Şimdi Ara

Bilim insanı ne ya? Bilim ADAMI diyeceksiniz.(Feministlerin saçmalıkları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CATBALCA , suicide sheep , IG Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
75
Cevap
1
Favori
3.632
Tıklama
82 oy şu anda #7
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bilim insanı ne ya? Bilim ADAMI diyeceksiniz.(Feministlerin saçmalıkları)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Onbaşı
  32 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  Okeanos_


  Yüzyıllardır "bilim adamı" olarak kullandığımız kelime, feminist dangalaklar öyle istiyor diye ana akım, erkek düşmanı feminist medya da haberleri sunarken "bilim insanı" diyor. Ulan kaç tane bilim kadını var da , bilim insanı diyorsun. Ha bilim kadını fazla yok ya, erkekler bilim konusunda iyi ya. Erkek düşmanı feminist faşistler de erkeğin iyi yaptığı her şeyi gömmeye, erkekleri aşağılamaya ve kötülemeye, kadınları ise yüceltmeye meyilli oldukları için bu kelimeyi yok etmeye çalışıyorlar. Ben bilim ADAMI demeye devam edeceğim. Kadın olursa da BİLİM KADINI derim. Bu kadar basit. Erkeklerin bu dünya için yaptığı geliştirmeleri, medeniyetimizi ileri taşımalarını gösteren bilim ADAMLARI nı bu şekilde unutturmaya çalışmalarına izin vermemeliyiz.

  Feministler(erkek düşmanları) erkek kelimesini kaldırmaya, bunun yerine başka isimler kullanmaya, kadınlar için de tam tersi sadece kadın kelimesini kullanıp, diğer bütün kelimelere yok etmeye çalışıyorlar. Amaç taktik, propaganda, strateji. Feministlerin neleri neleri hesap ettiğini, erkeklerin ruhu bile duymadan, kadınları nasıl üstün bir konuma getirdiklerini anlama konusunda çoğu erkek yeterli zekaya sahip değil. Hatta bazı erkekler o kadar cahil ki, "kadın beyanı esastır" ı ve süresiz nafakayı savunuyorlar. Bunların nasıl beyni yıkanmış böyle.

  http://www.sanalbasin.com/20-yil-hapsi-duyunca-39durun-iftira-attim39-dedi-18493025/

  Bakın bir kız iftira atıyor erkeğe. Bu haberi hiçbir ana akım medya Tv larda paylaşmadı. Neden biliyor musunuz? Çünkü İŞLERİNE GELMİYOR bu haber. Sağdan soldan uzaydan
  getirdikleri kadın mağduriyeti haberlerini servis yaparlar. Okulda bir erkeğin bir kıza çıkma teklif etmesini bile "cinsel istirmar iddiası" diye haber yapan faşist Show Ana haber, bu tarz erkek mağduriyeti olaylarında direk susar, sessiz kalır. Şahsen ben ülkeyi yönetiyor olsaydım medyayı alt üst ederdim. Bu şekilde haber yapmalarına asla izin vermezdim. Eşit şekilde cinsiyet mağduriyeti paylaşmadıkları sürece kanala büyük para cezaları verir ve hala devam ederlerse cezayı arttırır ve belli süreliğine kapatma cezaları verirdim. Ama önce sürekli para cezaları verirdim altından kalkamayacakları şekilde. Ödemedikleri sürece 10 günlük yayın kapatma cezası. Şu an medya erkeklerin kökünü kazıyor. Medya erkeklerin en büyük düşmanı. Feministlerden de önce geliyor bu düşmanlık. Hatta feminizmi ortaya çıkaran da medyadır.

