Şimdi Ara

Bim 08 Kasım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
12.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazın tüyüne, yenmeyen hayvanın kürküne karşıyız
  • şu matkap seti alınır mı arkadaşlar ?

amatör kullanım için istiyorum yılda 3-5 kez de olsa darbeli matkap yada akülü vidalama lazım oluyor komşudan isteyeceğime elimde bulunsun.
  • Ben de mail gönderdim,teşekkürler bilgilendirme için kaz tüyü herhangi bir ürün almamıştım bundan sonra da almam artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

şu matkap seti alınır mı arkadaşlar ?

amatör kullanım için istiyorum yılda 3-5 kez de olsa darbeli matkap yada akülü vidalama lazım oluyor komşudan isteyeceğime elimde bulunsun.

koçtaş reklamlarında çıkıyor bir darbeli matkap. 39 tl. ben de zamanında atlas marka hepsiburada dan 49 tly e tamir setiyle birlikte almıştım

profesyonel değiliz sonuçta ama evimizdeki işleri görüyoruz çokta memnunuz. bu fiyat çok.

http://www.hepsiburada.com/liste/dbk-sb-500-lr-ts-ii-darbeli-matkap-ve-el-alet-seti/productDetails.aspx?productId=hreindbksb500lrts&categoryId=13003096&SKU=HREINDBKSB500LRTS&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dhreindbksb500lrts%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmatkap%26fh_refview%3dsearch
    bunu ya da

http://www.hepsiburada.com/liste/dbk-2li-makina-seti-aksesuarli-matkap-sarjli-vidalama/productDetails.aspx?productId=hrinthw-ptk02b&categoryId=13003096&SKU=HRINTHW-PTK02B&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dhrinthw-ptk02b%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmatkap%26fh_refview%3dsearch
    bunu almak sizin için daha makul olacaktır

• Ben de mail attım.Herkesin duyarlı olması lazım bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-maintain

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

şu matkap seti alınır mı arkadaşlar ?

koçtaş reklamlarında çıkıyor bir darbeli matkap. 39 tl. ben de zamanında atlas marka hepsiburada dan 49 tly e tamir setiyle birlikte almıştım

profesyonel değiliz sonuçta ama evimizdeki işleri görüyoruz çokta memnunuz. bu fiyat çok.

http://www.hepsiburada.com/liste/dbk-sb-500-lr-ts-ii-darbeli-matkap-ve-el-alet-seti/productDetails.aspx?productId=hreindbksb500lrts&categoryId=13003096&SKU=HREINDBKSB500LRTS&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dhreindbksb500lrts%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmatkap%26fh_refview%3dsearch
    bunu ya da

http://www.hepsiburada.com/liste/dbk-2li-makina-seti-aksesuarli-matkap-sarjli-vidalama/productDetails.aspx?productId=hrinthw-ptk02b&categoryId=13003096&SKU=HRINTHW-PTK02B&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dhrinthw-ptk02b%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmatkap%26fh_refview%3dsearch
    bunu almak sizin için daha makul olacaktır

performance power
    gaz betonu ve fayansı delemıyor
    hafıf yalpalıyor madrenı
    cok kalıtelı gorunuyor ama
    gorundugu kadar kalıtelı degıl
    cok memnun oldugumu soyleyemem

aynı markanın matkap uc takımınıda aldım 9,90a
    hepsı yamulup yumuldu altları bakır cıktı bakır ustu kaplamaymış...

önermem

bimdekiler daha kaliteli olabilir
    yada aynı kalitede olabilir
    ama
    daha kotu cıkacaklarını sanmıyorum...

• Ben de mail attım.

