Şimdi Ara

Bilim Kurgu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sıralar bilim kurgu filmlerine takmış bulunmaktayım özellikle izleyiciyi şaşırtan bilim kurgular.

İzlemiş olduklarım

Interstaller,
    Arrival,
    Inception

gibi öneride bulunabilecek var mı acaba?

• Arasına K-Pax sıkıştırabilirsin. Güzel filmdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geleceğe dönüş_Harika içinde komedi ,gerilim ,macera ,aksiyon ,bilim kurgu bulunduran bir filmdir.
    ben efsaneyim_zombi temalı bilim kurgu filmidir
    ben robot_Bilinçli bir robot sonu ters köşe.
  • Gravity

Passengers (2016)

• Herkes yenileri ve iyi olanları yazmış zaten bende sana eski bir film söyleyeyim

'Starship Troopers' normal de 4 filmdir ama en iyisi ilk filmidir diğerleri zaman kaybı

• the martian
    gattaca
    ex machina(robot)
    predistination
    contact
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndreaNilmar

Contact
    The Martian
    Gravity

Martian ve gravity filmlerinin yukarıdaki arkadaşın bahsettiği filmler ile gram alakası yok. :)
  • Gravity i izleme bana göre çöp bir film Martian film ise tamamen macera gerilim.

Açmış olduğunuz başlığı tam ben açacaktım ki siz açmışsınız hem de sizin yazdığınız 3 filmi yazacaktım. neyse tek bir film söyleyecem onu izle "Source Code".

Edit: bir tek film söylecektim ama sonradan 2 tane film daha geldi aklıma "Dejavu" ve "Evrim (transdence)" bu iki filmle beraber "source code" benzer tarzı filmler ortak yönleri var fakat "evrim filmi diğer ikisinden biraz daha farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 8 Mayıs 2017; 22:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndreaNilmar

Google'a Bilim kurgu filmleri yazınca o filmler de kabul ediliyor hocam.

Interstaller, arrival, incepiton bu üç filmin derininde o kadar anlamlar var ki yüz yüze görüşsek 2-3 saat konuşurum ince ayrıntılar için. her birini en az 5 er defa izlemişimdir.

ama martian ve gravity de sadece bilim kurgu var olabilecek tarzı şeyler ama yukarıdaki 3 film "zaman"ı işlemişler aslında nasıl bir şey olduğundan çok etkisinin nasıl olduğunu izah ediyorlar.

Google ayazınca bilim kurgu çıkması normal sonuçta bilim kurgu filmler çünkü ama içerik yok derinlik yok.

• Evrim/Transendence i izledim biraz sıkıcı geldi.

Interstellar ı beğendim.Mutlaka İzlenmeli

Source Code beğendim. İzlenir.

Inception güzel.Mutlaka İzlenmeli.

Gravity efektler güzel. İzlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 31 Aralık 2020; 0:15:7 >
  • En son Ad Astra'yı izlemiştim.

• Morgan

• silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 24 Nisan 2021; 18:1:57 >
  • 2001: A Space Odyssey zor bir yapım.

Star trek serisi.

• Yapay zeka 2001 yapım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Robbins -- 10 Ocak 2021; 12:7:8 >
  • İnception
    Matrix
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.