Şimdi Ara

Bim 1 kg aknaz kaşar 13,45 Tl

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
117
Cevap
4
Favori
15.057
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Bim 1 kg aknaz kaşar 13,45 Tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

101 de tarım kredi koop. Kaşarı var onu tsvsiye ederim. Eğer bölgesel değilse bi denemek lazım

Tarim kredi urunlerinde malzemeden çalma olmaz, rahatca alabilirsiniz...Beyaz teneke peyniri,tereyagi ve elit zeytinyagida cok iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Oculus Quest ve Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Ne yorumlar var okuyup gülüyorum.
    Adam resmen Aknaz almayın küfleniyor yazmış yaa. sen küflenen gıdayı öpte başına koy

Ayrıca Bime ürün veren bir firmanın çalışanlarından biriyim. Belli periyotlarla ne biçim denetlemelerden geçiyoruz, tarım müdürlüğü öyle denetlemiyor düşünün.
    Bimden mal alınır arkadaşlar. Dönem dönem yapıyor bu tip kampanyalar, yaptığı zaman da kaçırmayın .

Binvezir ve Aknazı bir ara Teksüt üretiyordu, kötü bir firma mı Teksüt? Kendi ürününü gözü kapalı alırsınız di mi? İşte Bime ürettiğine de aynı hatta daha fazla özeni gösteriyor emin olun

• Binbaşı
    1605 Mesaj

Bu yazıyı oku istersen ilgini çekebilir.

www.habererk.com/mobil/haber/17664/anneler-balar-bunu-mutlaka-okuyun-okutun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: kansavkaplan

Hocam ben 101 de kampanya oldukça tarım kredi koop. kaşarlarını stokluyorum. Arasıra 10-11 tl ye 700gr kaşarı satıyorlar.Ayrıca zeytin yağınıda yıllardır ilçedeki tarım kredi koop. den ELİT marka sızma zeytin yağı alırız. Ürünleri gerçekten kaliteli.

|
    |
    Shadow Fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Ne yorumlar var okuyup gülüyorum.
    Adam resmen Aknaz almayın küfleniyor yazmış yaa. sen küflenen gıdayı öpte başına koy

Ayrıca Bime ürün veren bir firmanın çalışanlarından biriyim. Belli periyotlarla ne biçim denetlemelerden geçiyoruz, tarım müdürlüğü öyle denetlemiyor düşünün.
    Bimden mal alınır arkadaşlar. Dönem dönem yapıyor bu tip kampanyalar, yaptığı zaman da kaçırmayın .

Binvezir ve Aknazı bir ara Teksüt üretiyordu, kötü bir firma mı Teksüt? Kendi ürününü gözü kapalı alırsınız di mi? İşte Bime ürettiğine de aynı hatta daha fazla özeni gösteriyor emin olun

bencede ne yorumlar var gülünesi
    sormazlar mı adama,madem öyle ne denetlemelerden geçiyorsa bim ürünleri.
    bimin sattığı uludağ sosisleri tarım bakanlığının teşhir listesinde ne arıyodu yolumu şaşırdıydı..

teksütü gözü kapalı aldığımızı kim söyledi..sürme peynirini aldım bir kere aman uzak olsun..
    gelelim binvezir, ilk çıktığı dönem kaşarı mükemmeldi şimdi alakası yok..ayrıca aknaz hiç iyi olmadı..
    dost peyniri fena değil lakin oda ucuz değil...
    ayrıca bim ucuz değil ucuz görünümü altında iyi geçiriyor millete...aynı tabureyi cuma günü 7,5 tl ye millet kapıyodu ulan iki dükkan aşağıda japon pazarında da 7,5 tl o tabure..ama bim satınca ucuz oluyor adamlar algıyı iyi yönetiyor orası kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 6 Eylül 2015; 13:11:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Bimin ürünlerini yere göğe sığdıramayan sek Pınar dan iyi diyenler var yani yuh diyorum başkası bisey demiyorum
    Denetimden geçse ne olur Bimin bir çok ürünü fason ve kalitesiz özellikle gofret vs adam fason üretirip Satıyor
    Migros'tan iyi diyenler olmuş arkadaş beyin kafasını yaşıyorsunuz
    Ucuz alıyorsunuz diye övmek için pahalı satanları yerden yere vurmaya çalışmak komik durum
    Bimden devamlı aldıkların dost günlük süt memnunum uygun diye alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Daha öncede yazdım gene yazıyorum bimden aldığım ürünler sadece 3kgluk DOST yoğurt ve LABNE başkada birşey almıyorum. Eskiden DOST büyük ayran alıyordum. Artık A101 de pınar ayran var onu alıyorum

