Şimdi Ara

Bilimin önemi anlaşıldı mı sonunda? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
18.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Masonlar mı küfrediyor ulan güldürdün beni. Masonlukta senin atanın kaydı var. Neyin kafası lan bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu Atatürk düşmanı yunan, arap tohumlarını dikkate almayın. Şakirtler maraş dondurmacısını izleyip geliyorlar buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: qedo

allah askına su aptalları ATATÜRK ile karsılastırmayın

zira butun millet vekıllerini topla 5 ile carp ATATÜRK un tırnagı etmez..F.A
    Hocam bir karşılaştırma durumu yok. Yanlış anlaşılmasın. Zaten öyle bir şey olamaz da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Beyler şu Atatürk düşmanı yunan, arap tohumlarını dikkate almayın. Şakirtler maraş dondurmacısını izleyip geliyorlar buraya.
    Kadir Misiroglu denen yunan dolunden tarih dinleyen boyle olur hocam normal

• Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Çiziği yemişsin babası yunan anası ingiliz seni.

Osmanlı da bizim atamız biz sevmiyoruz mu dedik fındık beyinli.

Sana daha çok şey söylenirde gerek yok. Hayal aleminde padişahlara kulluk ederek yaşa. Sana özgürlük hürriyet gibi şeyler lüks. Sen çölde deve gütmeye layık bir mahluksun.

• İroniMan kullanıcısına yanıt
    Sinirim bozuldu iyi mi ..
  • Bilim ile ilgili bir başlık açıldı ve anında çomarlar nasıl kudurdu farkında mısınız?
    Ceza almış olan arkadaş belli ki yobazın, çürük beyinlinin, cahilin birisiydi. Bilgi veya insan gibi münakaşa etme yetenekleri sıfıra yakın olduğu için sadece küfür edebiliyordu. Bu profil size de arap ülkelerinden, el nusra'dan, el-kaide'den, ışid'den falan tanıdık gelmedi mi?
    İşte bunun için ulu önderimiz "En büyük düşman cehalettir" demiştir.

Yönetime de bu sefer hızlı aksiyon aldıkları için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Bilim ile ilgili bir başlık açıldı ve anında çomarlar nasıl kudurdu farkında mısınız?
    Ceza almış olan arkadaş belli ki yobazın, çürük beyinlinin, cahilin birisiydi. Bilgi veya insan gibi münakaşa etme yetenekleri sıfıra yakın olduğu için sadece küfür edebiliyordu. Bu profil size de arap ülkelerinden, el nusra'dan, el-kaide'den, ışid'den falan tanıdık gelmedi mi?
    İşte bunun için ulu önderimiz "En büyük düşman cehalettir" demiştir.

Yönetime de bu sefer hızlı aksiyon aldıkları için teşekkür ederim.
    Ben sinirime dayanamayip saydirdim lavuğa.Admin bana da gecirir birazdan hakkinizi helal edin

• Kim neyi anlıyo bilader sen güney korede yaşadığını falan mı sanıyosun
    Bilimin önemini okulda fen dersine biyoloji dersine giren sözüm ona öpretmen kadrosunda çalışanlar anlamadı daha..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 28 Eylül 2018; 17:20:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarangoz

Bu mesaj silindi.
    Yaşın max 15.

• anlaşıldı ki hala insanlar garip yaşamsal facialı detaylarla uğraşıyorlar.. %17 den %80' lere çıkma umuduyla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran0606

Ben sinirime dayanamayip saydirdim lavuğa.Admin bana da gecirir birazdan hakkinizi helal edin

Alıntıları Göster
    Admin'in bu konuda esnek olacağına inanmak istiyorum.
    Sonuçta hiçbir milletin "gerçek" yerli ve milli vatandaşı kurucusuna laf ettirmez.
    Ne yalan söyleyeyim böylesi bir kansız atılmamış olsaydı ben dahil bir çok kişi bu kansıza saydırmaya başlardı.

• ERG81 E kullanıcısına yanıt
    Tipik arap kökenli piç işte.. Ancak millete küfür etmesini bilirler. Kuyruk acıları büyük oldugu için küfrü basarlar zaten yazdıklarından max yaşı 15 oldugu belli aklı başında bir insan yapmaz. bu arap piçlerinde aklın ' a sı yok gerçi
  • 100 yıl önce söylendi de noldu lafla peynir gemisi yürümez sanki 30'lu yıllarda en iyi teknoloji bizdeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: qedo

allah askına su aptalları ATATÜRK ile karsılastırmayın

zira butun millet vekıllerini topla 5 ile carp ATATÜRK un tırnagı etmez..F.A
    O derece diyorsun yani

• Bilimin önemi anlaşıldı mı sonunda?
    çaktırmayın... altına Adam smith yazınca instagramda çok like aldı bu foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur_teknik -- 28 Eylül 2018; 18:38:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Some guy S kullanıcısına yanıt
    ilim müslümanın çalınmış malıdır diyen kenan abimi saygıyla yadediyorum :)

• Burda pek kıymetli bilim adamları var bilimin önemini bilen anlayan yaşayan bilim yolunu izleyen parlak zekalı arkadaşlarımız var.
    Bu bilim insanı arkadaşlarımızdan türkiyenin yapmış üretmiş olduğu her türlü iha siha atak helikopteri ve adını sayamadığım nice yerli üretimi savunma sanayi silahlarımıza destek olmalarını bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorn kullanıcısına yanıt
    analitik gelişim çok zor.. kod yazma süreçleri tamamen HAL hardware abstraction level metoduna göre işletiliyor. kısacası kod yazan çocuk kodladığı sistemin altyapısına erişim gerektirmeyen direksiyon vites gaz ve fren pedallarını kodlamayı öğreniyor.. direksiyon vs mekanizması hazır veriliyor .
    know how kapalı bilgi üretecek kodlama uzmanı umarım yetiştirilir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.