  Türk medyası kadar erkek düşmanı, hastalıklı bir medya yoktur. Bunlar nasıl gazetecilik, radyo televizyonculuk eğitimi alıyorlar böyle. Bunlarda vicdan yok, empati yok, hiçbir şey yok. Bakın, bir katilin 2 tane erkeği öldürme haberi vardı dün. Ntv adlı erkek düşmanı, faşist, feminist kanal bu haberi şöyle sunmuştu: "2 kişiyi katleden zanlı tutuklandı." Peki size soruyorum. Ya katlettiği bu 2 erkek, erkek değil de kadın olsaydı. Haber şöyle olurdu. Feminist spiker şu propagandayla başlardı habere. "Yine bir kadın cinayeti" . Haberin içeriğinde de 2 kişi demek yerine, 2 tane kadın ifadesini kullanırlardı. Amaç vurguları cinsiyete yapmak. Yıllardı böyle böyle beyinlerimizi zehirlediler. Ama Maskülizm ideolojisi sayesinde, erkekler erkek haklarını savundukları ve bu ayrımcılıkları fark ettikleri için artık bir şeylerin farkına varmaya başladık. Bir senede 6000 tane erkek katlediliyorken, aynı zaman diliminde 300 tane kadın katlediliyorken, kadın cinayetlerini konuşup, erkek cinayetlerini konuşmayan bir toplum yapısı oluşturmak isteyen ana akım medya faşizmi, cinsiyet ırkçılığını, cinsiyet eşitsizliğini, nefret ve kin tohumları ekmeyi teşvik ediyor. Bunun bir parçası olmayın, olmayalım. GERÇEK CİNSİYET EŞİTLİĞİNİ SAVUNALIM.
  Kadın beyanı esastır, nafakalar, velayetin sadece kadınlara verilmesi, boşanma sonrası erkeğin tazminat ödemek zorunda bırakılması, kadınların erkeklerden 8 sene daha erken emekli olması gibi bütün cinsiyetçi ve ayrımcı uygulamalar kaldırılmalı. Tabi öncelikle bu uygulamaları getirip yürürlüğe sokan feminist akp nin iktidardan düşmesi lazım.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 26 Mart 2020; 12:47:41 >  _____________________________
 • Kardeşim artık medya onların elinde yapacak hiçbir şey yok.Cnn türk izliyorum ortada bir olay yokken karantina da kadına şiddet olabilir mi diye 15 dk bir kadını konuşturdular.Ortada olay felan da yok.Yani her şeyden bir mağduriyet yaratıyorlar.

  Feministlerin üstünde bir baskı yok ki. Nafaka ödeyen, çocuklarını göremeyen mağdur babalar eylem yaptılar. Ama çok etkisiz çalışıyorlar. Maskülizm altında birleşmiyorlar. Çeşit çeşit dernek kurup mücadele ediyorlar. Medya zaten bu adamların yaptıkları eylemi haber bile yapmadı. Eylemin olduğu günlerde Cnn ve Ntv penguen belgeseli paylaşmıştı. Erkeklerle alay ediyorlar resmen.

  Mesela Maskülizm Türkiye adında bir dernek kurulsa, parasal olarak bu derneği zenginler ya da bir kaç zengin fonlasa. Facebookda, youtube da içerikler, videolar üretseler. O zaman maskülizm ideolojisi gelişmiş olur. Erkekler güçlenmiş olur. Ama erkekler böyle bir mücadele yürütmüyor. Çok kopuk gidiyorlar. Bu şartlar altında feminizmin durdurulması ya da yenilmesi mümkün değil. Durdurulamaz. Erkekler zaten haklarını savunmuyor. Erkekler sadece feminizme karşı çıkıyor. Bu çok etkisiz bir şey. Feminizme karşı çıkmak tabi ki gerekli. Ama sadece feminizme karşı çıkmakla erkek hakkı savunulmaz. Doğrudan bir şekilde direk nafaka eleştirilmeli, kadın beyanı esastır eleştirilmeli, kadınların askerlik yapmaması ve erkeklerden 8 sene önce emekli olmaları eleştirilmeli, kadınların sağlık sigortası kesilmezken, erkeklerin sağlık sigortasının 25 yaşından sonra kesilmesi ayrımcılığı eleştirilmeli. Ama bunu yapan kaç erkek var ki? Her dakika başı en az 100 tane feminist propaganda paylaşılıyor Türkiye'de. Erkek haklarını savunan propagandalar ise günde 1-2 tane anca paylaşılıyordur. Kaç tane maskülist sayfa var ki aktif şekilde erkek haklarını savunan?

