Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
6
Favori
11.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence çeviriyi geçtim çevirmen bile yoktur ortada diziye 2 hafta var diye kimse sahiplenmemiştir.
  • izleyeyim dedim hala çeviren olmamış, resmi çıkış tarihine kadar biri alır umarım.
  • Çevrildi mi ilk bölüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Çeviriye başlayan bile yok.
  • İlk bölüm sabah dizi sitelerine, altyazısı da altyazı sitelerine yüklendi.

İlk bölüm için harika bir başlangıç yaptılar, başlamayı düşünenlere tavsiye ederim.

Axe'in şirkette yaptığı konuşma gayet güzeldi "The Wolf of Wall Street" havası sezdim biraz. Adam çocuklarını bile kendi gibi yetiştirmiş.

Diğer tarafta da Chuck Rhoades gayet başarılı olmuş. Babasını bile tanımayan kimseye ayrıcalık yapmayan bir bölge savcısı.

Axe ve Chuck'ın sahneleri, ikilinin Carrie-Brody(Homeland), Sherlock-Moriarty tarzında bir ilişkileri olacak gibi bir izlenim bıraktı.

Başrollerin haricindeki karakterler de gayet başarılı olmuş Axe ve Chuck'ın eşleri, yardımcıları, çalışanları hepsinin ayrı bir potansiyeli var özellikle Wendy Rhoades. 1-2 bölüme daha baskın bir isim olmasını bekliyorum gerçi baskın olduğu yerler de vardı

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    james brody ;)
    sıf homeland dizisinde ki perfonması yuzunden bu diziyi takibe aldım .

umarım aynı oyunculukla tad verir .

• güzel başladı, biraz wolf of wall street biraz house of cards az da suits'e benzettim . chuck ve axel arasındaki çekişmeyi, karakterlerini iyi yansıttılar ilk bölümden. tanıdık çok isim var izleyince fark ettim, suits'den daniel hardman, hannibal'dan dr. cordell, daredevil'deki eleman, oz'dan mcmanus.
  • İlk bölüm fenaydı, dizinin kendine has hoş ve güzel bir havası var.
  • sırf captain winters (veya brody) için bile izlenir.
  • 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • güzel başladı bakalım, piyasada böyle diziler yok pek uzun soluklu olur umarım.
  • diziyi az önce izledim çok begendim bu dizi tutar gibi off shore sistemini anlatıyor 2008 yılından krizde 65 Trilyon dolar az para götürmediler
  • Damian Lewis'in para odaklı dizilerinin sonu hep hüsran oluyor.Özellikle Life gibi bir dizi çok rahat 3-4 sezonu görebilecekken boş yere heba oldu umarım bu dizi de heba olmaz.
  • İlk bölümü çok sağlamdı , şimdi ikinci bölüme bakacağım umarım uzun soluklu bir dizi olur .
  • Sevdiğim bir tarz olmamasına rağmen yorumlara göre ilk bölümü izledim bende oldukça iyi buldum.
  • Yorumlar ilgimi çekti, ilk bölümü en kısa zamanda izlemeli
  • İkinci bölümde çok sağlamdı, sanırım bi süre sonra sağlam bi dizi izleyeceğiz.Bıktım artık süper kahraman dizilerinden.
  • 2.bölüm de sızmış erken görseydim izlerdim
  • 1x2

binanın isim haklarını aldığı sahne çok iyiydi, eleman fena oynuyor. avukat abimiz şaşırtmacaya kanmadı hala peşinde. sahte sec baskını da iyi düşünülmüş, prom night promise-just the tip
  • Fragman suits'i animsatti. Surukleyiciyse izlenir takipteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.