Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

BilişimCini’nde Office 2019 Pro Plus 50 TL - 10 Nisan'a Kadar Kampanyayı Uzattık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: canarkadaş, ironcarbonom Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
156
Cevap
32
Favori
14.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> BilişimCini’nde Office 2019 Pro Plus 50 TL - 10 Nisan'a Kadar Kampanyayı Uzattık!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1079 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:38:37

Silinir mi, banlanır mıyım bilmem. Yeter ki öğrenin diye yazıyorum.
      Microsoft laptop-pc yapan satıcılara keyler dağıtıyor. Tabikide WIN10Pro'yu satarken tanesini 1200 liraya satmıyorlar. Onun yerine çoklu satış yapıyorlar. Tabikide çoklu satış inanılmaz miktarda indirimli oluyor. Çoklu satışı sadece Lenovo, Hewlett Packard gibi kurumsal firmalara değil, uzak doğudaki bazı firmalarada veriyorlar. İşte Çin'de, Hindistan'da, Endonezya'da vs. vs. dağıtılan OEM keyler "bir şekilde" toptan alıcıların eline geçiyor. Kalan keyleri alan toptancılarda(inanılmaz) düşük fiyatlara bunun gibi satıcılara satıyor. Sonuç olarak ele geçiyor.
      İstediğin programdan tarat, istediği kadar Retail olsun Microsoft veya resmi satıcılardan aldığın hakkında bir belge gösteremezsen veya sahip değilsen hiçbir şekilde yasal ve gerçek Retail olduğunu kanıtlayamazsın.
      |
      |
      berkan07gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox One 500 GB Gamertag: Dapplication Tom Clancy's The Division hikayesi

Peugeot 508 1.6 BlueHDi 2015
    • Teğmen
      216 Mesaj
      18 Nisan 2019 13:14:17
      dostum selam bende almak istiyorum. bu windows 10 lisansı ömür boyumu aldıktan sonra mevcut bilgisayarıma format attıktan sonra kullanacağımda.
      |
      |

Sabır Kurtuluşun Anahtarıdır.
    • Emekli Yönetici
      4829 Mesaj
      18 Nisan 2019 22:41:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Yayilmaci politika izlemesi cok yerinde bi karardi. Eskiden senede bir program incelemesine gelirlerdi. Simdi gelen yok giden yok. Sahte windows 7 kullananlara bile bedava win10 upgradeleri geldi. Cok da sey etmemek lazim yani Alıntıları Göster
      Türkiye de BSA isimli kuruluşun denetleme yetkisi bitti ve yenilenmedi diye hatırlıyorum.
      Onun etkisi galiba.
      Eskiden baskınlarla ilgili haberler yayarlardı sürekli.

• Çavuş
      67 Mesaj
      19 Nisan 2019 15:29:50
      Satış ve kampanya devam ediyor mu ? Kodu maille hemen yolluyor musunuz ?
      |
      |

• Yarbay
      10216 Mesaj
      19 Nisan 2019 15:33:29

O tür baskınlar zaten eskide kaldı, artık her bilgisayar internete bağlı olduğu için lisans kontrolleri bizzat internet üzerinden yapılıyor. Bu nedenle yazılım firmaları hakkınızda şikayet var, vb sebeplerle baskına gitmektense direkt avukatlarından ihtarname yolluyorlar kaçak kullanımınızı tespit ettik, şu tarihe kadar lisans alım işlemlerinizi tamamlayın diye.
      |
      |
      Quattro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Sandisk 256GB Ultra Plus, toplamda 11tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
    • Çavuş
      58 Mesaj
      19 Nisan 2019 23:58:14
      Elemanlar güzel tezgah kurmuş iyi para kazanıyorlar burada, Allah bereket versin diyeceğinize hep rahatsız ediyorsunuz. 25 lira ofis 2019 resmen bedava.
      |
      |

• Yarbay
      7401 Mesaj
      20 Nisan 2019 04:19:04

Sadece laptop-pc yapan üreticiler değil.

Bir sürü şirket de bu şekilde toplu lisans alıyor. Sonuçta binlerce Microsoft işlemcili bilgisayara ihtiyac duyan sirketler, kurumlar, bankalar var.

Hatta bazı şirketler bu sistemleri çalışanlarına da uygun fiyata veriyorlar. Zamanında çalıştığım şirket çalışanlarına 9 dolara office 2010 veriyordu. Satın almıştım hala mail durur.

Bu adamlar Endonezya, Çin, hindistan a gitmeden buradaki sirketler üzerinden hallediyirdur muhtemelen o işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Gunpower-storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1079 Mesaj
      20 Nisan 2019 09:05:07

Şirketler eskiden yaparlardı. Artık lisanslı almayı kendileri daha çok tercih ediyorlar. Ama office'i toptan olarak alıyorlar.

|
      |
      mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1079 Mesaj
      20 Nisan 2019 09:11:36

Çin hindistan lafınıza kesinlikle katılıyorum. Artık türk iş yerleride yapıyorlardır.

|
      |
      mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      21 Nisan 2019 21:02:31
      EEEeeee sonuç ne oldu şimdi.

Alacaz mı?

Almayacaz mı?

[img src=http://www.hizliresim.com/2008/7/4/3318.gif]
    • Teğmen
      137 Mesaj
      21 Nisan 2019 22:14:36

Durum bu mesajda mükemmel özetlenmiş;https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137942842

Mikrosofta sorarsan yasal değil çünkü bunlar aslında şirketlere yönelik keyler. Ama bunun aksine çıkmış mahkeme kararları da var. Yani muallakta ama bana sorsan %51 güvenli derim ben alacak olsam alırım yani.
      |
      |
      SLAHS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.