  Erkekler bu kadar tembel ve cahilken, kadınlar erkekleri parmağında oynatır. Ve oynatıyorlar da zaten. Zeka, her zaman kasları yener. Kadınların sosyal zekası, erkeklerin sosyal zekasından daha fazla. Çoğu erkek ayakta uyuyor. Kadın beyanı esastırın ne olduğunu bile bilmiyorlar. Nafakanın erkeklere nasıl zarar verdiğini bilmiyorlar. Türkiye'deki erkeklerin büyük bir çoğu yaşadıkları ayrımcılıkların ne olduğunu bile bilmiyor. Üstüne bir de feminist oluyorlar. Bunlar ne içiyor acaba.

  Erkek cinayetlerini işleyen kim? Kadın cinayetlerini işleyen kim?

  Bilim insanı meselesine girmiyorum bile. Bu kadar tek taraflı bakan bir zihniyete bir şey anlatılmaz.

  ''Adam'' kelimesinin TDK 1. anlamına baktığın zaman zaten ''insan'' ibaresini görüyoruz.

  Yani aslında adam=insan (tabii ki kullandığınız yere göre değişir içinde ''erkek'' anlamını da barındıran 9 farklı anlamı var.)

  İşin sonucuna gelirsek
  Şunu deme bunu de gibi anlamsız, gereksiz ve boş konulara girmenin hiçbir faydası yok.
  Tek amaç ''YAPTIRDIK'' diyebilmek. Feministler bugün çocuk evliliklerden ve cinayetlerden çok iyi prim kasmıştır.

  Zira feministler,
  1- hukukun özünü tamamen delik deşik ederek cinsiyete özel kanun hazırlatmış,
  2- Bayan demeyeceksiniz gibi saçma sapan saldırılar ile toplumun dil yapısını bozmuş,
  3- Erkek cinsiyetinden birinin yaptığı varsayımında ahlaksızlık olacak fiilleri boş linçlerle ahlak içi hale getirmiştir.

  FAKAT PRİM KASTIKLARI ÇOCUK GELİN VE CİNAYETLERE (KADIN DEMİYORUM ÇÜNKÜ CEZA HUKUKUNDA KATEGORİZE SUÇ DİYE BİR ŞEY YOKTUR. BU SADECE ENGELLİ ÇOCUK GİBİ İDRAK VE İRADE YETENEĞİ ZAYIF OLAN KİŞİLER İÇİN VARDIR. KADIN CİNSİYETİNİ AYIRMAK DEMEK KADINLARIN İDRAK ETME YETENEĞİ YOK DEMEKTİR. BUNUN SONUCU SÖYLEMEME GEREK YOK HERHALDE? KENDİ İRADESİYLE MÜLK EDİNEMEMEYE KADAR GİDEN BİR SÜREÇ BAŞLIYOR.) EN UFAK BİR ETKİLERİ YOKTUR.

  GENEL SONUÇ İTİBARİYLE FEMİNSİTLERİN KADINLARA YÖNELİK TR' DEKİ ASIL SORUN OLAN ÇOCUK GELİNLERE KARŞI HİÇBİR ETKİ YARATAMAMIŞTIR.

