Şimdi Ara

Bim 1 kg aknaz kaşar 13,45 Tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
5
Favori
23.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer14

5000 küsür market zinciri olan ülkenin en büyük perakendecilerinden birine mal veren firma

yeniden eritip vs. gibi tağşiş yaparsa ona ancak ahmak denir en kibar haliyle..ya da açgözlü

böyle büyük müşteriden neden olsun

zaten ülke genelinde değil ürün fiyatı

+

böyle büyük perakendicilere, açılışta olsun destek babında ürün tanıtımı gibi özel dönemlerde firmalar ekstra fiyat indirimleri yapıyorlar

firma 2-3 lira zararına 3-4 palet mal vermiş onu etkileyen bir şey olmaz

bim savunucusu filan değilim her marketten alırım işime geleni..başka açıdan bakmak istedim sadece

http://forum.donanimhaber.com/m_61998029/tm.htm
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Sadece şunu söylesem yeter:Burası Türkiye.

Market yaptırdığı ürünleri inceletiyormu bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamanki gibi konu almış başını gitmiş. Ben Kocaelinden aldım. Mağaza girişinde yeralan duyuru indirim panosunda yazıyordu. Ben tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaip kokuyo bu kaşar yaa birsefer aldım bidaha da almam dedim :)
  • En az yüzde 45 süt yağı içerir. Üretim tarihi 04-08-15 olup son kullanma tarihi 04.08.16 dir.

• Tüm kaşar venbeyax peynirlerde indirim olmuş en ucuz ankara gimat grosslar nev var gimat var Rize var pastırmacı var

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Sadece şunu söylesem yeter:Burası Türkiye.

Market yaptırdığı ürünleri inceletiyormu bakalım...

http://www.bim.com.tr/Categories/619/kalite-guvencesi.aspx

Bu kapsamda, yılda en az 8000 adet gıda ve gıda dışı ürün analizlerle taranmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Bencede kötünün iyisi geçende kebir kaşar aldım, çok kötü hiç beğenmedim, Aknaz daha güzel bence ...

Bir ara bu Kebir firması Tarım Bakanlığı'nın açıkladığı kara listeye düşmüştü....
  • 13 liraya kaşar olmaz, olsa yerinizde duramazdınız. olsa olsa patates püresidir.
  • bi ara almistim.kasardan tiksindim.torku kasar hosuma gitti.

• Keşke Bim üzerine kimin ürettiğini yazsa ürünlerinin. Eskiden yazardı, artık yazmıyor. Aynı ürünü farklı firmalara ürettiriyor. Ben güvenmiyorum ve almıyorum artık....

• şu ana kadar denediklerim arasında en iyi kaşar torku. diğerleri yağ gibi geliyor.
  • Itimat kasari tek geciyorum yakinlarinizda satis ofisi varsa deneyin derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Keşke Bim üzerine kimin ürettiğini yazsa ürünlerinin. Eskiden yazardı, artık yazmıyor. Aynı ürünü farklı firmalara ürettiriyor. Ben güvenmiyorum ve almıyorum artık....

Bu sistem çok saçma olmuş ama çözümü yok değil, elimde akıllı telefonla üretici firmanın telefonunu aratıyorum firma ismi çıkıyor.Mesela bimdeki ekler ve mozaik pasta üretici telefonu özsüte ait, bu şekilde markette " lan bu adam internete girecek başka yer bulamadı mı" bakışlarından çekinmezseniz deneyin işe yarıyor.Kaşar peyniri olarakta binvezir (Kaanlarla aynı firma) tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

Keşke Bim üzerine kimin ürettiğini yazsa ürünlerinin. Eskiden yazardı, artık yazmıyor. Aynı ürünü farklı firmalara ürettiriyor. Ben güvenmiyorum ve almıyorum artık....

Bu sistem çok saçma olmuş ama çözümü yok değil, elimde akıllı telefonla üretici firmanın telefonunu aratıyorum firma ismi çıkıyor.Mesela bimdeki ekler ve mozaik pasta üretici telefonu özsüte ait, bu şekilde markette " lan bu adam internete girecek başka yer bulamadı mı" bakışlarından çekinmezseniz deneyin işe yarıyor.Kaşar peyniri olarakta binvezir (Kaanlarla aynı firma) tavsiye ederim.

Aynı yolla süzme prynire bakmıştım, Tek süttü galiba üretici...

• defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Küflenebilen gıdayı gözü kapalı al en sağlıklısı o dur mümkün mertebe koruyucu içeren emülgate gıdalar sağlığa faydalı değildir

• Böyle konular çok yararlı oluyor. Hangi ürünün kaliteli olduğu hakkında bir fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Laf aramızda BİM'de fiyatlara ufak-tefek zam yapıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

Aynı yolla süzme prynire bakmıştım, Tek süttü galiba üretici...

Hocam peynir olarak kutusu üçgen şeklinde olan köy peyniri var kaanlar'ın gene onunda tadı tuzuda gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm34

Küflenebilen gıdayı gözü kapalı al en sağlıklısı o dur mümkün mertebe koruyucu içeren emülgate gıdalar sağlığa faydalı değildir

Evet bimdeki bazı kaşarların içeriğinde koruyucu var, bazılarında yok.Ona dikkat edin.
  • Bu ürünün kalitesi konusunda yorum yapmak istiyorum beğenen alır.

Ama çabuk küflendiği karardığı bozulduğunu söyleyenler olmuş.
    Bir kaç arkadaşın da yazdığı gibi ne kadar erken küflenir yada bozulursa koruyucu maddenin de ne kadar az olduğu anlamını çıkarıyorum ben.
    Sütaş,pınar gibi markaların lezzetli kaşarları bozulmuyor bende daha da huzursuz oluyorum.
    Bir kere sütaş yoğurt aldım son kullanma tarihi geçtikten 1 ay sonra açtım kutuyu hala taş gibi sapasağlam duruyordu.Nasıl bir koruyucu madde varsa içinde..
    Eskiden ayranların üzerinde 2 gün son kullanma tarihi olurdu şimdi 15 gün yazıyor vs..
    İlginç
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.