Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
6
Favori
11.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guzel bir final bolumuydu.Eski hikayeye geri donulecek gibi gorunuyor.

Chuck'in plani gercekten cok zekiceydi ve izlemesi zevk verdi.Axe'in gelecek sezon isi cok zor olacak.Dizinin en sonunu cok merak ediyorum acikcasi.Iyiler kazanip kotuler kaybedecek durumu olmaz umarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

s4 final

chuck bir planı olduğu belliydi zaten ama bu kadar hazırlık yapıp başarması efsane
    taylor'un planını söylediği abla ilerde sorun olabilir.
    axe vs chuck mı yine işte bu
    bryan

Taylor'un anlattığı ablanın bölüm sonunda Axe ile konuşmasını beklemiştim olmadı.

Axe'in de Wendy'ye diğer yataklar dolu deyince Wendy'nin senin yatağın boş mu demesini de bekledim Bu ikisi o yönde gidiyor çünkü.

Bryan

Axe vs Chuck dönemine geri döndük bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Taylor'un anlattığı ablanın bölüm sonunda Axe ile konuşmasını beklemiştim olmadı.

Axe'in de Wendy'ye diğer yataklar dolu deyince Wendy'nin senin yatağın boş mu demesini de bekledim Bu ikisi o yönde gidiyor çünkü.

Bryan

Axe vs Chuck dönemine geri döndük bakalım.

Alıntıları Göster

siyahi abla axe'in elemanı çıksaydı aboooo, ama dediğim gibi ilerde sıkıntı olacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

siyahi abla axe'in elemanı çıksaydı aboooo, ama dediğim gibi ilerde sıkıntı olacak

Alıntıları Göster

Axe kolay kazanmasın demişler

• final sezonu olacak gibi bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Yetişemedik yeni sezon gelene kadar 1x11'de kaldık.
    Yarım kalan dizilerimden önce Person of Interest, sonra da House of Cards bitirdim. Şimdi buna geldi. Uzun olarak başka da yarım kalan dram kalmayacak listede, tek sezonluklar var ama onlar hallolur Kaldığımız yerden devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 24 Haziran 2019; 19:45:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisi gibi Chuck Axe kapışmasına odaklanmaları dizinin seyrini ve kalitesini artırır.

4.sezon final bölümü dışında çok keyif vermedi bana. 5.sezon muhakkak daha iyi olacaktır, ki bence çok da uzatmamaları lazım, çok iyi hazırlandıkları müthiş bir final sezonu ile noktalansa keşke...
  • 2. sezonu bitirdim. 2x11 dizinin en iyi bölümü olabilir. Çok iyiydi. Chuck reis... Senciyiz.

• 3. sezon bitti. Tayfaya bak be hay maşallah. Güzel sezondu yine. Beklemiyordum böyle bir sezon finali. Bryan'ın Chuck'a tepkisi favorim oldu bu sezon.

• Ve güncele geldim. Öncelikle çok eğlenceli sezondu, 2 tane de sevdiğim oyuncu katılınca izlemesi daha da zevk verdi. Taylor bazen buzdolabını sırtlattı bana

Chuck İşini halletti babasını kurtardı ama Wendy gitti yine. Axe ile de aralarında bir şeyler olur sandım ama olmadı. Rota yine Axe'a döndü bakalım, bu kez Taylor da yanında. Bryan çok kötü oldu sezon finalinde.

• 3 Mayıs'ta dönüyor

• Yeni sezona çok az kaldı.Bu sezon çok da tempolu geçecek diye tahmin ediyorum.Gerçek anlamda özlediğim dizilerden bende yeri çok ayrı.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar günü yeni sezon başlıyor sanırım eğer Corona nedeniyle bir erteleme yoksa.
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    7 bölümden sonra araya girecek, kalan 5 bölüm daha sonra yayınlanacak.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Yarın geliyor yani güzel haber eyvallah ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi yahu özletmişti kendini
  • nerde kalmıştık derken geldi.5x1 le eski hava eski tat sizlerle..çok keyifliydi çok , şu şöyle olmuş bu böyle olmuş demeyeceğim ama
    en keyif aldığım yer kadın güreşçinin ofise gelip wendy ile yaptığı aksiyon ve yaptığı konuşma anı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

nerde kalmıştık derken geldi.5x1 le eski hava eski tat sizlerle..çok keyifliydi çok , şu şöyle olmuş bu böyle olmuş demeyeceğim ama
    en keyif aldığım yer kadın güreşçinin ofise gelip wendy ile yaptığı aksiyon ve yaptığı konuşma anı oldu
    Altyazısı mevcut mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.