Şimdi Ara

Bilkent IE- Odtü EE- Sabancı MDBP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bennasılbüyükadamoluucam B kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşünüyordum da bir şekilde geçiniyorum işte aşırı harcamazsan okursun gibi :D Burs çıkarsa da rahatlarsın.

• oha burslu girdik para da mı vermiyolar? Ben veriyolar sanmistim tüh. Tesekkur ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Valla ilk 1000'e girmeden burslu girince vermiyorlar :D Çok saçma bence direkt her burslu girene verseler ne olacak. 1300. ile 1000. arasından aşırı fark var sanki :D

• katiliyorum hocam zaten hayat pahali bir de sabanci :/ allah kolayliik versin

Sağolun hocam, öyle maalesef

SA CI

• Sizin aradığınız eleman benim hocam.Sabancı mı yazayım söyleyin hemen, bekliyorum tercih listemin başında

• RamseyBolton kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam o dediğiniz kitleyi anladım ben   benim de arkadaşlarım var benzer ortamlardan arkadaşlık etmemek çok daha iyi pahalılıkta yurt fiyatları gerçekten korkutucu duruyor

Hangi bölümü seçeceksiniz hocam? ben eşit ağırlığım ama endüstri mühendisliğine sıcak bakıyorum, Boğaziçi’nde iktisat işletme olmadıkça da tercihimi Sabancı’dan yapmak istiyorum

Bir de hazırlığa bilerek mi kaldınız eğer girdiyseniz de sınavın zorluğu nasıldı

teşekküler

• Evet yurt fiyatları pahalı ama en azından odada banyo var. Koçta banyo için baya fazla ödüyorsun. Masası geniş üstünde yatak var zaten. Tek tük sıkıntılar var, internet yavaş oluyor mesela ama genel olarak iyi.

O tarz kişilerle takılmak için zaten diplerine girmem gerekiyor, pek davet ettikleri yok zaten :D Herkes kendine göre arkadaş bulup takılıyor yani yapacak bir şey yok.

Bölüm olarak bilgisayar müh. seçicem büyük ihtimalle. Daha 1,5 senem var değişebilir tabi. Endüstriyi de düşündüm tercihlerde Boğaziçi tutuyordu ama iletişim baya önemli ve bende çok iyi olmadığı için tercih etmedim. Bölüm olarak da tercih etmem büyük ihtimalle çünkü bir kulüp etkinliğine katıldım P&G vaka/problem çözme şeyiydi. Pek bana göre olmadığını anladım :D

Hazırlık sınavı bana göre zordu, ingilizce seviyem pek iyi değildi zaten. İngilizce ile çok uğraşmıyordum, uğraşmak istesem de motivasyon bulamıyordum çalışamıyordum felan. Geçemezdim zaten o yüzden mecbur hazırlık okuyorum :D @koc law

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B6F6EEF8 -- 28 Ocak 2022; 14:13:4 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.