Şimdi Ara

BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
29.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bot çok ince galiba eğer balık felan ava çıkacaksan tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameer888

quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Orijinalden alıntı: B Master

Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?

Intel hd3000 var. HD videoda en kralını açması lazım. Basit oyun oynatır pvz, fieldrunners 2, teeworlds, cs gibi oyunları sorunsuz oynatır.

Intel hd4000 gpulu modeli de varmış. Bim onu satsaymış fiyat sıcak olurdu harbiden. Ama ihtiyacı olan alabilir, oyun hariç her işini görür.

hocam videonun en kralı derken 1080p filmleri hdmi ile tv ye bağlayıp izlerken sizce sıkıntı olur mu? oyun oynamam çünkü oyun için 1500 liralık bir laptop yerine 800 liralık bu asusu ve bir de xbox almayı düşünüyorum ne dersiniz laptop bana uyar mı? çünkü şu an kllandığım packerdbell i5 işlemcili harici 1gb ekran kartı var fakat çok ısınıp filmin ortasında kapanıyo sizce bu alet bana uyar mı

oyun haricinde HER İŞİNİ görecek kapasitede bir makina

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: tameer888

quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Orijinalden alıntı: B Master

Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?

Intel hd3000 var. HD videoda en kralını açması lazım. Basit oyun oynatır pvz, fieldrunners 2, teeworlds, cs gibi oyunları sorunsuz oynatır.

Intel hd4000 gpulu modeli de varmış. Bim onu satsaymış fiyat sıcak olurdu harbiden. Ama ihtiyacı olan alabilir, oyun hariç her işini görür.

hocam videonun en kralı derken 1080p filmleri hdmi ile tv ye bağlayıp izlerken sizce sıkıntı olur mu? oyun oynamam çünkü oyun için 1500 liralık bir laptop yerine 800 liralık bu asusu ve bir de xbox almayı düşünüyorum ne dersiniz laptop bana uyar mı? çünkü şu an kllandığım packerdbell i5 işlemcili harici 1gb ekran kartı var fakat çok ısınıp filmin ortasında kapanıyo sizce bu alet bana uyar mı

oyun haricinde HER İŞİNİ görecek kapasitede bir makina

Cevap için teşekkür ederim eyvallah

• Sogutucu fiyatı hiç uygun gelmedi , 27.80 liraya GG'de var zaten. Kargo dahil olanıda 32.90
  • Yazıcı şuan piyasa 150 TL civarında bulunabiliyor sanırım. Cuma günü gidip yazıcı için erkenden gidecektim ama gerek var mıdır sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inkheart_37

arkadaşlar bu canon mp230 yazıcıyı ofise almayı düşüyorum kartuş bittiğinde tekrar 15000 çıktı alabilecek şekilde içindeki mürekkep kalitesinde nerden tedarik edebiliriz int. baktım bulamadım acaba hangi marka mürekkep var ve fiyatı ne kadar dır ...

mesale şu ürünler bu yazıcıya uyumlu mudur?

http://www.teknopi.com/Canon-Pixma-siyah-1-LiTRE-bitmeyen-kartus-murekkebi-Murekkep_4976.html#0

http://www.bitmeyenkartus.com.tr/Canon-Yazicilar-icin-uyumlu-1000-ml-Siyah-Murekkep-PHOTO-INK-Akilli-Murekkep,PR-11039.html

aynı yazıcıdan satan yazıcı doktoru nickli arkadas var pm at yazıcılarla ilgili her konuda yardımcı olurlar

konusuda şurda

http://forum.donanimhaber.com/m_70329141/f_//tm.htm#70329141

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

quote:

Orijinalden alıntı: mstf06

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

geçen hafta gg kampanyasında hp i3 almamış olsam bu asus laptopu alırdım.

i3 lü bu fiyata laptop zor , bi geçen hafta hp vardı bi bu bimdeki asus birde hizlialda packard bell geçen hafta 799tl idi.

bu 3 u dısında yenı nesıl i3 işlemcili 799tl ye laptop görmedim

bu laptop ta hd 3000 ekran kartı var. orta seviye oyunları kasar mı pes gibi? bilginiz varsa

http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37948.0.html
    verdiğim linkten ekran kartının hangi oyunları hangi sistemle kaç fps de açtığını görebilirsin.
    oyun afişlerinin yanında ki kırmızı ve yeşil renkteki rakamlara tıkladığında, hangi sistemle o fps yi aldığını yazar.
    bu laptop un bu fiyata gideri var, fazla oyun oyanamam diyen bence kaçırmasın.