 • Onbaşı
  39 Mesaj
  Kardeşim artık medya onların elinde yapacak hiçbir şey yok.Cnn türk izliyorum ortada bir olay yokken karantina da kadına şiddet olabilir mi diye 15 dk bir kadını konuşturdular.Ortada olay felan da yok.Yani her şeyden bir mağduriyet yaratıyorlar.
  _____________________________
 • Binbaşı
  1688 Mesaj
  Erkek cinayetlerini işleyen kim? Kadın cinayetlerini işleyen kim?  Bilim insanı meselesine girmiyorum bile. Bu kadar tek taraflı bakan bir zihniyete bir şey anlatılmaz.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4053 Mesaj
  Bilim hayvanı,bilim bitkisi
  _____________________________
 • Binbaşı
  1110 Mesaj
  Bir de şey var. Belki de bin lerce erkek binlerce işimize yarayan bir buluş yapar. Ama kadının teki çıkıp bir şey bulunca yıllarca hep pohpohlanır. Tamam bulduğu insanlık namına faydalı da olabilir ancak erkeklerin yaptıklarını neden göz ardı ediyorsun? Ayrıca hem kadın erkek eşit. Neden kadınlar nadiren de olsa ( :D ) bir başarı da bulununca bunu her yerde sergiliyorsunuz? Bu nasıl bi yıkıklık psikolojisidır. Yazık yazık. Erkekler olmasa dünyanin hali harap.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  ❤Mustafa Kemal Atatürk❤
 • Yüzbaşı
  420 Mesaj
  Yüzyıllardır kullanılan bilim adamı söylemi oldu feministler yüzünden bilim insanı.
  Dünyanın gidişatına yön veren bir adet bilim kadını var sanki.
  |
  |
  _____________________________
  Kodum mu hoplatırım.
 • Yarbay
  3004 Mesaj
  feminizmin birsürü eşitliksizlik dayatan icraatı var, bilim insanı sözcüğünün getirilmesi en masum ve en haklı olan icraatlarıdır, keşke hep böyle icraatlar yapsalar. benim için bilim insanı demenin mahsuru yok.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  118 Mesaj
  bu devir son bulacak, baskılar arttıkça buna devam edemezler  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  944 Mesaj
  Adam kelimesi kadınlar için de söylenebiliyor.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  30 Mesaj
  Fox ta öğretmen dizisi var izleyin haberdeki olayların aynisini konu almis  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  529 Mesaj
  Azerbaycanda cinsiyetler: kişi (erkek) - gadın (kadın)

  bizde insan, kişi, -- orada insan, adam

  Dolayısı ile onlar gönül rahatlığıyla bilimle uğraşana "bilim adamı" diyebiliyorlar :)
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  311 Mesaj
  ''Adam'' kelimesinin TDK 1. anlamına baktığın zaman zaten ''insan'' ibaresini görüyoruz.

  Yani aslında adam=insan (tabii ki kullandığınız yere göre değişir içinde ''erkek'' anlamını da barındıran 9 farklı anlamı var.)

  İşin sonucuna gelirsek
  Şunu deme bunu de gibi anlamsız, gereksiz ve boş konulara girmenin hiçbir faydası yok.
  Tek amaç ''YAPTIRDIK'' diyebilmek. Feministler bugün çocuk evliliklerden ve cinayetlerden çok iyi prim kasmıştır.

  Zira feministler,
  1- hukukun özünü tamamen delik deşik ederek cinsiyete özel kanun hazırlatmış,
  2- Bayan demeyeceksiniz gibi saçma sapan saldırılar ile toplumun dil yapısını bozmuş,
  3- Erkek cinsiyetinden birinin yaptığı varsayımında ahlaksızlık olacak fiilleri boş linçlerle ahlak içi hale getirmiştir.

  FAKAT PRİM KASTIKLARI ÇOCUK GELİN VE CİNAYETLERE (KADIN DEMİYORUM ÇÜNKÜ CEZA HUKUKUNDA KATEGORİZE SUÇ DİYE BİR ŞEY YOKTUR. BU SADECE ENGELLİ ÇOCUK GİBİ İDRAK VE İRADE YETENEĞİ ZAYIF OLAN KİŞİLER İÇİN VARDIR. KADIN CİNSİYETİNİ AYIRMAK DEMEK KADINLARIN İDRAK ETME YETENEĞİ YOK DEMEKTİR. BUNUN SONUCU SÖYLEMEME GEREK YOK HERHALDE? KENDİ İRADESİYLE MÜLK EDİNEMEMEYE KADAR GİDEN BİR SÜREÇ BAŞLIYOR.) EN UFAK BİR ETKİLERİ YOKTUR.

