Şimdi Ara

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
1
Favori
23.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 toblerone 7 milka aldık hayırlısı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Beyler şimdi toblerone'un yeri başkadır ama milkanın bu çikolatası bana toblerone'dan daha güzel geldi. Bende 3 toblerone, 4 milka, 2 ananas aldım.

Bu arada yastık bana çok kofti bişeymiş gibi geldi almadım. Yukardada bi arkadaş yastığa iyi demiş napsam alsam mı acaba yaaa çok kararsız kaldım şu an

Bana çok ince geldi. Gerçi 5-6 TL'ye nasıl bir yastık olacaktı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Toblerone'un içinde ne var? Glikoz şurubu olan şeyler yemiyorum. Ingredients kısmını fotoğraflayabilecek olan var mı?

Ben az önce 200 gr lık olanı migrostan aldım. 2.45 liraydı, 400 g olan da 4.95 di

İçindekiler kısmında şeker diyor, glikoz şurubundan bahsetmiyor.
  • 3 toblerone 2 de milka aldım kasiyer kadın "çikolatalarımızı bitirdiniz" dedi gülerek. bir utanma oldu ama sonra nerede olduğumu tekrar hatırladım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornban

3 toblerone 2 de milka aldım kasiyer kadın "çikolatalarımızı bitirdiniz" dedi gülerek. bir utanma oldu ama sonra nerede olduğumu tekrar hatırladım :))

Kız iş atmış.
    Ben sabahın köründe, daha açılmadan gittim kimse yoktu. Dedim en fazla 10 dk. dayanırdı bunlar, nerede bu millet.
  • Sabah gidip 6 tane toblorone 1 adet milka ve 1 adet ananas almış bulunmaktayım :)

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
  • Sabahın köründe-saat 9- gidip 6 adet toblerone 4 milka aldığımı söylemiştim, aldığım bayan eşofman altınının rengini değiştirmek için tekrar gittim eşofmanı değiştirdim, gitmişken 4 adet tobleron 1 tane de milka aldım geldim

İlgilenenlere duyurulur
    Kocamustafapaşa Selam marketin karşısındaki bimde halen açılmamış bir koli toblerone ve hali hazırda 7-8 tane dışarıda bulunmakta. Ayrıca 10 civarında milka da var. Koşun garii
  • gece uykum gelmedi 2.00 da yattım 8.30 a kurdum saati işte. sabah olmuş tel. sesiyle uyandım gerisini hatırlamıyom uyuyakalmışım arkadaş hadi cuma vakti dedi 12 gibi kaldırdı ben tabi bitmiştir heralde dedim cumadan sonra bizim ordaki bime gittim bi baktım daha 2 koli duruyor aslında 2-3 tane almayı düşünüyordum ama resimde küçük duruyordu orada bana baya bi büyük geldi ikisi de 1er tane alıp çıktım

• Bir tane oyuncak mutfak, 2 tane toblerone, 1 milka aldım.

toblerone'ların son kullanma tarihi 07.2012 idi o yüzden fazla almıyim dedim. 2013 olsaydı 1-2 tane daha alırdım. Fazla abartmaya gerenk yok, çikolara sağlıklı birşey değil sonuçta.

Olips'lerin fiyatı 25 kuruş geçiyordu, kasadaki arkadaş farketti geri aldı, kutuyu da kaldırdı. Akşama inşallah kalmış olur.
  • göbekleri de koyarsınız arkadaşlar artık yaza doğru..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aakyuz

quote:

Toblerone'un içinde ne var? Glikoz şurubu olan şeyler yemiyorum. Ingredients kısmını fotoğraflayabilecek olan var mı?

Ben az önce 200 gr lık olanı migrostan aldım. 2.45 liraydı, 400 g olan da 4.95 di

Migrostayim suan, 200 gr toblerone 4.95 diyor, 400 luk 11 kusur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

göbekleri de koyarsınız arkadaşlar artık yaza doğru..

• Çoğu Zarar Azı Karar...

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
  • 2 tane milka schoko-keks
    4 tane sarımsaklı mayonez
    2 hardal

bunları aldım, toblerone benden 5 dakka önce birisi 10 tane alınca bitmiş. ataşehir küçükbakkalköy kalabalık bir yer ama genelde herzaman kampanyalı ürünler bulunuyor akşama kadar, bu sefer bir bakkalın ya da çakalın gazabına uğradık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogorock

quote:

Orijinalden alıntı: aakyuz

quote:

Migrostayim suan, 200 gr toblerone 4.95 diyor, 400 luk 11 kusur

Hocam az önce aldım , etiketlemeyi unutmuşlardır.
    Kasadakiler de fişe sonradan baktılar , biz de alacağız filan dediler.
    Kasada money kart geçirdikten sonra okutun, unutmayın migrosta tüm indirimler money kart ile geçerli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

Sabahın köründe-saat 9- gidip 6 adet toblerone 4 milka aldığımı söylemiştim, aldığım bayan eşofman altınının rengini değiştirmek için tekrar gittim eşofmanı değiştirdim, gitmişken 4 adet tobleron 1 tane de milka aldım geldim

İlgilenenlere duyurulur
    Kocamustafapaşa Selam marketin karşısındaki bimde halen açılmamış bir koli toblerone ve hali hazırda 7-8 tane dışarıda bulunmakta. Ayrıca 10 civarında milka da var. Koşun garii

bende biraz önce oradan aldım 5 adet arkada açılmamış koliler duruyordu aynen , etrafta göremeyince bitti sandım meğerse kasaların yanına zulalamışlar..

• bakıyorum toblerone ye saldırmış millet görende sanki indirim yapılmış diyecek broşürü inceledim 4.95 yazıyor ee migroslarda da aynı fiyat bu kadar bim e koşturmaya gerek varmıydı tamam yakınında migros olmayan için bu güzel birşey ama öyle güzel cazip bir kampanya olmamış.

buda linki :
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=18319958&shopCategoryId=9855&shopCode=07040822

• Rekabetten dolayı 4.95 o ürün. Bim bu fiyata vermese kutusunu satardı migros o fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flood01

bakıyorum toblerone ye saldırmış millet görende sanki indirim yapılmış diyecek broşürü inceledim 4.95 yazıyor ee migroslarda da aynı fiyat bu kadar bim e koşturmaya gerek varmıydı tamam yakınında migros olmayan için bu güzel birşey ama öyle güzel cazip bir kampanya olmamış.

buda linki :
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=18319958&shopCategoryId=9855&shopCode=07040822

Biri arkadaşa gerçeği söylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flood01

bakıyorum toblerone ye saldırmış millet görende sanki indirim yapılmış diyecek broşürü inceledim 4.95 yazıyor ee migroslarda da aynı fiyat bu kadar bim e koşturmaya gerek varmıydı tamam yakınında migros olmayan için bu güzel birşey ama öyle güzel cazip bir kampanya olmamış.

buda linki :

Görmüş olduğunuz fiyatlar ithalatçının yaptığı sınırlı sayıda indirimdir yani bimin migrosun keyfiyeti değil yılbaşına özel yılın 11 ayı 11 12den aşağı olmayacak yarı fiyatından daha uyguna alıyorsunuz bence kaynar bir fırsat

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.