Şimdi Ara

Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
44.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 paketten oluşan Eğitimde en yeni teknoloji 8 gunduz ve 8 gece modu toplam 306 subliminal english systems bilinçaltı ingilizce eğitim sistemi sadece 99 TL!

http://www.clupanya.com/showdeal.aspx?dealid=337

Eğitimde en yeni teknoloji! Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 99 TL! 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı! 1. seviye Beginner, 2. seviye Post beginner, 3. seviye Elemantary, 4. seviye Second elemantary, 5. seviye Pre-intermediate, 6. seviye Intermediate, 7. seviye Upper-intermediate, 8. seviye Advance.
    Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. Alfa beta dalgaları, motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sisteme sahip olacaksınız. Uykuda İngilizce 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı 30 gün gibi bir sürede kalıcı bir altyapıya sahip olacak, 90 gün gibi bir sürede akıcı konuşma yeteneği geliştireceksiniz.
    Bu çok etkili sistem sayesinde İngilizce sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olduğunuzda, Beginner, post beginner, first elemantary, second elemantary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advance seviyelerine sahip olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Busekaratay

16 paketten oluşan Eğitimde en yeni teknoloji 8 gunduz ve 8 gece modu toplam 306 subliminal english systems bilinçaltı ingilizce eğitim sistemi sadece 99 TL!

http://www.clupanya.com/showdeal.aspx?dealid=337

Eğitimde en yeni teknoloji! Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 99 TL! 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı! 1. seviye Beginner, 2. seviye Post beginner, 3. seviye Elemantary, 4. seviye Second elemantary, 5. seviye Pre-intermediate, 6. seviye Intermediate, 7. seviye Upper-intermediate, 8. seviye Advance.
    Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. Alfa beta dalgaları, motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sisteme sahip olacaksınız. Uykuda İngilizce 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı 30 gün gibi bir sürede kalıcı bir altyapıya sahip olacak, 90 gün gibi bir sürede akıcı konuşma yeteneği geliştireceksiniz.
    Bu çok etkili sistem sayesinde İngilizce sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olduğunuzda, Beginner, post beginner, first elemantary, second elemantary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advance seviyelerine sahip olacaksınız.

Psikanalitik yöntem bu kadar etkili mi?

Bilinçaltına yönelim sonucu verilecek telkinle ingilizceyi bu kadar çabuk öğrenmek mümkün mü?

Gece, uykuda nasıl telkin alınacak?

Bilinçaltına inmek herkeste bu kadar kolay mı olacak? Ya dirençle karşılaşılırsa o, zaman eğitim nasıl devam ettirilecek?

İlginç ve bir o kadarda merak uyandıran bir yöntem!!!!

Kursiyer deneyimlerine nereden ulaşabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işe yarıyomu bunlar
  • Var mı kullanan ?

• işe yarıyorsa ben 52 yaşındayım ama genede isterim
  • Ne yaraması yahu :) İnsanları çekmek için hiç uğraş vermeden yöntemler ortaya çıkartıyorlar.Aynı spor aletleri gib :)
  • amerika'nın oyunu bunlar

• enerji veren bileklige benziyor.

• YOK ARTIK!

• İnsanların zaaflarından faydalanmanın bir başka yolu ...
    Saatlerce ders almak, okumak, yazmak, aylarca hatta senelerce uğraşmak gereken bir konu dil öğrenme mevzusu ...
    İnsanlara hiç uğraşmayacaksın hemde 99 lira dersen ... Azımsanmayacak kadar kişi "ne olcak canım 99 lira vereyim bir deneyeyim" diyecektir ....
  • Takipte olalim

• sanal nicer dicer
  • Terkinle tavuk mu uyutuyorlardı öyle birşey vardı.Aklıma bir an o geldi.Yat kalk ingilizce konuş set koymak lazım adını.
  • - Karışık var mı? G.O.R.A hesabı
  • :) Vallahi biz laboratuarlarda falan boş yere vakit harcıyoruz. Adamlar işi çözmüş !
  • ulan bunuda yaptınızya vallahi helal olsun. Bu seti hazırlayıp satan uyanık gorayla matrixi izlemiştir kesin :D
  • Emek olmadan yemek olmaz.

• subliminal mesajlar gerçektir, ve bir çok avrupa ülkesinde subliminal mesaj içeren reklamlar yasaklanmıştır, alışveriş merkezleri içerisinde çalan birçok müzikte alışverişi teşvik eden subliminal mesajlar içermektedir, altyapısında kurandan ayetler bulunan ve bilinçaltına sürekli kuran akmasını sağlayan subliminal mesaj içeren müzikleri (kulağın duyamayacağı ayetler içeren) bir hastalığımın tedavisinde kullanmış ve çok faydasını görmüştüm, ancak subliminal mesajla ingilizce öğretmek biraz abartı olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Emek olmadan yemek olmaz.

+1.000.000
  • Test edilip onaylanırsa alırım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.