Orijinalden alıntı: belo3

Daha öncede yazdım gene yazıyorum bimden aldığım ürünler sadece 3kgluk DOST yoğurt ve LABNE başkada birşey almıyorum. Eskiden DOST büyük ayran alıyordum. Artık A101 de pınar ayran var onu alıyorum

Şu bim in dost yoğurtunu millet öve öve bitiremiyor ama bir tek ben beğenmiyorum herhalde. Hazır yoğurt kullanmıyoruz pek fakat acil lazım olduğunda almak zorunda kalıyorum. Bana göre vasat kalitede, A101 deki birşah buna göre tadı daha iyi, pınara yakın.

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam ben 101 de kampanya oldukça tarım kredi koop. kaşarlarını stokluyorum. Arasıra 10-11 tl ye 700gr kaşarı satıyorlar.Ayrıca zeytin yağınıda yıllardır ilçedeki tarım kredi koop. den ELİT marka sızma zeytin yağı alırız. Ürünleri gerçekten kaliteli.

Zeytinburnu esenyurt civarında öyle bir urun yok a101 lwrde tarım kredi kopp kaşarı fln yok

|
    |

mesela a101'deki aynı fiyata olan ahir kaşar da iyi değil...

gıda konusunda ucuz maldan hayır gelmez
    |
    |
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Şu bim in dost yoğurtunu millet öve öve bitiremiyor ama bir tek ben beğenmiyorum herhalde. Hazır yoğurt kullanmıyoruz pek fakat acil lazım olduğunda almak zorunda kalıyorum. Bana göre vasat kalitede, A101 deki birşah buna göre tadı daha iyi, pınara yakın.

Bu dost yoğurtta şöyle bir durum farkettim her şubede farklı tad olabiliyor. Farklı fabrikadan mı geliyor bilmiyorum evin üst Sokağı'ndaki binden Alınca harika ama alt sokağından Alınca hiç tad olmuyor ilginç yani

|
    |

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    Bence Yoğurtta en iyisi Şok marketteki Mis. (Market markaları içinde) fiyatı da aynı Bim le.

|
    |
    Parası olan yesin parası olmayan aç kalsına çıkıyor sonuç. Boşuna tartışmayın bence onu alın bunu alın diye. Süt süt ürünlerinin neden bu kadar olduğunu, etin kilosunun neden dünyada en pahalı bizde olduğunu tartışın. Ucuz ve kıytırık ürünlerin çıkmasının nedeni maliyettir. Ben de sürekli A101'den Ahir kaşar alıyorum bir yamuğunu görmedik. Eski kaşarlar ertilip satılıyor diyorlar, o eskidendi.. Ha merdiven altı firmalar belki hala yapıyordur ama A101 de raflarda sürekli biten ve satılan Ahir kaşarı hangi artık kaşardan üretecekler acaba. Bozulmuş kaşardan üretimi ancak ufak adı sanı olmayan merdiven altı firmalar yapar, malzeme alıp üretim bandına sokacak fabrikalar yapamaz. Ha neden ucuzdur mutlaka bir eksiklik vardır sütünde falan.

