Şimdi Ara

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
1
Favori
23.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Tobleron çikolatanın içindeki sakızımsı şey ne yahu? Ürün içeriğinde bir şey yazmıyor hakkında??
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Bu Tobleron çikolatanın içindeki sakızımsı şey ne yahu? Ürün içeriğinde bir şey yazmıyor hakkında??

bal
  • yenibosnanın en ücra 2 köşesindeki bimlerde tobleron kalmamış... birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz 2011'in şu günlerinde şok oldum...
  • o değilde bu milkalar çok iyimiş ya.tabi 2 paketi 1 günde yedikten sonra baydı ama.
    stok yapalım diyoz bitiyo hemen
  • Tobleroneyı ne kadara aldınız ?
    Dün migrosta indirim vardı 400gramı 2,5 tl dı 4, 5 tane aldım bımde ne kadardıkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezak -- 25 Aralık 2011; 21:46:35 >
  • Bu tobleron çokmu güzel ? Nestle den farkı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezak

Tobleroneyı ne kadara aldınız ?
    Dün bimde indirim vardı 400gramı 2,5 tl dı 4, 5 tane aldım bımde ne kadardıkı

?
  • Kafam bime gitti ya, migrostan 2,5 tl ye aldım
  • 3/1000 oranında bal varmış içerisinde fakat 400 gr'da 1,2 gram yapar...1 gram bal bu kadar sakızımsı madde yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezak

Kafam bime gitti ya, migrostan 2,5 tl ye aldım

migrostaki 400 gramlar 2 tl olmaması lazım, 200gram olmasın sizinkiler _?
  • Güngörende de geldiği gün bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Bu tobleron çokmu güzel ? Nestle den farkı varmı ?

Bana Toblerone un tadı çok tanıdık geldi, yani diğerlerinden pek bir fark göremedim. Biraz daha koyu bir tadı var, daha bi çikolataya benziyor, o kadar.

Nestle den daha iyi ama o kadar aman aman bir çikolata değil, ismiyle efsane olmuş.

Daha önce çok Alman çikolatası yedim akrabalar vasıtasıyla ama Toblerone onlar gibi değil asla, onlardaki lezzeti alamadım şahsen.
    Toblerone un bir parçası hemen kestiriyor, şekerli biraz.

Milka nın Schoko-Keks daha iyi zannımca, tam çikolata değil ama yedikçe yiyesin geliyor, daha kıvamında bir tadı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recplayer -- 26 Aralık 2011; 0:11:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: welt91

quote:

Bana Toblerone un tadı çok tanıdık geldi, yani diğerlerinden pek bir fark göremedim. Biraz daha koyu bir tadı var, daha bi çikolataya benziyor, o kadar.

Nestle den daha iyi ama o kadar aman aman bir çikolata değil, ismiyle efsane olmuş.

Daha önce çok Alman çikolatası yedim akrabalar vasıtasıyla ama Toblerone onlar gibi değil asla, onlardaki lezzeti alamadım şahsen.

Milka nın Schoko-Keks daha iyi zannımca, tam çikolata değil ama yedikçe yiyesin geliyor, daha kıvamında bir tadı var.

katılıyorum milka daha hafif ve bana göre daha güzel :):):)

• quote:

quote:

Bende bim sayesinde ilk defa tobleron yemiş birisi olarak bu yoruma kesinlikle katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 26 Aralık 2011; 0:28:29 >
  • Cuma günü kalmamıştı tableron, ama dün sabah gittiğimde yarım koli vardı bizim oradaki bimde. 3 tane aldım . iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 26 Aralık 2011; 8:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozolu

quote:

quote:

katılıyorum milka daha hafif ve bana göre daha güzel :):):)

bende cuma günü namazdan sonra gittim aldım çok vardı toblerone ama 3 tane aldım milka da 8 tane bende milkayı daha çok seviyorum

• Eryamandaki bütün bimleri gezdim bir tane bırakmamışlar cumadan bitmiş bu sene hava aldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toblerone yi nasıl yiyebiliyorsunuz resmen kaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: molierac

Eryamandaki bütün bimleri gezdim bir tane bırakmamışlar cumadan bitmiş bu sene hava aldık

bende yenimahalleden aldım cumartesiye kadar kaldı yazdım burada ankarada bulamayanlar vardı aldılar galiba cumartesi öğlen bir anda bitti

ama anlamadığım bişekilde çok alan olmadı kasiyerler bile şaşırdılar bunlar şimdiye biter dediler ama bitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

quote:

Orijinalden alıntı: molierac

Eryamandaki bütün bimleri gezdim bir tane bırakmamışlar cumadan bitmiş bu sene hava aldık

bende yenimahalleden aldım cumartesiye kadar kaldı yazdım burada ankarada bulamayanlar vardı aldılar galiba cumartesi öğlen bir anda bitti

ama anlamadığım bişekilde çok alan olmadı kasiyerler bile şaşırdılar bunlar şimdiye biter dediler ama bitmedi

MİGROS da aynı fiyatdan satış yapıyordu !
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.