Şimdi Ara

BilirShop Müzik Çalar (Müzik Seçme Programı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay önce hem müzik seçmeyi kolaylaştırmak hemde kalavyeden isdediğim tuşlarla müzikplayer i kontrol edebilmek için C# ile müzik player yazmaya karar verdim.Ve 1 aydır kullanırken sürekli düzenlemeler ekleme çıkarmalar yaptım.Ve şu anda bana göre program tamamlandı.

Programı hem benim gibi müzik seçmeyi kolaylaştırmak isteyen arkadaşlara hemde klavyeden kolay kontrol etmek isteyen arkadaşların işine yaraması umuduyla programı paylaşmaya karar verdim.
    Programın en büyük artısı çalan müziği bir tuşla (numlock1) istediğiniz klasörde ayrıştırabileceksiniz.

İndirme linki;
    Bilgisayarımda hem avg 2015 hemde avira 2015 kuruludur.Virüs olacağını sanmıyorum :)

Asıl uygulama boyutu 1,1 mb (program içinde 3 adet müzik var test sürüşü için :) ) ve uygulama çalışırken winampın 4/1 kadar işlemci/ram kullanıyor.

https://yadi.sk/d/oy2qi6SrhcNjb

İndirdiğiniz rar dosyasından klasörü C: çıkartın ve uygulamayı masaüstüne kısayol olarak gönder diyin.Bunun yerine klasörü direk masaüstüne çıkarıp uygulamayı klasör içindende açabilirsiniz ama bu sürekli kullanım için sıkıntı olabilir.
    Burada önemli olan uygulama ile uygulama dosyalarını (klasör içindeki uygulama haricindeki dosyalar) aynı klasör içinde tutmanız gerekmesi.Yoksa program çalışmayacaktır.
    Bu sıkıntı programın setup dosyasını oluşturmadığımdan kaynaklanıyor.En kısa sürede setup dosyasını paylaşacağım.

Kısayol Tuşları:

Numlock1:Çalan müziği seçili klasöre (varsayılan klasör programın bulunduğu klasördür) kopyalar.
    Numlock2:Ses Kısar
    Numlock3:Şuan boş
    Numlock4:Bir Önceki Müziği Çalar
    Numlock5:Şuan boş
    Numlock6:Bir Sonraki Müziği Çalar
    Numlock7:Müzği Geri Sarar
    Numlock8:Ses Verir
    Numlock9:Müziği İleri Sarar
    Space:Durdur/Başlat

Not:Kısayol Tuşları Program Aktifken (program seçiliyken) Çalışacaktır.

Programa sürükle bırak ile müzik ekleyebilirsiniz.

Kullanımı ile ilgili ayrıntıları vakit buldukça ara ara paylaşacağım.

Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Eğer vakit bulabilirsem programa istediğiniz değişiklikleri yapıp paylaşabilirm.Program daha 1 aylık olduğu için eksikleride olacaktır eğer bildirirseniz düzenleyip güncellerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLİRSHOP -- 2 Temmuz 2015; 15:48:02 >

• eline sağlık ama burası gerçek donanımsal player bölümü .
    mp3 bolumune yazsan daha ilgi çeker :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.