Şimdi Ara

Bim 08 Kasım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
12.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trailblazer

quote:

Orijinalden alıntı: Amd_yws

quote:

ses bombası bayadır yok değil mi?

Daha dün gördüm bim de 19.95di ama ne zamandan kalma bilmiyorum

vay be.. hangi şehir ve kaç adet vardı..? bir de radyolu model miydi? hatırlıyomusunuz?

1 tlden almışlığım var isteyene kargo size ait 10 tlye yollayım :)
  • Arkadaş bu uzakdoğulular özellikl ne işkence ediyor hayvanlara . Yazık günah ya o da can taşıyor, kes hayvanı sonra al tüyünü alacaksan, bende kaz tüyü diye düşündüm bi ara ama bu şartlarda alındırğını bilsem düşünmezdim bile artık uzak duruyorum.
  • Yahu bu bim hiç mi bilindik marka satmaz?

quote:

Orijinalden alıntı: coolgeo

kaz tüyünün nasıl elde edildiğini seyrettikten sonra kaz tüyü ürünler almamaya karar verdim.

kaz tüylü ürünleri bizler de kullanmıyoruz.
  • yeni öğrendim kimse de birşey demiyor mu bunlara.nasıl onay alıyorlar üretim yapmak için
  • kaz tüyü videosundan sonra vicdanım sızladı. bim firmasına bunu iletmek lazım bence arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

öldürme, meyve toplar gibi yol hayvanı, bi daha çıksın diye bekle

Hayvan tüy yolma işleminden sonra ölüyor zaten acıdan! Sanırım bu canlı yolma işinin sebebi tüyleri daha kolay yolmak yada tüy kalitesi yada başka bir neden.

İzlediğim videonun sonunda hayvanın tüm vücudu kıpkırmızı olmuş, azcık emekleyip kafasıını düşüyor ve gözünü yumuyor.Artık ne kadar acı çeiyorlarsa!

Ben bime email attım arkadaşın ricası üzerine lütfen siz de atın ve bu tür ürünlerin ithal edilmesini engelleyelim! Bim gibi bir marketin ürünlere boykot yapması büyük olaydır, çok adetli satıyorlar çünkü!

iletisim@bim.com.tr

Konu: Promosyondaki kaz tüyü yorgan ve yastık ürünleri

Haftalık indirime girenler listenizde kaz tüyü yorgan ve yastık ürünlerini üzülerek fark ettim. Bu kuş tüylerinin yolunması aşamasında hayvanların canlı oldukları, işkenceye maruz kaldıkları ve iş bitiiminde tüyleri yolunan kazların ölüme terk edildiği gerçeğini göz önüne alarak, yönetiminizin bu tür ürünlerin satışında hassasiyet göstermesini ve alternatif ürünleri tercih etmesini önemle rica ederim.

Tüy yolma işlemleri ile ilgili videolar internette mevcut olup tüm dünya genelinde büyük tepki toplamaktadır.

Saygılarımla

İsim, telefon ...

Arkadaşlar bugün hayrına hiçbirşey yapmadıysanız bu emaili üşenmeyip 2 dk 'da bime gönderin, ben de Allah razı olsun diyeyim.
    Hadi forum olarak bi hayır işleyelim, ne dersiniz?

Not: İtiraz edecekler olursa diye yazıyorum; en azından biz tepkimizi ortaya koyalım derim. Belki cevap olarak biz üretim koşullarını biliyoruz, canlı değil ölü hayvanlardan toplanıyor diyeceklerdir, bu durumda onların vicdani ve ahlaki değer yargıları devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 1 Kasım 2013; 17:13:55 >

• nicknick N kullanıcısına yanıt
    teşekkürler emeğin için, yolladım maili
  • Gönderildi.
  • Bir mail de benden gitti. Konuya giren herkes göndermeli bence.
  • bir mailde ben attım
  • bim spot ürünleri kalitesizdir..bilginiz olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bime mail attım
  • Ben de gönderdim. Umarım en azından elde edilme şekliyle ilgili bir açıklama yaparlar.
  • bende gönderdim.Duyarlı arkadaşlara teşekkürler.
  • Forever kaz tüyü

Ama kazların eceliyle ölmesi şartıyla.

• quote:

ses bombası bayadır yok değil mi?

2 hafta önce görmüştüm 19 liraya satılıyordu almadım.
    Sözde pringless yollayacaktı birde kargo ücreti ödedik daha ne gelen var ne giden !

_

Kaz tüyü olan ürünleri kim nasıl bulmuş cidden merak ediyorum.
    iyi bir parayla çok güzel yastık satın almak mümkün.

birde keşke şu matkap seti ayrı ayrı satılsaydı iyi olurdu. ben avuç taşlama almak istiyordum.
  • Kaz tüyü yastıklarını satmamaları konusunda mail attım
  • Bende satıştan vazgeçmeleri için bir mail attım. Arkadaşlar üşenmeyin sizde gönderin. Vicdanı olan için bu bir görev.
  • Ben de mail attım. Üşenmeden 1 dk ayıralım, mail atalım. Bu ürünler satılmasın. Tepki yeterli olursa dikkate alınacaktır.
  • Yazdım bende ama kazımazlar sanırım mailimizi paranın göz ü çıksın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.