Şimdi Ara

Billabong urunleri % 50 den fazla indirimli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir şort alalım dedik hiç beden kalmamış ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Deniz şortların içinde file oluyormu?
    Hocam bendeki "board short" un içinde file yok fakat mayo şortlarda vardır belki. Alacaksanız öneririm. Senelerdir kullanıyorum ve hala sapasağlam.
  • File tahriş ediyor cildimi denizde,kaçırdık zaten mağazaya gidip bakarım,ama koca site bu kadar önemli bilgiyi vermemesi saçmalık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatları beğendim bir kaç parça ürün alabilirim teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında bir tişörtüm vardı yıllarca giydim. Mavi T-Box falan large oluyor, M mi L mi daha iyi olur?
  • İlk konu açıldığında sepet yaptım vazgeçtim almaktan. Şimdi açtım sepet duruyor. Tişörtlerinin kalitesi nasıl niyeti bozdum alacağım

• Tam 8 yıllık gömlek ve ilk günkü gibi

Billabong urunleri % 50 den fazla indirimli

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Tam 8 yıllık gömlek ve ilk günkü gibi

Hocam tişörtleri de aynı kalitede midir. Jack jones, mavi kıyaslama yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Yok öyle de bizim zamanımızda en popüler markaların başında quiksilver gelirdi. Şimdiki neslin o markayı hiç bilmiyor olması bile garip geliyor insana😕

• siparişler hala hazırlanıyor yazıyor. güya hızlı gönderiydi.
  • 2 adet mayo şort aldım haber veren arkadaşa teşekkürler :)

• 182 cm boy
    86 kg kütle

çok hafif bir göbeğim var, pantolon olarak t-box 33 beden, lcw 33 veya 34 beden, takım elbise ise 50 beden giyiyorum. Lastiksiz bir model almayı düşünüyorum. Hangi beden tavsiye edersiniz?

edit: tam gelen bir şortumu tekrardan denedim ve belini ölçtüm, 92cm cevre oluyor. Sanırım 34 beden alacağım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 12 Haziran 2018; 15:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

182 cm boy
    86 kg kütle

çok hafif bir göbeğim var, pantolon olarak t-box 33 beden, lcw 33 veya 34 beden, takım elbise ise 50 beden giyiyorum. Lastiksiz bir model almayı düşünüyorum. Hangi beden tavsiye edersiniz?

edit: tam gelen bir şortumu tekrardan denedim ve belini ölçtüm, 92cm cevre oluyor. Sanırım 34 beden alacağım??
    m beden mayo size olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.