  GENEL SONUÇ İTİBARİYLE FEMİNSİTLERİN KADINLARA YÖNELİK TR' DEKİ ASIL SORUN OLAN ÇOCUK GELİNLERE KARŞI HİÇBİR ETKİ YARATAMAMIŞTIR.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanRYZ -- 26 Mart 2020; 17:2:2 >
  |
  |
  _____________________________
 • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 34 dakika kadarı kaldı.
  Cumhuriyetçiler: - Vergileri azaltalım.

  - Mülteciler/göçmenler geleceğimiz için tehdit onları sınır dışı edelim ve kısıtlamalar getirelim.

  - Her olası tehdit için silahlanmayı arttıralım.

  Demokratlar: - History, his-story'den türemiş bir söz başka kelime bulup kullanalım.

  - LGBT yürüyüşleri yapıp, vegan hamburgeri yiyip, feminist politikalarla ataerkil sistemi bitirelim.

  - Ülkemizi mülteci bataklığına çevirelim.

  - Silahlanma masraflarını yok edip bu paralarla vegan dernekleri fonlayalım.


  Her ülke için çare belli, çare Cumhuriyetçi kanat.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 26 Mart 2020; 17:15:26 >
  _____________________________
  RevengeRain - Dipten Zirveye - Başlasın Sağanak!

  Nasyonal Liberal - Türk Yereli
 • Yarbay
  4053 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: RevengeRain

  Cumhuriyetçiler: - Vergileri azaltalım.

  - Mülteciler/göçmenler geleceğimiz için tehdit onları sınır dışı edelim ve kısıtlamalar getirelim.

  - Her olası tehdit için silahlanmayı arttıralım.

  Demokratlar: - History, his-story'den türemiş bir söz başka kelime bulup kullanalım.

  - LGBT yürüyüşleri yapıp, vegan hamburgeri yiyip, feminist politikalarla ataerkil sistemi bitirelim.

  - Ülkemizi mülteci bataklığına çevirelim.

  - Silahlanma masraflarını yok edip bu paralarla vegan dernekleri fonlayalım.


  Her ülke için çare belli, çare Cumhuriyetçi kanat.

  Silahlamaya karşıyım,savaşmayın sevişin
  _____________________________
 • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 34 dakika kadarı kaldı.

  Sen sevişirken başkası silahla seni basarsa ne yapacaksın hocam?
  |
  |
  Zodion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  RevengeRain - Dipten Zirveye - Başlasın Sağanak!

  Nasyonal Liberal - Türk Yereli
 • Yarbay
  4053 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: RevengeRain

  Sen sevişirken başkası silahla seni basarsa ne yapacaksın hocam?
  Kızsa üçlüye davet ederim Davete icabet adettendir,nezakettendir
  _____________________________
 • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 34 dakika kadarı kaldı.

  Threesome
  |
  |
  Zodion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  RevengeRain - Dipten Zirveye - Başlasın Sağanak!

  Nasyonal Liberal - Türk Yereli
 • Binbaşı
  1431 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Zodion

  Kızsa üçlüye davet ederim Davete icabet adettendir,nezakettendir

  Alıntıları Göster
  nEZAKET SAHİBİ KAÇ İNSAN KALDI Kİ SANKi
  |
  |
  _____________________________
  El Cartel De Konu Dışı
 • Yarbay
  5009 Mesaj
  argümana bak yüzyıllardır öyle kullanıyormuşuz. sonra gider araplara falan yobaz der  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 26 Mart 2020; 17:42:46 >
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.