Şimdi Ara

BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
29.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada leptop masası lazım ama cok Adi dıyorlar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende saati aldım fiyatına göre çok kaliteli bir ürün
  • usb 16 gb
    masa ustu fan usb
    mause kablosuz
    hoporlor aldım az denım deneyımlerımı aktarcam :D
  • Saat cok guzel tavsiye ediyorum. Ben aldim.

• laptop u aldık pedere 2 usb girişi tek var biri usb 3
    windows 8 i iade edip parasını alabiliyor muyuz bilen var mı
  • Vantilatörü aldım şimdi gayet iyi üflüyor.1 metre uzağa koymama rağmen iyi serinletiyor.Kablosuda uzun bu arada.
    Gömlek uzun kollu diye almadım.Mouse , hopörlör , laptop herşey duruyordu.Biten ürün yoktu.

Ha bu arada S4 afişi vardı.1550 TL.24 Haziran olması lazım tarihi tam hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Kural Ahmet Kural -- 14 Haziran 2013; 14:14:00 >
  • yazıcım var ama bu haftaki kampanyada canon yazıcı ilgimi çekti.
    bu yazıcının kartuşu gerçekten 15.000 baskı kapasiteli midir?

• oyun konsolu televizyona bağlanıp oyun oynanıyor mu acaba?

• Usb vantilatör fiyatını kesinlikle hakeder... çok kaliteli duruyor ve büyük, fırsat sitelerinde satılanlarla karşılaştırmayın... 15 cm çap var ve komple metal... ben kablosunu ölçmedim ama 1 mt. gibi duruyor..
  • Bende vantilatörü aldım. İstanbulda havalar serin olduğu için pc kasasına üfletiyorum Kablosu 1.5 mt civarı ve kaliteli güzel üflüyor hafif ses var ama normaldir piyasadaki plastik olanlara göre 1000 kat daha iyi. İnternette bu metal olanları 20-25 tlye satılıyor bence kaçırılmaması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 14 Haziran 2013; 15:10:48 >
  • Vantilatörden aldım çok işime yaradı gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

mouse teknosada 34, bimexte 30 tl civarı, aynısından almıştım daha önce bimden gayet uygun. vantilatörde çok iyi masa tipi ufak ama işe yarıyor memnun kalırsınız. usb de 16 gb için 19 tl baya iyi fiyat...

cuma sabahı baya kavga çıkacak sırada belli oldu

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-hp-h4k65aa-x3500-wireless-mouse-en-ucuz-bizde-kargo-bedava-128354520/detay/
    daha kaliteli mouse kargosuz bende-30 tl (20 adet var şuan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

yazıcım var ama bu haftaki kampanyada canon yazıcı ilgimi çekti.

% 5 Sayfa doluluk oranıyla basacak gibi 15.000 sayfa, tam dolu 3.000 sayfa rahat basacak, bayağı büyük tankları var.

Haber veren arkadaşa teşekkürler, sabah 9 da açılışıyla beraber gittim gelen 2 yazıcının biri satılmıştı, diğerini kaptım, onun da taliplisi yoldaymış!
  • Usb vantilatörü aldım, 2 3 tane alınmış sadece,daha çok vardı. Püfür püfür valla bir tane daha almayı düşünüyorum, altlı üstlü iyi olur. 10 liraya daha iyisi yoktur, gerek ses gerek watt olarak çok yeterli. Malzeme kalitesi de çok iyi. Kafası aşağı yukarı eğilebiliyor.
    SS ler gelecek.
    GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 14 Haziran 2013; 16:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintFaithless

Usb vantilatör fiyatını kesinlikle hakeder... çok kaliteli duruyor ve büyük, fırsat sitelerinde satılanlarla karşılaştırmayın... 15 cm çap var ve komple metal... ben kablosunu ölçmedim ama 1 mt. gibi duruyor..

Katılıyorum vantilatör baya sağlam gözüküyor yazıcı alıcaktım ama evde kullanmıyorum kırk yılda bir lazım oluyor almadım o yüzden piyasayla aynı zaten hemen hemen

• Bende bimden geliyorum kimsenin almıyacağını bildiğim için geç gittim 7 8 tane vantilatör vardı aldım bitane beklediğimden güzel ürünmül almayan varsa kaçırmasın kalitesiz değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: M. Reha

quote:

% 5 Sayfa doluluk oranıyla basacak gibi 15.000 sayfa, tam dolu 3.000 sayfa rahat basacak, bayağı büyük tankları var.

Haber veren arkadaşa teşekkürler, sabah 9 da açılışıyla beraber gittim gelen 2 yazıcının biri satılmıştı, diğerini kaptım, onun da taliplisi yoldaymış!

abovvv :)
    şuan yazıcı sahipi olmamış olsaydım bu yazıcıyı alırdım.
    yaklaşık 2 ay önce usb kablosu dahil 110 liraya teknosadan üçü bir arada fonksiyona sahip (yazıcı+tarayıcı+fotokopi) 165 renkli+190 siyah baskı kapasiteli kartuşlara sahip hp deskjet 1050a aldım. kartuşları doldurabilir özelliğe sahip.
    olsun bu da gayet yetiyor. sık sık baskı yapmıyom.
    bu bim kampanyasında satılan yazıcını sadece tek fonksiyona mı sahip?

• quote:

quote:

quote:

yaklaşık 2 ay önce usb kablosu dahil 110 liraya teknosadan üçü bir arada fonksiyona sahip (yazıcı+tarayıcı+fotokopi) 165 renkli+190 siyah baskı kapasiteli kartuşlara sahip hp deskjet 1050a aldım. kartuşları doldurabilir özelliğe sahip.

Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi var.

valla süpermiş.
    fotoğraftan gördüğüm kadarıyla küçük boyutlu.
    bu bakımdan gayet iyi.
    benimki kocaman ya, fazla yer kaplıyo ağa

• param olsa oyun konsolunu alırdım beyler

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.