 2020; 18:9:12 >
  • Netflix HD sertifikaya sahip mi ? Garanti durumu nasıl sağlanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Netflix HD sertifikaya sahip mi ? Garanti durumu nasıl sağlanıyor?
    Zamannda Samsung aldim YouTube iptal ettiler umarım böyle birşey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv alacaksanız smart Tv değilde mönitör Tv almak çok mantıklı hem daha net oluyor hemde daha hesaplı ama
    Türkiyede smart hastalığı var hepsinden olsun diyorlar cihaz 2 sene sonra sistem yetmiyor hiçbir şey çalışmıyor
    Tv alırken özelliklerine bakın ama uydusu olsun İnternete girsin istiyorsanız pahalı Tv almanız lazım oda zamanla işlevselliğini yitiriyor
    pazarlama teknikleri var bu işte milleti kandırıyorlar
    İşin özü ne kadar para o kadar iyi mal ama ihtiyacınız gören Tvler olacaktır
    vestel aldık 3 senede ledler uçtu panel bozuldu garantiden yaptılar yenisini verselerdi güzel olacaktı ama olmadı
    Ben çok foksiyonlu tvleri sevmiyorum onun yerine düz TVler daha mantıklı geliyor al Tvbox bak keyfine
    en azından kasmıyor Stabil çalışıyor tabi bu benim görüşüm herkesin kendi fikri var herkes tvye çok para verip pahalı tv almak zorunda değil iş görsün derseniz oda işe yarar
    televizyon seyredersiniz sizi yarı yolda bırakmaz bu arada çok pahalı tvle ucuz tv arasında bazen görüntü farkını bile anlayamazsınız .

• eko35/5 kullanıcısına yanıt
    Bende böyle düşünüyorum ancak düz televizyon kalmamış gibi hepsinde smart özelliği var gibi. Düz tv önerisi alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: eko35/5

Tv alacaksanız smart Tv değilde mönitör Tv almak çok mantıklı hem daha net oluyor hemde daha hesaplı ama
    Türkiyede smart hastalığı var hepsinden olsun diyorlar cihaz 2 sene sonra sistem yetmiyor hiçbir şey çalışmıyor
    Tv alırken özelliklerine bakın ama uydusu olsun İnternete girsin istiyorsanız pahalı Tv almanız lazım oda zamanla işlevselliğini yitiriyor
    pazarlama teknikleri var bu işte milleti kandırıyorlar
    İşin özü ne kadar para o kadar iyi mal ama ihtiyacınız gören Tvler olacaktır
    vestel aldık 3 senede ledler uçtu panel bozuldu garantiden yaptılar yenisini verselerdi güzel olacaktı ama olmadı
    Ben çok foksiyonlu tvleri sevmiyorum onun yerine düz TVler daha mantıklı geliyor al Tvbox bak keyfine
    en azından kasmıyor Stabil çalışıyor tabi bu benim görüşüm herkesin kendi fikri var herkes tvye çok para verip pahalı tv almak zorunda değil iş görsün derseniz oda işe yarar
    televizyon seyredersiniz sizi yarı yolda bırakmaz bu arada çok pahalı tvle ucuz tv arasında bazen görüntü farkını bile anlayamazsınız .
    Bende öyle düşünmüştüm ama geçen aldığım vestel üretimi 55 inç hi level ürünün smartı çok iyi. Bende mi box da var ikisi arasında tvnin ki daha stabil. Vestel kendi arayüzüne iyi çalışmış. Uygulamalar sadece kendine özel hazırlandığı için stabil çalışıyor muhtemelen. Apple gibi. Netflix, amazon puhu youtube hepsi var.

• Dandik mandik Android olması büyük artı . Bein connect bazı paketlerde Smart TV lerde izlenemiyor . Turkcell TV de öyle galiba , Android olunca bir şekilde yükleniyor . KODİ vs de cabası . İyi bir TV BOX en az 350 - 400 civarı . Dandik box lara para verip kablo kumanda kalabalığı yapmak yerine bu TV daha mantıklı geliyor bana. Panel kalitesi de vasatın üstündeyse her türlü alınır .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar android tv lerde tarayicidan film acip izlenemiyor galiba... Izlenebiliyorsa nasil? Gecen en son model sony 65 tv aldik kuzene (xg9505), cihaz tarayicidan film acmiyor... Bu android tv isi de uymuyor bizim turk isi kullanima...

Ben su an acikcasi bu tarz uygun fiyatli urunleri daha mantikli buluyorum. Youtube u 4k, Netflixi 1080p oynatsin yeter acikcasi. O android netflix lisans olmayinca 1080 destegi olmuyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19 mart da A101'e 49" Android smart led tv geliyor 2099 tl taksitli 2215 tl .

Bim pesin fiyatına 2200 tl .

Sizce hangisini almak daha mantıklı ?

Keske ikisinide görme imkanımız olsa hanginin görüntü kalitesi daha iyi yada arayuzu kıyaslardık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xir1 -- 13 Mart 2020; 17:11:53 >
  • Netflix 4k varsa kaçırmayın. Gerçi yoksa da kaçırmayın en dandik android tv box bile 250 lira.
  • Xir1 kullanıcısına yanıt
    Ben tercihimi bim dijitsu'dan yana kullanirdim. En azindan 55inc ekran sahibi olurum. A101'e gelecek 49 inc android sunny uretimi fazla birsey beklememek gerek, gerci digitsu'da sunny farkli degildir. Butceniz musait ise hi level'in vestel uretimi urunlerini tercih etmeniz daha iyi olacaktir.

• Skayn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dijitsu almaktan yanayım bakalım . Diğer arkadaşlar be diyecek

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Hangi model ve nasıl bulabilirim bilmiyorum hocam .

Su an bu ikisi gelicek diye bunlardan birini alicam.

• Xir1 kullanıcısına yanıt
    49 inc icin 49uhl650 takip edebilirsiniz, su an stokta yok ancak ara ara stok giriyorlar.
    55 inc icin su anda satista olan 55uhl950 modelini dusunebilirsiniz. Yorumlari gayet iyi gordugum kadariyla.
    Kurulum ucretlidir bilginiz olsun. Garantisi vestel tarafindan saglanir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.