Şimdi Ara

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
1
Favori
23.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibari ile attım bitane çiğnemeye çalışıommmm kocamann wallaaa
  • bursa zümrütevler bimden 4 tane toblerone aldım.5-6 tane daha vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@ Network kardeş , buldum fikirtepede 6 tane aldım dönerken bim daha gördüm bakam dedim ordanda 4 daha aldım walla :)

Herkese afiyet olsun .

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü

Vay anağn babağn kemüne.

• Mont + 3 adet mayonez + adet hardal alınmıştır.
  • Milka'nın 3te 1ini yedim galiba. Kalanı haftaya.
  • Sabah 8.55 de gittim teyzelrde vardi kapida dedim kursa yetisecem olmaz dedi yer vermedi israr edince tamam carsaf ve nevresimlerden uzak dur dediler :)
    Bende 2 koli tobleronu kaptim bide amca geldi oda milkalari kapti.
    Muhabbet ederek ciktik adam tekelde satcakmis :) toptancidan bile ucuz diyor.
  • @ Network , dahada alıcktım da abartı olmasın dedim
  • 5 adet Toblerone , 5 Adet Milka , 2 Adet Ekonomik Boy Doritos , 2 Adet Ekonomik Boy Lays , 3 Adet Üç lü Polo.... Toplam = 63.05 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon Kar -- 23 Aralık 2011; 13:09:39 >
  • 6 Toblerone ve 2 hardal aldım

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
  • Donanımhaber Obezler Kulubü

Hepinizi bekliyoruz...
  • bende bir tane aldım son kullanma tarihi mayıs yazıyor. birde migrosdada aynı fiyat olarak gözüküyor:
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=16191065&shopCategoryId=9855&shopCode=07040822&name=TOBLERONE+S%C3%9CTL%C3%9C+400+GR.
    400gr 4.95 tl dark felanda yazmıyor aynı ürün değilmi niye bu kadar çok aldınız anlamadım :)
  • Vay be tam bir Toblerone çılgınlığı yaşıyoruz
    Yalnız burdaki BİM'de hala çok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

bende bir tane aldım son kullanma tarihi mayıs yazıyor. birde migrosdada aynı fiyat olarak gözüküyor:
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=16191065&shopCategoryId=9855&shopCode=07040822&name=TOBLERONE+S%C3%9CTL%C3%9C+400+GR.
    400gr 4.95 tl dark felanda yazmıyor aynı ürün değilmi niye bu kadar çok aldınız anlamadım :)

stokda yok..

Not: Benim ordakinde yokmuş. Başka ilçe seçtim. stokda gözüktü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 23 Aralık 2011; 13:35:13 >

• hanım bulamamıış tobleronu kim aldı bunları sincaaanda yaaaw:(
  • Letella varmi acaba
  • Beyler şimdi toblerone'un yeri başkadır ama milkanın bu çikolatası bana toblerone'dan daha güzel geldi. Bende 3 toblerone, 4 milka, 2 ananas aldım.

Bu arada yastık bana çok kofti bişeymiş gibi geldi almadım. Yukardada bi arkadaş yastığa iyi demiş napsam alsam mı acaba yaaa çok kararsız kaldım şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 23 Aralık 2011; 13:44:14 >
  • Çok alem bi milletiz gencinden yaşlısına çok seviyorum yurttaşlarımı:D başka yer yoktur heralde aldığımız ucuz tobleronelardan eşkenar üçgen yapmaya çalışıyoruz falan,keşke şeytan hiç olmasada hep böyle iyi kalsak lan milletçe:)))
  •  Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü

Bizde kendimizce birşeyler aldık
  • Şu çikolataların resmini çekip buraya yollayanlar adreslerini bildirsinlerde çok geç olmadan bir ambulans yollayalım :)

Maazallah hastalık çok ilerlerse, müdahale için çok geç olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.