Şimdi Ara

Bilkent Üniversitesi Adayları Soru-Cevap (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
12
Favori
12.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşsiz kalacaksın onun yerine hukuk okumam için. İlla mimar olmak istiyorsan mimarlık oku diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odtüde de karma yurt var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

aşağıdabir yorumda burssuzların cc ile bursluluların bb ile geçmesi gerektiği tarzında birşey yazıyor böyle bir ayrım yok eğer düşünüyorsanız bilkent endustri iyi bir bölüm

Burs imkanları filan iyi o zaman :) İş bulmaları da çok zor değilmiş sanırım biraz araştırdım da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByDemonHunter

quote:

aşağıdabir yorumda burssuzların cc ile bursluluların bb ile geçmesi gerektiği tarzında birşey yazıyor böyle bir ayrım yok eğer düşünüyorsanız bilkent endustri iyi bir bölüm

Burs imkanları filan iyi o zaman :) İş bulmaları da çok zor değilmiş sanırım biraz araştırdım da :)

yani zaten ülkede iyi eğitim veren 4 5 okul var bilkent de bu konuda oldukça iyi ama eğitim diğer okullara göre daha katı
    burslu olsan bile bunu cv'de belirtirsin bi dezavantajın olmaz diğer okullara göre
  • Bilgin var mi bilmiyorum ama bilgisayar muhendisligi acisindan odtuye gore + ya da - leri nelerdir? Sizce hangisi hedeflenmeli ya da tercih edilmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekuyucak

Bilgin var mi bilmiyorum ama bilgisayar muhendisligi acisindan odtuye gore + ya da - leri nelerdir? Sizce hangisi hedeflenmeli ya da tercih edilmeli?

Benim çevremden duyduğum kadarıyla odtüden arkadaşlarımda dahil bilkent bilgisayar daha iyi bunun nedenlerinden birkaçı bilkentteki eğitim kadrosu olabilir, bilgisayardaki arkadaşlarım oldukça iyiler çok çeşitli etkinlikleri var okulda ve projelerde bildiğim kadarıyla amerikadaki iyi okullarda yarım kalan veya tamamlanmış projeşerin üzerine birşey koymaya çalışıyorlar.
    açıkçası odtü bilgisayar hakkında net şu başarısı var diye bigim yok ama üsttede dediğim gibi bu ülkede iyi eğitim veren okullardan biri odtü
  • Hocam Bilkent Fizik nasıldır peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Feynman1

Hocam Bilkent Fizik nasıldır peki ?

• Tanıştınız mı hocam 561'lik çılgınla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekasavar

Tanıştınız mı hocam 561'lik çılgınla

evet tanıştık 2-3 kere halı saha maçı falan da yaptık, matematik kulübüne de gittik birkaç kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambitplayer

quote:

Orijinalden alıntı: zekasavar

Tanıştınız mı hocam 561'lik çılgınla

evet tanıştık 2-3 kere halı saha maçı falan da yaptık, matematik kulübüne de gittik birkaç kere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilgin var mi bilmiyorum ama bilgisayar muhendisligi acisindan odtuye gore + ya da - leri nelerdir? Sizce hangisi hedeflenmeli ya da tercih edilmeli?

En belirgin artısı ayda 520 tl maaş ve beleş yurt. Eksisi olmayacağı kesin.
  • jo_be kullanıcısına yanıt
    hayat sana güzel
  • Bilkent fiziği bilmemde kütphanesi çok hoş ya 20 raf fizik kitabı var her ne kadar colloquia ları anlamasamda iyidir ya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drixer -- 19 Kasım 2013; 19:55:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Feynman1

Hocam Bilkent Fizik nasıldır peki ?

bilkent fizik baya sağlam kadrosu eğitimi vs. dünya standartlarında bana sorarsan
  • http://scholar.google.com.tr/citations?hl=tr&view_op=search_authors&mauthors=bilkent şuradan bakarsanız zaten ekmel hoca içi bile gelinir Bilkente
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Hazırlıkta da burs veriliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloroflorokarbon

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Hazırlıkta da burs veriliyor mu?

ben bölüm okuyorum ama evet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByDemonHunter

quote:

yani zaten ülkede iyi eğitim veren 4 5 okul var bilkent de bu konuda oldukça iyi ama eğitim diğer okullara göre daha katı
    burslu olsan bile bunu cv'de belirtirsin bi dezavantajın olmaz diğer okullara göre

Güzel bakalım inşallah iyi sonuç alırız da ondan sonra ODTÜ mü BİLKENT mi tartışması kolay olur önce kazanıyım teşekkür ettim :)

• bilkent kampüs hakkında ne düşünüyosunuz odtü kampüsüyle karşılaştırısanız ? bide burada iyi yaşayabilmek için aylık ne kadar para lazım yurt parası vs hariç ? bilgisayar mühendisliği konusunu biraz daha açabilir misiniz odtü bilgisayarla eğitimi karşılaştırılırsa durum nasıl ? sizce microsoft google gibi yerlere gitmek için bilkent mi avantajlı odtü mü ? yarı burslu bilgisayara girersem tam bursa geçmem için ne yapmam lazım ? çok soru sordum sanırım teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.