Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
6
Favori
11.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 11-12 yasimdan beri babamin yanina otururum borsaya oynarken o izler ogrenirim.Baya sardi o yuzden beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chuck'ın ne acayip huyları var öyle ya telekomla ilgiyi bilgiyi önceki bölümde Constantine verdi galiba, adam yine kazandı. ama Chuck da en önemli hamlesini yaptı sonunda.

1x6

• Metallica konuk oldu, noluyor dedim bir an üstadları görmek güzeldi.

Damian Lewis çok sağlam oyuncu. Dizi çok iyi gidiyor izlemeyen kalmasın.
  • 1x5 bence olağanüstü bir bölümdü, son 10 dakikası mükemmeldi.
    Son zamanlarda bu kadar kaliteli bir dizi izlemiyorduk.
  • Chuck ve Wendy sahnelerinde ben
    Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime

01x05

Damien Lewis karnavalda "o kadar savaş dizisi çektim kağıt da neymiş" havasındaydı.
    Chuck neyin peşindesin anlamadım
    Axe çok iyi oynadı. Son 10 dakika olayın yönünü tamamen değiştirdi.
    Chuck'ın yanında çalışan kadın da bayağı yetenekli biri, eğer yardımcısı giderse onu hemen yanına alır. Yardımcısında Daredevil etkisi de sağolsun karanlık taraf ışığı gördüm

01x06
    Ortalık karışacak

Showtime kanalının değişik bir huyu var, diziyi izlemeyen birine kötü gelen taraf, diziyi izleyenler için samimi veya iyi taraf gibi duruyor. Billions, Dexter, Homeland ilk aklıma gelenler.

• 5'in finali epey iyiydi.

(Şirkete giriş sahneleri ve ortamın hali)

Bu dizi katiyen genel kitleye hitap etmeyecek ve popüler olmayacak, bundan eminim.

Ama problem değil, bu tarzını korusun ve devam etsin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

5'in finali epey iyiydi.

Bu dizi katiyen genel kitleye hitap etmeyecek ve popüler olmayacak, bundan eminim.

Hocam öyle de kimse izlemezse ve popüler de olması dizi araya gider.Çok dizi gördük bu şekilde araya giden.Umarım hakettiği ilgiyi bulur ve 3-4 sezon izleme şansımız olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

5'in finali epey iyiydi.

Hocam öyle de kimse izlemezse ve popüler de olması dizi araya gider.Çok dizi gördük bu şekilde araya giden.Umarım hakettiği ilgiyi bulur ve 3-4 sezon izleme şansımız olur.

Malum Showtime kanalı paralı olduğundan farklı bir izleyici kitlesi var hocam, ki dizileri de birçok kanaldan çok daha farklı, çarpıcı, sansürsüz v.s. içerikte oluyor.

Bence kanalın bu kitlesi kolay kolay izlemeyi bırakmaz diye düşünüyorum. :)

Ama herkesin de beğeneceği bir dizi değil kesinlikle.

misal aynı kanalın The Affair diye bir dizisi var, çoğu zaman benden başka izleyen kimse yok diye düşünüyorum :) Ama Ekim'de 3.sezonu geliyor. :)
    Bence Billions da şu havasını koruduğu taktirde en az 4 sezon görür bu kanalda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 17 Şubat 2016; 19:20:04 >

• 1x6
    Yine mükemmel bir bölümdü,Damian Lewis'in oyunculuğuna hayran kalmaya başladım.Özellikle bölümün başındaki konuşmaları çok iyiydi bence.

Axelrod iyice köşeye sıkıştı, toplantıyı bitirdi çeki yırttı bakalım gelecek bölümde neler olacak, dizi gerçekten müthiş ilerliyor.Böyle kaliteli bir dizi izlemeyeli uzun zaman olmuş.
  • bana göre bu yılın en iyi dizisi en önemlisi de populerleşme iddiası yok hedef kitlesi 30+ sanırım o yüzden kalite zirvede en azından şimdilik 1.6'da tempo gitgide artıyor

reis'in çeki yırttığı sahne efsane olmuş ağır silahlar şimdi çıkacak
  • Harika bir bölümdü, bu kadarını beklemiyordum

Chuck, Axe'i köşeye sıkıştırdı buna rağmen Axe zafer kazandığını düşünürken son vuruşu yaptı. O sahnedeki ifadeler harikaydı

Kayzer Söze
    Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime

• 1x6

Abi 1x6 nedir öyle çok fena bir kapışma oldu. İlk defa yüz yüze geldiler. Laf atışmaları falan ooo. Dizi efsane ya ! Kendimi kaptırdım, taraf seçmek çok zor. Axe kötü adam şu an benim gözümde. 11 eylül'den (şans eseri) kurtul, şirketteki tüm tepe yöneticiler o uçakta olsun sen olma. Her istediğini al, içerden bilgi al, dolandırıcılık yap. Hani iyi tarafını daha göremedim. Yakalanmasını istiyorum nedense fakirlere zulmeden zengin şu an gözümde

Ayrıca Wendy'nin bence cıbıldak foto videoları var adamlarda bence. Çıkar çatışması diye gösterecekler bak Axe ile cıbıl cıbıl vs. İşler kızışıyor.

• Çok iyi bölümdü. Chuck davadan çekilmeseydi Boby havuzdan görüntülerle karşılık verecekti galiba. Kevin Spacey reyise iyi bit gönderme olmuş Keyser Söze İlk defa bu kadar sinirlendi Axel bakalım kim galip gelecek
  • 6. bölüm çok iyiydi tempo giderek artmaya devam ediyor.Bu yılın en beğendiğim dizisi kesinlikle.
  • kesinlikle izleyin, 5. bölümdeyim dizi çıtayı yükselterek devam ediyor.
  • Bu hafta Oscar'dan dolayı yeni bölüm yayınlanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 7 Mart 2016; 13:53:41 >
  • 7. bölüm dün gece yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 8 Mart 2016; 9:51:12 >
  • 1x7

Chuck davayı resmi olarak bıraksada hala bir şeyler deniyor.Bölüme damgasını vuran olay bence Bobby'nin punch olayıydı bölüm sonunda gittim youtubedan aradım videoyu cidden bayağı sağlam bölüm olmuş
  • 7. bölüm altyazısında Türkçe karakter sıkıntısı var izlemedim o yüzden.Başka bir çevirmen çevirmeye başlamış.
  • 1x7

diğer bölümlere göre biraz tempo düşüktü. yumruk olayı üzerinden gidildi axel yine karlı çıktı. chuck davayı bıraksa da takıntı oldu adamda duramıyor yerinde. içerideki adamlarından bir şey çıkacağını sanmıyorum ben

1x8

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.