Şimdi Ara

Bilinç; 6 Saniye Önce, Kuantum Mekaniği.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
20
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilgimi çekti izledim ilk 2 videoyu.. diğerlerini yarın izlerim
  • teşekkürler
  • 10kb int ile izlemem pek de mümkün gözükmüyor. Eve dönünce izlerim
    Teşekkürler.
    Arigato
    Kamsahamnida
  • bulunsun uykum var şuan yarın izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

bulunsun uykum var şuan yarın izlerim.

• bulun
  • İlk videoyu kadere yorumladım.İnsanoğlunun kaderi bi bant şeklinde ilerlemez bunun bir payı yüzdesi vardır.Kaderle birlikte insana tercih hakkı verilmiştir.Yani insan ne tamamen kadere bağlı nede tamamen tercihlerine bağlıdır.Hareket sonrası 6 saniye gibi bir süre sonra bilincin devreye girmesi bunu kanıtlar.
    İkinci video da anladığım kadarıyla Tüm evreni insanın yansıması olarak belirtmiş bir nevi varolan herşey insan için ve insanın kendisini bir aynaya bakarcasına görmesi için varolduğunu belirtiyor(ÖRN: Ay'ın oksijen, magnezyum, demir, kalsiyum gibi maddelerden meydana gelmiş olması ve bu aynı maddelerin insandada bulunması insanın evren için değil,evrenin insan için varolduğunu gösteriyor) en küçük parçacıktan tüme varıyor.
    *Bütün evren birbirinden bağımsız parçalardan meydana geliyor gibi gözükse de, aslında Tek’tir ve Bütün’dür. Bir tek noktasının içinde bütünün bilgisi vardır. Okyanusun bir noktasında oluşan bir değişiklik anında bütüne yansır ve tersi.. Bir damla bile okyanusun bilgisini ve gücünü içinde taşır. Halil Cibran şöyle der: “Hakikat Parçalanmaz”...

• Mesajım bulunsun, yarın izlerim.
  • Akşama bakarım, yerimizi alalım.
  • mesajım bulunsun
  • bakarım bi ara .
  • mesajım burda otlasın
  • bulunusn
  • mesajım bulunmasın çünkü istemiyorum silin hadi bunu benide banlayın kural dışı yazı yazdım diye. banlayın hadi ne duruyorsunuz. ha şunuda unutmayın beni banladığınızda, ben banlanmadan 6 saniye önce bunu düşünmüştünüz.. yani beni banlamayı.. ama 6 saniye sonra banladınız. siz başka bir şey düşünürken bilinçaltınız aynı anda beni banlanayı düşünüyor. iki şey birden düşünmüş oluyorsunuz. bu olabilir mi? madem beni banlama tuşuna basıp basmama konusunda kararsızdınız, basimmi la diyonuz hani.. la basim gitsin dediniz hop elinizi çektiniz. bakın burda basim mi la? derken basacaktınız ya..bunu şimdi 6 saniye önce mi düşündünüz? la basim gitsin diyede düşündünüz. 6 saniyede burdan.. tam basmaya karar verdiniz bir 6 saniye daha.. hop çektiniz elinizi... şimdi bu olayların 6 saniye öncesine gidelim... siz bu 6 saniye içinde bir ikilem içindeydiniz, bassam mı banlama tuşuna basmasammı. la basim gitsin dediniz ve çektiniz. şimdi yukardaki karar verme anlarını toplayınca 30 saniyelik bir zaman dilimi meydana geliyor. ee şimdi siz zamanı 30 saniye geriye alın... ortada benim yazdığım mesaj yok... siz nasıl karar veriyorsunuz? benim yazım olmadan nasıl banlayacaksınız daha bunu okumadınız ki...şimdi bu teorinin tezini çürütmüş oluyorum.. yok 6 saniye... yok...
    6 saniye
    6 saniye
    6 saniye
    6 saniye
    6 saniye
    6 saniye
    6 saniye

• sonra bakarım
  • güzelmiş varsa devamını bekliyorum
  • Mesajım bulunsun beyin nöronlarımızı açalım biraz.
  • İlk videoya göre yorum yapıyorum adam daha yeni bulmuş bunu bizim atalarımız biliyordu zaten aklına ilk geldiğini yapıcan herzaman
  • mesaj bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.