Şimdi Ara

Bilimsel hazırlık ve okuldan atılma (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam sen bir şey öğrenebildin mi ? Ben 4 'te aradım toplantı daha bitmemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 den sonra telefonu düşüremedim yarın sabahtan arayabilirim vakit bulursam
  • Ben şimdi konuştum, öğrenci işlerinin öyle birşeyden haberi yok. 1 senede bitirmeniz lazım yoksa ilişiğiniz kesilir dediler bana. Dedim yeni yönetmelik çıktı böyle böyle yazıyor. yok ben size okuyayım dedi. okudu bişeyler yönetmelikten ilişiği kesilir falan dedi. Sizde farklı bir durum var mı hocam?
  • Ya o öğrenci işlerinin dünyadan haberi Yok bana da haftaya belli olacak dedi

• mosescycy kullanıcısına yanıt
    Haftaya diğer üniversitelerin kayıt tarihi geçmiş oluyor. Ben gidip kayıt olayım en iyisi özel bir üniye. Yoksa açıkta kalıcam.
  • Enstitüden olumsuz karar çıkmış ama karar daha yazılmamış müdür yardımcısı bekleyin olmazsa dilekçe yazarsınız dedi . O da olmazsa bir kaç avukatla görüştük bize hak verdi yarın da bir hakime danışılacak

• Merhaba Arkadaşlar, 2016 güz döneminde bilimsel hazırlığa başlamıştım. Kişisel nedenlerden dolayı 1 yıl içerisinde tamamlamadığımdan dolayı kayıt silindi. Bundan sonraki aşama için tekrar başvuru yapabilir miyim? Bu konuda bilgisi olan varsa destek olabilir mi lütfen? Teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: alsdmr

Merhaba Arkadaşlar, 2016 güz döneminde bilimsel hazırlığa başlamıştım. Kişisel nedenlerden dolayı 1 yıl içerisinde tamamlamadığımdan dolayı kayıt silindi. Bundan sonraki aşama için tekrar başvuru yapabilir miyim? Bu konuda bilgisi olan varsa destek olabilir mi lütfen? Teşekkürler .

Nerden buldun bu konuyu Aynı bölüme tekrar devam edebiliyor musun veya başvurabiliyor musun bilmiyorum da farklı üniversite olur, ben kaydoldum çünkü.
  • Bilimsel hazırlıkta ilk dönem başarısız olursak kaydımız siliniyor mu?

• emncnkucuk E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ikinci dönem sonu atıyorlar, tecrübeyle sabit
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.