Şimdi Ara

Bim 55 inç 4k Dijutsu Android Smart Tv 2199 tl (20 mart 2020) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
16
Favori
69.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezer11

Bütçemi biraz daha zorlayarak Teknosadan 3371 liraya 50pus7304 aldım.Markası var -Philips görüntüsü güzel , Bütün dolby sertifikaları var,android sabil işletim sistemi, ayağı bile şekil , sesi güzel ve amblight varki zaten amblight tek başına 1k eder bence karar sizin.
    O fiyata 0 mı aldınız. Teşhir ürünü mü. Teknosa da o fiyata ne zaman indi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tvyi kaçırdım ama regalin 58 inch TV si 3000e satılıyor güzel gözüküyor TV alınır mı sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Yok hocam konusu falan vardı hatta teknosanın sitesinde geece indirimi vardı site hatasından indirim düşmüyordu .Talep açıp ss yollayarak aldık bu fiyata.0 aldık hocam.

• Bim’de hala satılıyor mu bu tv gören var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kumandadaki Home tuşu çalışmıyor. Herkeste öyle mi?

• https://www.vatanbilgisayar.com/seg-43sbu700-43-108-cm-4k-smart-tv-dahili-uydu-alicili.html

bende evime bu tv den almayı düşünüyorum netfilx 4k film izleme ağırlıklı kullanıcam dün öğleden sonra fiyatı 1889 a düştü hemen geri 2050 ye çektiler yine alınır mı sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam yani forumda pek çok kişi biliyor ama yine de İstanbul Bilişim linki paylaşmayın lütfen. Adamlar açık açık dolandırıcılık yapıyorlar. Ürünü alsanız bile göndermeyecekler, belki aylarca para iadesi bekleyeceksiniz.
  • İstanbul bilişimden tv sipariş etmiştim, 40 gün beklettiler, iptal ettiler, paramı da bir ay sonra yatırdılar zar zor. Yaklaşık 80 gün parama el koydular, hakem heyetine vermiştim bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: pascalonur

Hocam yani forumda pek çok kişi biliyor ama yine de İstanbul Bilişim linki paylaşmayın lütfen. Adamlar açık açık dolandırıcılık yapıyorlar. Ürünü alsanız bile göndermeyecekler, belki aylarca para iadesi bekleyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Sildim , kötü şekilde tecrübe etmemiştim.
  • Sonunda birisi inceleme çekmiş tv ile ilgili.

• Bu da Android 6 lı incelemesi. BİM çok ayıp etti 2 farklı model satmakla. Bim bitmiş :)

https://www.youtube.com/watch?v=w4KO4hC74Mc&feature=youtu.be

• TV'yi duvara asan var mı? Nasıl bir askı aparatı almalıyız?

• 2200 liralık malı alıp 5000 liralık beklentiye girmeyi ne zaman kesecek acaba bizim millet. 55” 4K Android tv alıyorsun iki sene garantili sıfır bir de bu fiyata daha ne istiyor millet çözemedim ben pek allahtan belasını herhalde.

• bossou B kullanıcısına yanıt
    Sana katiliyorum hocam. Ben dun aksam annemlerin aldigini kurmaya gittim. Ilk izlenimlerim soyle.
    En basta gozume hemen hayaletlenme carpti. Goruntunun izi kisa sure ekran kaliyor gibi.
    Ikinci olarak kanal gecisleri yavas ayrica kanal listesinde kanal aramak tam bir iskence. Agir agir gezeliyor listede.
    Siyahlari hic begenmedim. Karanlik sahnede aydinlatmanin dandikligi cok belli oluyor. Sanki homojen bir aydinlatma yok gibi. Ekran pismis de iz kalmis gibi. Bilmem daha nasil anlatilir. Hani ishal olmus da sicmis ...
    neyse saka bir yana android kismini fazla kurcalamadim ama keske android menuden tek tusla tvye gecse. Varsa oyle bi tus ben goremedim. Youtube falan iyi calisiyor. Android ekran yansitma iyi gibi baglanip kapattim fazla kurcalamadim. Diger uygulamalara bakamadim acikcasi ama android kismi idare eder gibi.
    Genel olarak tv ekranin buyuk olmasi ve android icermesi ile takintili olmayan kisiler icin idare eder. Genel fiyatlari dusunursek eh iste. Ben de kendime tv alicam ama bunu denedikten sonra 1500 deseler de almam acikcasi beni kanser eder cunku ister istemez gozume surekli takilir boyle seyler.
    alanlara hayirli olsun. insallah sorunsuz kullanirlar.

• Beyler bende bu tv den aldım ama benim seri nosu: DJT55SA2 çıktı yani eski tip olan android 6 çift çekirdekli olan. Teknik servisi çağırmıştım seri nosunu görünce kurdurmadan geri gönderdim. Kullanan arkadaşlar çok farklılıklar olduğunu söylediler. Açıkcası android 9 4 çekirdekli tv aynı fiyata satılırken bize bunun denk düşmesi kabul edilemez. İade etme fikri var açıkcası. Sizce ne yapmalıyım ? Ayrıca dijitsu elimdeki tv yi android 9 opan modelle değiştir mi ? Yardımlarınızı rica ediyorum

• Süpermariojardel S kullanıcısına yanıt
    Hocam telegramdan sorun yada okuyun. Orada hem 6 hemde 9 kullananlar var. Kimine göre 6'da panel daha iyi,ama işlemci kötü, kimine göre tam tersi. Bir kaç güne 6 olanlara güncellme verilecekmiş.. Eğer telegram grubunu bulmazsanız özelden yazın yardımcı olurum.

t. me/dijutsudjtv55s
    Not: Bu gurupdan başka bağlantı gelecek oradan sorabilirsiniz.
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    Size sorunlusu denk gelmiş. Dediklerinizin hiçbiri yok bende.
    Bu arada sizin android versiyon 6 mı 9 mu?

• android 9 olmasi lazim ozellikle bakmadim ama s2 seri numarali olan. kumanda da yuvarlak tus yok.
    Benim bahsettiklerim sizin dikkatinizi cekmemis olabilir ya da dediginiz gibi bizimkinde sorun olabilir ama ayni panelde fark olacagini sanmiyorum. Aldik kullaniyorlar artik annemler memnun sorun yok benim icin de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bossou

2200 liralık malı alıp 5000 liralık beklentiye girmeyi ne zaman kesecek acaba bizim millet. 55” 4K Android tv alıyorsun iki sene garantili sıfır bir de bu fiyata daha ne istiyor millet çözemedim ben pek allahtan belasını herhalde.
    Herkese adaletli davranıp aynı kalitede ürünü vermesini bekliyor sadece o. Yerse mantığıyla ürünlerin bir kısmını eski işlemci ve yazılımla satışa sunmak hiç etik değil. İsterse 1 liraya satsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 27 Mart 2020; 14:31:9 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.