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-np355e5c-a02tr-amd-dual-core-e1-1200-windows-8-notebook/

Ben bunu düşünüyorum. En azından ekran kartı var. Ama işlemci, hdd ve marka olarak sanki Asus daha iyi gibi...

arkadaşım önce ürünleri bi karşılaştır istersen. evet bunun ekran kartı var, ama hd 3000 bile ondan daha iyi fps veriyor, hd 7310 olsa ne olur olmasa ne olur, asus ta i3, samsung ta core-duo var ve 1.4 ghz, asus 2.2 ghz. samsung 2 gb ram 320 hdd, asus 4 gb ram 500 gb hdd. herşey ortada sen bu ikisini nasıl bir tuttun anlamadım.

• Her BİM'e geliyor mu bu ürünler?
  • Ekran karti iyi degil demek. Sizin dediginiz noktalari zaten farkwttim ve mesajimda da belirttim. Sadece harici ekran karti ile ilgili kafamda soru vardi,cevabiniz sayesinde tumlesik de olsa hd kartlarinin gunluk kullanim icin cokta kotu olmadiklarini ogrendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 48K

Her BİM'e geliyor mu bu ürünler?

Evet hocam..
  • abi bu ne ya ben 14 haziranda 8 gb hafıza kartı gelecek diye bekliyorum. 21 haziran'ın broşürünü kaç hafta önceden dağıtıyorsun bim
  • Arkadaslar hp laptopum var ve ısınma sorunu yasıyorum. Bundan dolayı yarın laptop soğutucusunu almayı dusunuyorum. Yorumlarınıza acil ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: iea96

Mini USB Vantilatörü ben kullanıyorum, aynı ürün daha önce de gelmişti. Performansı fena sayılmaz, zaten piyasadakilerin hepsi birbirine benziyor. İlk zamanlar oldukça sessiz fakat kullandıkça hafif sarsıntılı çalışmaya başlıyor. Yinede alınabilir.

Hocam kablosu uzun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

quote:

Orijinalden alıntı: iea96

Mini USB Vantilatörü ben kullanıyorum, aynı ürün daha önce de gelmişti. Performansı fena sayılmaz, zaten piyasadakilerin hepsi birbirine benziyor. İlk zamanlar oldukça sessiz fakat kullandıkça hafif sarsıntılı çalışmaya başlıyor. Yinede alınabilir.

Hocam kablosu uzun mu?

Alıntıları Göster
    1.5 mt kablosu hocam
    2 tane aldım iş görürler diyebilirim

sağlı sollu üflettiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 14 Haziran 2013; 9:54:46 >

• Gençler selam,

14 haziran:

Bilgisayar masası: pahalı geçiniz

Laptop: geçiniizzz

Logitech mouse: gayet güzel

Logitech 1+1: gayet süper

Usb vantilatör: 2 yaz geçirdim onunla bu da 3. sü olacak inşallah, 2-3 tane kapın bence

Usb bellek: uygun

Man's gömlek: kesinlikle tavsiye

Küçük çanta: 7.90'a bu kalitede bulmak mümkün değil, her iki boyundan da almıştım geçen sene

Çift taraflı kemer: fiyat resmen şaka, "deri" bu kemer boru değil

Casio saat: öeehhh

Bisiklet: Valla yorum yok, pek gözüm tutmadı açıkçası

Oldu.. hadi ben kaç
  • Laptopu aldim ama kasasi cok kalitesiZ duruyor

• evim odtüye yakın hazır yaz gelmısken bisiklet bakıyodum uzun zamandır hevesim geçerse diye pahalı modellere bakamadım acıkcası. bımden bır kendıme bır de arkadasıma dogum gunu hedıyesı 2 tane bısıklet aldım. haber verene cok tesekkur ederım
  • laptop mouse usb fan bunları kaçırmayın derim memnunum
  • vantilatör iyiymiş alayım kaldıysa
  • bugün gelen vantilatörü alıp memnun kalan varsa bildirebilir mi lütfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.