Şimdi Ara

x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
2.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 26 Mart 2021; 14:7:36 >

• Gidersin hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mezuna kalma şansı kalmadıysa aile ve bütçe de okey veriyorsa gidilir
  • Konuyada ekledim mezuna kalmak gibi bir lüks yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 24 Haziran 2020; 9:23:15 >
  • Para sıkıntı değilse gidilir. Sabancıyı da düşün belki mühendisliklere geçmek istersin
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    hocam 35kda yapılabilecek tercih neredeyse yok hukuk hariç belki marmara/ytü/türk-alman iktisat/işletme düşünülebilir.maddi şartlar elverişliyse ve bu durumu takacak birisi değilseniz vakıfta yarı burslu okumak milyon kat daha mantıklı.(tobb iktisat yüzde 75 burslu 42kymış.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MarioGomez33 -- 24 Haziran 2020; 9:33:58 >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    şu an da 87 bin lira ortalama 100 bin lira olacak buna yemeği yurdu günlük harcaması falan çok dert zaten ilk 20kda olmak gerekiyor %50 girmek için o gelse istedigim yere de gitmiş olurum
  • Gidilir.

Yok hocam 40k içinde %25 tercih edersen %50 oluyor sabancı. Ama ücreti bilkentten fazla oluyor yinede. Yakın vadede ilk 1k olmayacağına göre dediğiniz şey en mantıklısı bence

• -Shepard- kullanıcısına yanıt
    ha doğru olabilir ben ösym bursu olarak kastetmiştim
  • sene başından istediğim ünilerdendi ama ders programını inceledikten sonra vazgeçtim. Ders ağırlıkları sana uyuyorsa 10/10 okul

• Bilkent econ > management ( şahsi görüşüm ekonomi varken işletme okumanın gereksiz olduğu neredeyse her okul için böyle düşünüyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusteMilieu -- 24 Haziran 2020; 9:47:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    ekonomi ile gram ilgi alakam yok
    Dediğim gibi şahsi görüşüm, sana da saygı duyarım ama işletme ekonomiden bağımsız bir bölüm değil yani ekonomi ile istesen de istemesen de alakan olacak.

• -Shepard- kullanıcısına yanıt
    Bir yandan özyeğin çok zam yapmazsa orayı da yazar mıyım valla bilmiyorum kadro program çok iyi ama sıralaması o kadar düşük ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Bir yandan özyeğin çok zam yapmazsa orayı da yazar mıyım valla bilmiyorum kadro program çok iyi ama sıralaması o kadar düşük ki
    hacım seni de bi mezun edeydik bi mühendisliğe gideydin yeter di zaten
  • zubilinnes kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsiyle alakalı konu açıcam hep tecrübesizlik

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Bunların hepsiyle alakalı konu açıcam hep tecrübesizlik
    Hocam tecrübesizlik değil ben senden gördüğüm kadarıyla inanılmaz heves var ancak yetersiz mi geliyo (akademik açısından söylüyorum)
  • zubilinnes kullanıcısına yanıt
    Çok önyargılı konuşuyorsun reis, ben Ybs yi zaten geçen sene haziran gibi duydum. Ondan önce sayısaldım komple tecrübesizlik çünkü ne rehberlik okulda iyiydi ne lise de ne dershanede. Ben lisede ybsyi bilseydim lisede tm olur şu an 3.sınıf ybs ögrencisi olurdum zaten.
    Hocam bence o toplara girmeyin. Bilkent daha mantıklı. Zaten programlama bilmek için illa yazılımla ilgili bir şey okumak gerekmiyor bildiğiniz gibi. Bilkent’te yazılımla ilgili ders alınabiliyor diye hatırlıyorum. Zaten salt yazılım istemiyordunuz diye düşünüyorum. Fikriniz yazılım ağırlıklı bir şey olursa Sabancı %50 yazmak özyeğinden katbekat daha mantıklı ve kârlı olacaktır şahsen. Öncelikli olarak Bilkent sonra Sabancı düşünün bence hocam.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.