Şimdi Ara

Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
44.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • illuminati terk diyesim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu denilen bilimsel olarak çürütüldü hemde defalarca. Kaynak Discovery Channel. İnsanlaırn umutlarıyla oynayarak para kazanmayın.
  • Bir çevirmen olarak ben de paranızı sokağa atmayın derim.
  • Millete satmak için elinden geleni yapıyorlar.
  • Bilinçaltıma bu seti aldığımı ve şu an kulaklarımda olduğunu söylüyorum, ikna oluyorum. İngilizcem ilerliyor, ilerliyor. Üstelik cebimden kuruş para çıkmıyor.
  •  Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi
  • deneme sürümü varmı uyurken 50 kelime öğretsin yeter o zaman alırım
  • Subliminal mesajı nicke gizlemişler. At, avrat, siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 16 Şubat 2013; 5:32:31 >
  • Ram evresi gerçekte olan birşey cahil cahil konuşmayın.Yeniliklere açık olun biraz.Bulgar Lozanovun bu konuda çok ciddi araştırmaları ve makaleleri var.Tıp kazanan liseden arkadaşta gece kendi sesini kaydetip biyoloji dersini kısık klasik müzik altında dinleyip yatardı.Deneyin öyle konuşun.Sözüm uykuda öğrenme mi olur diyenlere.Hee bu arada bazı zekiler satıcıyla arkadaş olduğumu düşünebilirler, belirtmek isterim ki ürünü değil, bilimsel yollarla kanıtlanmış sistemi araştırırsınız belki diye yazdım.(Denedin mi diyenlere lise dönemi deneyip etkisini fazlasıyla gördüm.En basitinden bazen gece televizyon karşısında uyuya kalıpta sabahleyin birçok diyalogları hatırlamanız gibi bir durum.1 kere denerseniz ölmezsiniz heralde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theangeldie

Ram evresi gerçekte olan birşey cahil cahil konuşmayın.Yeniliklere açık olun biraz.Bulgar Lozanovun bu konuda çok ciddi araştırmaları ve makaleleri var.Tıp kazanan liseden arkadaşta gece kendi sesini kaydetip biyoloji dersini kısık klasik müzik altında dinleyip yatardı.Deneyin öyle konuşun.Sözüm uykuda öğrenme mi olur diyenlere.Hee bu arada bazı zekiler satıcıyla arkadaş olduğumu düşünebilirler, belirtmek isterim ki ürünü değil, bilimsel yollarla kanıtlanmış sistemi araştırırsınız belki diye yazdım.(Denedin mi diyenlere lise dönemi deneyip etkisini fazlasıyla gördüm.En basitinden bazen gece televizyon karşısında uyuya kalıpta sabahleyin birçok diyalogları hatırlamanız gibi bir durum.1 kere denerseniz ölmezsiniz heralde)

Senin satıcı ile arkadaş olduğunu düşünmüyorum
    SEn satıcısııınnnnn
  • Kung fu, helikopter kullanma özelliği falanda yükleyin madem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 16 Şubat 2013; 6:47:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zamanında "matrix var, dikkatli olun" demiştim de herkes bana gülmüştü. Yakında gerçek olduğu ortaya çıkınca ben onlara güleceğim.
  • "350 değil 99 tl " bal reklamı yapan adama benzettim.Tamı tamına 5 kavanoz bal 250 değil 200 değil 99 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KESİNLİKLE İŞE YARAMIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkfey

quote:

Orijinalden alıntı: theangeldie

Ram evresi gerçekte olan birşey cahil cahil konuşmayın.Yeniliklere açık olun biraz.Bulgar Lozanovun bu konuda çok ciddi araştırmaları ve makaleleri var.Tıp kazanan liseden arkadaşta gece kendi sesini kaydetip biyoloji dersini kısık klasik müzik altında dinleyip yatardı.Deneyin öyle konuşun.Sözüm uykuda öğrenme mi olur diyenlere.Hee bu arada bazı zekiler satıcıyla arkadaş olduğumu düşünebilirler, belirtmek isterim ki ürünü değil, bilimsel yollarla kanıtlanmış sistemi araştırırsınız belki diye yazdım.(Denedin mi diyenlere lise dönemi deneyip etkisini fazlasıyla gördüm.En basitinden bazen gece televizyon karşısında uyuya kalıpta sabahleyin birçok diyalogları hatırlamanız gibi bir durum.1 kere denerseniz ölmezsiniz heralde)

Senin satıcı ile arkadaş olduğunu düşünmüyorum
    SEn satıcısııınnnnn

ben yıllardır tv olmadan uyuyamam takriben 16 senedir tv ile uyurum ama hiç bir zaman tvde bir diyalog hatırlamadım.Ya da benim kafam basmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 17 Şubat 2013; 19:32:35 >
  • Subliminal Mesajı bilmeyenler için bir örnek

Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi

Bu video da çok çok etkileyici.(izleyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 18 Şubat 2013; 0:52:57 >
  • 100 tl olsa nasıl alırdık

paranızı sokağa atmayın
  • Aslında bu yeni dh inci sözlük gayiklerinin döndüğü bi ikon olmaya gidiyoruz.Biri bi espri yapınca herkez cem yılmaza bağlıo hemen
    Evet acıklama cok iddalı yazan kişinin de post sayısı 0
    Eger bunu yazan 5k postlu biri olsa yprumlar böle olmuyacaktı eminim.
    Bu arada bilimsel olarak çürütüldü diyen arkadaşın bilimle ne kadar alakası var onu merak ederim.Meta analysis yapılmamış bi çalışmayı bilim red etmez ki bu işlerden anlarsan ne demek istediğimi anlarsın.Çürüten tek bi çalışma var oda yasaklandıktan sonra etkisini ölçmek için bir filmin içine tekrardan cola ile ilgili mesajlar koydular ve cola satışları normal seyretti kayda deger bi artış gözükmedi.Bu mu bilimsel olarak kanıtlanmışlığı
  • internetten indiresim geldi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.