Şimdi Ara

Bilinç; 6 Saniye Önce, Kuantum Mekaniği..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
110
Cevap
20
Favori
3.282
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bilinç; 6 Saniye Önce, Kuantum Mekaniği..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11651 Mesaj
    Burada o hareketlerden birinin yapılacağı biliniyor ama günlük hayatta aniden önüne birşey çıksa onuda mı 6 saniye önceden biliyorduk böyle birşey olamaz o zaman ben şimdi buraya ne yazacağımı 6 saniye önce mi düşündüm hayır milisaniyeler içinde olan birşey yolda önüme aniden çıkan birşeyi ben nereden bilecemde refleks gösterecem 6 saniye önce bilseydim hiçbir şey hakkında düşüncem olmazdı zaten biliyorum 6 saniye sonra ne olacağını

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Burada o hareketlerden birinin yapılacağı biliniyor ama günlük hayatta aniden önüne birşey çıksa onuda mı 6 saniye önceden biliyorduk böyle birşey olamaz o zaman ben şimdi buraya ne yazacağımı 6 saniye önce mi düşündüm hayır milisaniyeler içinde olan birşey yolda önüme aniden çıkan birşeyi ben nereden bilecemde refleks gösterecem 6 saniye önce bilseydim hiçbir şey hakkında düşüncem olmazdı zaten biliyorum 6 saniye sonra ne olacağını

bu sorunun cevabını merak ediyorum
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650
    AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+

• Teğmen
    194 Mesaj
    Tanriyida insan yaratti o zaman?

The bomb has been planted.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
  • Teğmen
    127 Mesaj
    videoyu tam izliyemedm ama zaten beynimizin hareketimizden 6 saniye once kararlastirmasi normal degilmi? Eger ben birseyi dusunmeye basladysam ve ben bunu dusunmeye baslamadan beynim basladiysa 6 saniye sonra bana sinyal gelmesi bana cok normal geldi. Moblden biriyorum tam anlamamis olabilirim yanlislarim varsa duzeltin lutfen

|
    |

|
    |
    bence doğrudur.mesela ben bir matematik problemine baktığım an soruyu kafamda çözebileceksem o anda kafamda acayip birşeyler oluyor adrenaline benzer birşey,baktıktan yaklaşık 6-7 saniye sonra sorunun cevabını söylüyorum.ilginç birşey gerçekten anlatılmaz yaşanır

Orijinalden alıntı: NitroWar

bence doğrudur.mesela ben bir matematik problemine baktığım an soruyu kafamda çözebileceksem o anda kafamda acayip birşeyler oluyor adrenaline benzer birşey,baktıktan yaklaşık 6-7 saniye sonra sorunun cevabını söylüyorum.ilginç birşey gerçekten anlatılmaz yaşanır

Aynstayn detected

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    merak ettim akşam eve gidince izliyeceğim :)
    |
    |
    Mesajim amuda kalksin....

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.