Şimdi Ara

Bilimsel araştırmanın bir parçası olmak ister misiniz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
58
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bilimsel araştırmanın bir parçası olmak ister misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    160 Mesaj
    üniversitede bilimsel bir araştırma yapıyoruz benim konum akıllı telefon bağımlılığının iş performansı üzerindeki etkisi üzerine

işçilere bir anket yaptırıp bunu yorumlamam gerekiyor sizde araştırmamın bir parçası olmak isterseniz linkteki anketi doldurmanız yeterli

not:ankte öğrenciler ve bir işte aktif olarak çalışmayanlar lütfen katılmasın artaştırmanın doğru sonuç vermesi için bu çok önemli
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeraP20P-f_ZCwL3nvJ3nrZPFQzFy_GOjFHAhgdR6lBfXs_kA/viewform

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j700 -- 5 Aralık 2019; 14:17:23 >

|
    |

Orijinalden alıntı: denizq2

Testi doldurdum. Bütün sorular aynı kapıya çıkıyor. Daha güncel bi test paylaşmalısın bence
    teşekkürler

araştırma ölçeklerinde benzer sorular olur zaten bu araştırmanın doğru sonuç vermesi açısından ölçeği ben oluşturmadım hazır ölçekler oluyor onları kullanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j700 -- 5 Aralık 2019; 14:40:6 >
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.