Şimdi Ara

BİM 5 OCAK 2018 AKTÜEL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
11.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret arac kamerasi soran olmamis

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

nihayet muz silecek

Sileceği beklemenize gerek yok ki epttavm'de fiyatlar çok uygun 2,50₺ de kargo ücreti var bir takımı yaklaşık 13,50₺'ye geçen bir arkadaşıma aldık

n11 de 7.5₺/adet ve ücretsiz kargo

• Paspas nasıl? Koku yapıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asgari ücret bu hızda artmaya devam ederse migros ile bim aynı market kategorisine girecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

A7 i tablet 159 lira burada.

https://reeder.com.tr/outlet.html/

Ben tableti hallettim beyler gerisi sizde.Bu ucuzluk marketlerinin ayakta adam düdükleme çabaları son zamanlarda ayyuka çıktı artı sinirimi acayip bozuyor.Vatandaşı uyutup kitleyeme bayılıyorlar.AAA vimde cucuzdur hehehe.

bimdeki tablet 1/16 gb senin önerdiğin 1/8 gb, bimdeki tablette sim yuvası var 3g ile internete bağlanırsın senin önerdiğin tablette sadece wi-fi var. o kadar fiyat farkı olsun artık. bilmediğimiz başka birşey varsa yaz lütfen.

• bluelizard17 kullanıcısına yanıt
    Benim dediğim 2/16 sen neye baktın bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

nihayet muz silecek

Sileceği beklemenize gerek yok ki epttavm'de fiyatlar çok uygun 2,50₺ de kargo ücreti var bir takımı yaklaşık 13,50₺'ye geçen bir arkadaşıma aldık

n11 de 7.5₺/adet ve ücretsiz kargo

Hocam bir takım değil mi. Yani iki tane fiyatiysa çok iyi link verebilir misiniz?

• Bimdeki tablet 3G. Reader ise outlet ürün serviste işlem görmüş, yenilenmiş, tamir edilmiş vs ürün ve stok sayısı da çok az. Kıyaslamak yanlış.

3G desteği 7,85 yada büyük ekranlı sıfır daha ucuz bir tablet bulun ? Hometech Reader'den daha iyi bir marka yorumlardan ve forumdan bildiğim kadarı ile.

BİM A101 Şok girersin günlük ihtiyaçlarını alır çıkarsın kontrol etmen bile gerek yok. Migros Carrefour Makro gibi marketlere ise aynı şekilde girersen çok büyük kazık yersin. Ancak kampanya takip edilerek uygun fiyatlı ürünlerini stoklarsın kampanya harici hiç bir şey alınmaz.

Su, Ekmek, Süt bile pahalı bir market ile kendi markaları olan yada piyasadan aynı markayı her daim ucuza satan bir marketi nasıl kıyaslıyorsunuz? BİM ve diğerleri açılmasaydı asgari ücretli geçinemezdi.

Aktüel ürünler için sabah 9 da ilk girenlerden olmazsan bulamazsın ölücüler yağmalıyor. Aktüel ürünlerin daha ucuzunu gösterin hadi. Aynı özellikleri olacak ama öyle 3g'si kılıfı olmayan tablet muadil değildir.

• Keşke kalite eşiğini biraz yükseltseler.

• araç kamerası tırt denilecek ama yine de sorayım. araç kamerası alınır mı ?
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun. Sayenizde 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve 3g desteği olan ürünü 359 TL'ye aldım.
    Tamam ürün outlet ama sonuçta garantisi var yine. Zaten internetten alışveriş olduğu için beğenmezsem iade de edebilirim.
    Bu siteden alacak arkadaşlar işlemciye dikkat etsin, bazıları eski android sürümleri, güncelleme alacağını sanmıyorum.
  • pascalonur P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle kullanın.
  • Paspas Peugeot 307 ye olur mu acep

• tablette internet paylaşımı hotspot kesin var mı? sadece bu özelliği için tableti almayı düşünüyorum.
    ve tabletin internet paylaşımı samsung telefonlardaki kadar stabil midir
    bende yıllar öncesinin samsung pocket adlı android telefon var ve internet paylaşımı çok stabil. telefonu sürekli açık tutup telefonu modem gibi kullanarak gsm interneti kullanıyorum.
    bu sitede internet paylaşımından bahsedilmiyor
    https://www.epey.com/tablet/hometech-ht-8c.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muz silecekler mavi kutulu ise stok yapın derim
    2 sene önce ve geçen sene aynı sileceklerden aldım
    hiç ses yapmıyor ve iz bırakmıyor
    halen sapa sağlam işini görüyor

internette ne idü belirsiz abidik gubidik markalara paranızı kaptırmayın
  • 2013 fiestaya hangi boyutta silecek uyar bilemedim. İnternette 660 ve 406 mm yazıyor?

• Koltuk kılıfı nasıldır arkadaşlar iş görür mü
  • burmir kullanıcısına yanıt
    Elinize metre alıp mevcut sileceklerinizi ölçün en sağlıklı olanı. Sabah açılışta gidin yoksa kalmıyor.

• Bluetooth kulaklık iş yapar mı ? Kullanan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.