Şimdi bir de telefonla aradım, bekleyince operatör e bağlandım, cumartesi olduğu için yetkili olmadığını söyledi. Bence mailler yetersiz kalabilir, ürün yetkilisi veya ürün müdürü gibi kim varsa onunla bu konuda konuşulması ve konunun ciddiyetini belirterek ürünün satışa çıkmaması konusunda ikna edilmesi gerekir diye düşünüyorum. Çünkü eğer bu ürün satışa çıkarsa bim lerden binlerce adet satış olur, yazıktır, durdurabiliyorsak bari bu ürünü durduralım.
  • Mail yollandı konu sahibi yollanacak olan mesaj ile video'yu en başa eklerse daha faydalı olur hatta Konu Dışı bölümünde ayrı bir konu dahi açılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

kaz tuyu urunler

rezıl ve vahsı uretım sartlarında uzakdoguda uretılırler
    alerjendır alerjık bunyeler asla rahat edemez
    mıkrop urer antıbakterıyel degıldır
    koku yapar
    hava almaz

sadece adı var dogru bilinen yanlışlardan biri
    saglıgınızı uyku keyfınızı mundar etmeyın paranızla

aynı fıyata hatta daha ucuza
    sıtede bır arkadaş

hava alan
    sıcak tutan
    antialerjik
    antibakteriyel
    koku yapmayan
    yıkanabilen

muhteşem kalitede bambu fiber yorganlar satıyor aldım çok memnunum
    herkesede öneriyor aydınlatıyorum aman diyim arkadaşlar
    sokmayın bu pis cisimleri evinize.

bambu alın boncuk elyaf alın dupont elyaf alın ne alırsanız alın
    rahat edemessınız bu hayvan tuyu pıslıklerle

bambuları burdan aldık 57 tl cıft kıslıgı

Bu arkadaş reklam yapmıyor, sizi uyarıyor doğal olarak. Kendisi sonuna kadar haklıdır. Bamboo ürünlerini öneririm ben de.

• BİM'e mail attım, bence konuyu okuyan herkes atmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Vicdanı el veren alsın

katalog da görür görmez aklıma bu videoyu paylaşmak geldi.ne güzel ki bir bilgili arkadaşımız olarak da siz varsınız teşekkürler.

arkadaşlar lütfen kaz tüyü içeren ürünleri tercih etmeyin ve mümkünse şu kürklerden vs uzak durun.kaz tüyü üretimi kürklerin üretiminin yanında hafif kalır hayvanların diri diri derilerini söküp atmaktalar ve bunların çoğu para kazanmak uğruna yapılan,hayvanları mahvetmekten başka bir işe yaramayan bir durum.eğer ki sorun sıcak tutması ise bunun pek çok alternatifi var.en azından keçilerden vs yün elde edilmesi bunlardan daha masumane ve hiçbir hayvanın canı yanmıyor.

• Bende gönderdim. Umarım bu konuda hassasiyet gösterirler.
  • almıyorum .uyarılar için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke her konuda bu kadar duyarlı olabilsek. Yastık yapımında kullanılan tüylerin videodaki gibi mi elde edildiğini düşünüyorsunuz? Artık teknoloji gelişti o uygulamalar geçmişte kaldı. İnternet ortamında her paylaşılan video a inanıp gaza gelmemek gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todorov_44

Keşke her konuda bu kadar duyarlı olabilsek. Yastık yapımında kullanılan tüylerin videodaki gibi mi elde edildiğini düşünüyorsunuz? Artık teknoloji gelişti o uygulamalar geçmişte kaldı. İnternet ortamında her paylaşılan video a inanıp gaza gelmemek gerek

kaz tüyü ağacı olmadığı konusunda hemfikiriz değil mi?
  • büyük dekoratif kutu nasıldır ?
  • Su isiticisi nasildir arkadaslar daha once alan oldu mu? Kireclenme vs yapiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: welowis

Su isiticisi nasildir arkadaslar daha once alan oldu mu? Kireclenme vs yapiyor mu?

bekonun ısıya gore renk değiştiren ışıklı ısıtıcısı1 seneden sonra sızdırmaya basladı bimin kendi markasının ki guzel ama tipi farklıydı benim aldığım
  • Bende attım videoyu görünce içim parçalandı..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.