Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
6
Favori
11.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chuck bu hamlesi ile Axe'i yıktı geçti. Axe'ı her ne kadar çok sevsem de Chuck'a çok haksızlık yapılmıştı şimdi de Axe'ın zor zamanları olacak
  • 2x11

Çok büyük zevk şu an hahahahahhahahah mükemmel bir dizi ya. Off hala sırıtıyorum. Wendy geldiğinde yapma dinle kadını sat çık git dedim ama sonunda vay beeeeee işte Chuck be dedim Dizinin en iyi bölümü açıkara bu !

• ne bölümdü sonunda ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dedim yani , dizi efsane bu bölüm efsane ötesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

quote:

2x10

Axe'ın evliliği üzerine güzel bir bölümdü. En son mesajları silmesi iyi oldu adam o haliyle ne saydı sövdü
    Taylor bir yerden patlak verecek ama hadi bakalım.
    Chuck geçmişini iyi temizledi O kadın da işini biliyor.
    juice konusunda Axe'ın haberi oldu ama Chuck bence bir şeyler planladı

2x11

Hocam son cümlede nokta atışı yapmışsın.

bölümü izlemedim ama açmış bulundum şuradan anladım ben

axe kitapları alanın o olduğunu anlayıp sinirlediği sahnede ben bu adama nasıl zarar verebilirim diyerekten babasını aradı gibi geldi

Kusura bakma hocam, spoilere koymuştum açma izlemediysen diye ama.

• MrKoenig kullanıcısına yanıt
    ne hocam ne kusru benim merakım o
  • quote:

ne hocam ne kusru benim merakım o

• Her bölümde istemsiz sırıtmalara yol açıyor bu dizi.Hamleler,replikler,karakterler harika işleniyor cidden.Hele Wags bazen yarıp geçiyor beni Bu bölümün sonunda baya baya istemsiz mutlu etti beni Chuck
  • Plot twistli 11 gayet tatmin ediciydi.

Haftaya finalde daha iyisini bekliyorum şahsen.
  • Chuck ın hamleleri süperdi. Nedense Chuck gibi bende gülmeye başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. bölüm sezonun en iyi bölümüydü inanılmaz ters köşe yaptı.

ice juice olayı Bobby'e büyük yara açacak gibi duruyor.
  • 23 bölümün toplamından iyiydi.Arkadaş bu 180 derece değil 1800 derecelik ters köşeydi.Neydi o son 5 dakika...
  • arkadaş ne efsane bölümdü öyle
  • 2x10
    Bobby'nin yerindeki adamlar her gece başka kadınlara koşarken adam 15 yıl boyunca başkasına bakmamış bile, Lara'nın bu saçma triplerini hak etmedi bence.
    Tabi Bobby mesajları silmese durum daha fenaydı

2x11
    Olayı göstermişler resmen
    Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime

Twist güzeldi ama çok beklenmedik değildi aslında Axe'in dolandırıcılığı ortaya çıkartıp Rhoades takımı hisselerini satıncı kendi için hisseleri yükselteceğini düşünmüştüm. Chuck'tan böyle bir hamle hiç beklemiyordum çok muazzam bir plan yapmış. Axe'i tutsam da hakkını vermek lazım Chuck baya baya iyi oynadı

• Son gülen iyi güler Chuck,Wendy teraziyi bozdu.

Axeciyim aga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezon finali

Axe'i yakaladıkları yer Twin Towers Memorial, bir devrin başlayışı ve batışı aynı yerde oldu güzel düşünmüşler.
    Chuck tarafında tek darbe alan Ira bence, babası zaten çakal o hak etti her şeyi de adama yazık oldu. 27 milyon dolar.... Chuck'ın Axe'e olan nefretini bu kadar da büyük olduğunu sanmıyordum ben valla iyi cesaret etti.
    Lara tam bir hayal kırıklığıydı, hem çocuklarla ilgili konuşması hem paraların peşine düşmesi.
    Açık ara tek kazanan Taylor oldu bu sezon

Güzel sezondu hatta mükemmeldi bekleyelim bakalım üçüncü sezonu

• Yorumları okudum da bir tek ben mi Chuck'ı tutuyorum yaw.
  • 3 sezon 2018 de çıkıcakk nasıl bekleyecezz yahuuu
  • Çok güzel bittide nasıl bekleyeceğiz şimdi bu kadar
  • 2x12 sezon finali

Chuck, Axe'i yenmek için resmen her şeyden vazgeçti. Parasından, dostundan, ailesinden. Üstüne babasının, karısı ile ilgili gösterdiği fotoları da katarsak şu an tam bir yalnız adam.

Axe'in tehditleri güzeldi umarım arkası da gelir. Deke ile oynadığı sahnelerde pek şaşırmadım ama güzel sahnelerdi.

Lara da son bölümlerde iyice sinir etmeye başladı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

2x12 sezon finali

Chuck, Axe'i yenmek için resmen her şeyden vazgeçti. Parasından, dostundan, ailesinden. Üstüne babasının, karısı ile ilgili gösterdiği fotoları da katarsak şu an tam bir yalnız adam.

Axe'in tehditleri güzeldi umarım arkası da gelir. Deke ile oynadığı sahnelerde pek şaşırmadım ama güzel sahnelerdi.

Lara da son bölümlerde iyice sinir etmeye başladı artık

Ana karakterin karısının uyuz olma klişesi malesef burda da mevcut. :)

Yahu adam zengin yakışıklı elinde her türlü güç var, buna rağmen Lara'yı aldatmıyor, çocuklarına ailesine düşkün, karısına her türlü imkanı sunuyor...

Ama yok mızmız karı yine memnun olmuyor. İşte böyle karıya farklı muamele edicen ki seni elinden kaçırmamak için paspas olacak...

Bobby, önce Wendy'den başlayarak her gece farklı hatun, farklı mekanlar bir takılsın artık koçum benim...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.