Şimdi Ara

Bim 18 Mayıs Ankastre Set.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
9.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 18 Mayıs ta Bim e Kumtel ankastre set geliyor piyasada baktım en uygun fiyatı burda buldum.Bim 18 Mayıs Ankastre Set.Bim 18 Mayıs Ankastre Set.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 9 Mayıs 2018; 13:39:33 >

• alınır mı yeni ev için ?
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Ben yeni eve kiraya çıkacağım kiracı olacağım için ucuz yollu bir ürün arıyordum bunu buldum bende.
  • Almayın bi arkadasin evine bundan koymuşlar ocakla aspirator fena değil ama fırın berbat ötesi.
    Asla pişirmiyor hicbiseyi 230 derecede 100 derece gibi performans veriyor.
    Başka kullanan varsa onda farklıysa bilemem tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Bu bimdeki ürün mü ? Arkadaşınızın evindeki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    Aynen 3 lu kumtel set iste.
    Hepsinde ayni mi bilmiyorum ama fırın cok sorunlu kek yapmak filan hayal hiç kabartmiyor.
    Isıtmıyor fırın.

• Turbo olmayan fırın bir şeye yaramaz hem fazla tuketlm yapar. Hemde isitmaz. gg ve n11 gibi sitelerde daha ucuza da alabirsiniz. Bende çok niyetlenmistim ama turbo olmayınca vaz geçtim sadece ankastre ocak aldım 30 çek ve 30 TEB kamp. İle inşallah 180 almış olacağım iade henüz olmadığı için cebteteb

• 1000tl ye falan arçeliğin 3lü seti satılıyor gittigidiyorda ve mediamarktta ben 2 firmadanda aldım arçelik gelip kurdu önceki kampanyada hiçbiryerde kalmamıştı zar zor bulan ve aynı kumtelden alan yakınım hiç memnun değil servis falan zaten arçelikle kıyaslanmaz bile.
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-white-gold-ankastre-set-ucretsiz-kargo-ucretsiz-montaj-343387096

Bunu bir akrabama aldık gayet memnun.

Bim'deki set çok zayıf fırın kötü Ocak emaye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Varsa link paylaşırmısınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Varsa link paylaşırmısınız acaba
    1299 a Arçelik inox veriyordu Media Markt banka kampanyasi oldugu zaman 100 puan. Media Markt sitesine girince bazen kişiye özel indirim kodu veriyor bazen çark çevir diyip 1000-40 indirim kodu vs verebiliryor

• Ben Profilo turbo fırın aldım Servis yalan söylemediyse fırınlarda 10 yıl garanti kampanyasi varmış ücretsiz olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutyok -- 10 Mayıs 2018; 0:24:45 >
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/arcelik-9620-firin-705-ocak-p-27-davlumbaz-ankastre-set-347398332

bu satıcıdan almıştım 1200 dü yüzde 8 indirim ve 100 tl puan vardı
    beğenince kardeşimin evine de mediamarkt.com.tr den 1000 tl ye aldık
    mediamarkt uzun süre gecekuşu kampanyası ile 1000 tl civarına satmıştı ama şu an orada görünmüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 10 Mayıs 2018; 0:53:44 >
  • Almayın bende kumtel var beş para etmez.

Firin hem geç pişiriliyor hem de dengesiz pişiriyor

Davlumbazi desen fan sesinden başka isr yaramıyor.

• Fiyat/Performans önerebileceğiniz bir ürün var mı? Yakında evleniyorum lazım olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevgen06

Almayın bende kumtel var beş para etmez.

Firin hem geç pişiriliyor hem de dengesiz pişiriyor

Davlumbazi desen fan sesinden başka isr yaramıyor.
    Kumtelin bu ucuz modelleri malesef böyle. İmkan varsa biraz daha kaliteli setlere bakılmalı.
  • Regal dondurucu 300 tl ye satti gecen yil A101 kurbandan sonra aldim. Ici cok kucuk. Net 75lt bilginize..

• Bu fiyata iyi bişey bekleyen rüya görür

• Buradan önce kumtelin Kayseri fabrikasını arayıp fiyat alın derim ben geçen sene 700/800 civarı olan ürünleri 500 e almışım kargo montaj dahil ama peşin para fabrikadan daha ucuza geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.