Kısacası kim istiyorsa gitsin alsın. Alan adam ihtiyaçtan alıyor zaten, cebinde parası olsa gider en baba kaşarı alır. Geçen migrosta bir kaşar vardı kampanya ile kilosu 20 liraydı. Normalde 25 liraymış sanırım, bir seferde 25 lira kaşara verecek adamın yaşam kalitesini merak ediyorum. Hele bu adam 4 kişik bir aile ise o kaşar 1 ay yetmez.

Ayrıca bu kadar şüpheliyseniz alo 174 'ü arayıp kaşarlar hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz denetlesinler bakalım ne çıkacak içinden. :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    487 Mesaj
    Denilenler dogru cabuk bozuluyor .
    |
    |

Üretim yerlerine girmiş biri olarak 1 günlük yorumumu anlatayım,

Süt ve süt ürünleri üretim yerlerinden biri olan Karaman'da Akgıda(Ülker Yıldız holding) firmasında Aknaz/Miss/içim ürünleri üretiliyor,Aknaz ve miss in kaşar peynirlerine kokmuş beyaz peynir,üçgen peynir,eskimiş kaşar katılıyor,gözlerimle gördüm diyebilirim.İçim Kaşar markanın üretiminde bu eski gıdalar daha az konuluyor,Kaşar üretimi yapan büyük bir makine içine atılıyor atarken yere düşen malzemeler tekrar hiç bir işlemden geçmeden makinenin içine atılıp 15-20 dk karışıyor sonra kremsi bir halde gramajlanıp kalıplara konuluyor,soğuk havada donduktan sonra kalıplardan çıkarılıyor.

Koruyucu olayına gelecek olursak kaşar üretimden sonra paketlenmeden hemen önce komple bir koruyucu sıvıya batırılıyor ve paketleniyor.Satışa hazır,

O gün bugündür,AKNAZ MİSS VE İÇİM KAŞAR TÜKETMİYORUM.Tavsiyede etmiyorum.
    |
    |
    omer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Sütaştan şaşmayacaksın 13 liraya kaşar mı olur lae

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

Üretim yerlerine girmiş biri olarak 1 günlük yorumumu anlatayım,

Süt ve süt ürünleri üretim yerlerinden biri olan Karaman'da Akgıda(Ülker Yıldız holding) firmasında Aknaz/Miss/içim ürünleri üretiliyor,Aknaz ve miss in kaşar peynirlerine kokmuş beyaz peynir,üçgen peynir,eskimiş kaşar katılıyor,gözlerimle gördüm diyebilirim.İçim Kaşar markanın üretiminde bu eski gıdalar daha az konuluyor,Kaşar üretimi yapan büyük bir makine içine atılıyor atarken yere düşen malzemeler tekrar hiç bir işlemden geçmeden makinenin içine atılıp 15-20 dk karışıyor sonra kremsi bir halde gramajlanıp kalıplara konuluyor,soğuk havada donduktan sonra kalıplardan çıkarılıyor.

Koruyucu olayına gelecek olursak kaşar üretimden sonra paketlenmeden hemen önce komple bir koruyucu sıvıya batırılıyor ve paketleniyor.Satışa hazır,

O gün bugündür,AKNAZ MİSS VE İÇİM KAŞAR TÜKETMİYORUM.Tavsiyede etmiyorum.

Hadi buyur burdan yak

|
    |

• Teğmen
    164 Mesaj
    Sonradan gurmeler peyniri hollandadan getirtiyorlar begenmez onlar

|
    |
    sanırım mağazaya özelmiş..sakaryada birkaç bime bakdım 16 lira idi....

Orijinalden alıntı: voyager_71

sanırım mağazaya özelmiş..sakaryada birkaç bime bakdım 16 lira idi....

Istanbul kçekmecede 16 tl,
    Binvezir 500gr vardı 8,10 tl.
    Telefon numarasından üreticisine baktım Kaanlar üretimi, içinde stabilizor ve koruyucu yok. Ama dikkat etmek lazım iki çeşit Binvezir vardı daha yassı olanın üreticisi farklı.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
emek server
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,762
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.