Şimdi Ara

Biligsayarda Olan Takıntılarınız Neler? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • monitorun ustunde herhangi bir ize toza dayanamam, ozel silme bezi kestim kendime onumde duruyo 1saatte bir silerim cok takiliyo gozume:) ha bir de mouse takintim vardir, azcik gitmemeye basladiginda kiyamet kopar ugrasirim bidolu duzelsin diye.
  • habire yenile derim! ama yeniLemenin geciktigini hissediim bi daaha yaparm!
  • memosoz +1
  • çöp kutusu (merak ediyorum kaçımız evimizde çöpü dökeriz)
    temiz masa üstü
    no desktop background
    3/4 satırlık taskbar
    klasik windows görünümü (XP de bile)

bunlara takıntı diyemeyeceğim.

2 takıntım var, monitörüm sirekli temizdir kimseye dokundurtmam.
    makinamı kimse kullan-a-maz, elletmem.
  • çok güzel yaaa
    tek olmadığımı bilmek çok hoş...

1- masa üstünde asla resim kullanmam her zaman zemin siyahtır...
    2- ekrana dokunanlara sesli olarak kızarım yüzlerindeki şaşkınlık zevk vermeye başladı heheheh şaşırıyolar...
    3- C'ye asla program kurmam herşeyi D'ye kurarım ve yedeklerim...
    4- masaüstünü boş severim, her zaman masüstünde "msustu" klasörü vardır ve orada binlerce not ve dosya vardır...
    5- msustu klasörünü her akşam CD'ye yedeklerim
    6- arkadaşlar gibi benimde uygulamalar klasörüm sürüyle küçük programla doludur ama hiç birini
    kurmam...
    7-en kıl olduğum şeylerden biri de : insanların pencereler arası geçiş yapacağı zaman diğer butun pencereleri aşağı indirip (minimize) bakacakları pencereyi ekrana almak için salakça uğraşmalarıdır... yaw arkadaş bas, üste çıksın ne uğraşıyon diğerlerini aşağı indirmekle bırak arkada dursunlar, ne zararları var... kafayı yiicem....
    8- winamp veya başka müzik programlarındaki ekolayzırları arabalarındaki gibi yani bas ve tiz kısımları en yukarda 1 khz de en aşağıda ayarlayanlara çok çok kıl oluyorum, bu kadar müzikle iç içe olupta şu ekolayzırı kullanmayı hala öğrenememiş olmaları beni delirtiyor, bir de müzik zevkinden bahsedip ahkam keserler ya of ulen offf.....kulak yok hiç birinde kulaaaakkk...
    9- bu yazdıklarımda dahil olmak üzere yazdığım her yazıyı ctrl+a ve ctrl+c tuşlarıyla clipboarda alırım çünkü iexplorera ve türk telekoma asla güvenmem...
    10- herhangi bir program içerisinde yazı yazıyorsam her harfin ardından ctrl+s tuşuna basarım, zamanında 3-5 sayfalık metinleri elektrik kesintisi yüzünden bir kaç defa kaybedince insan yoğourda bile üflemeye başlıyor :-)
    11-a evet bende yazıları okurken mouse ile seçerim. heheh
    12-hiç kimse bende izinsiz bilgisayarıma dokunamaz ne evde kardeşim ne işyerinde patronum....

• benim takıntım format atmak ama bunuda geliştirdim
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drony</i>
    <br />sürekli refresh ve çöpü dökmek
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Kısa ve net.. aynen ben de ... sık sık çıkar çöpü dökerim...
    [bandt]
  • herşley çok güzel olucak [bgdnc2]
  • masaüstünde 10dan fazla kısayol olmasına izin yok direkt silinir
  • sürekli av yazılımımı update ederim zamanında 2 av kullanma çabam bile oldu (norton + kaspersky)
    modemin firewallına asla güvenmem outpost + zone alarm pro kullanırım
    envayi çeşit spyware adware temizleyici sistemimde bulunur
    nedenli nedensiz defrag yaparım
  • çok kasmışssın vagabond
    walla zoom x4 modemin fireall ı açık xp nin kendi firewall ı açık norton 2004 kurulu update ediorum haftada 1-2 filan aklıma geldikçe..
    bide ad-aware kurulu haftada 2-3 kere taratıp siliorum o kadar.ve siistem gayet normal ... çok kasmışssın ...

tek sorunum bellk okunamadı die hatalar üretmesi özellikle winampı kaparken...
  • yapma dro temizlik imandan gelirmiş
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drony</i>
    <br />sürekli refresh ve çöpü dökmek
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • [bandt]
  • Benim takıntıda kötü, aslında bilgisayar konusunda değilde birşeyi çektiğimde cd ye yazma ve arşivleme konusunda baya bi takıntım var. Mesela bilgisayarda geçen yazdan beri 20 gb mp3 var çoğuda albüm ama hala cd ye yazamadım nedenleride şunlar.
    1- cd yi israf etmekten hoşlanmıyorum yani bi grubun mp3leri 500 mb ise onunla uyumlu bişiler daha bulup illa 700 e yaklaştırmam lazım.
    2- Arşivin çok düzgün olmasını isterim yani mp3 id tag ler düsgün olmalı, lyricsler aynı albümlerin içinde olmalı. Eğer divx ise tr ve ingilizce alt yazilari ayni cd de ve düzgün olmalı...vs
  • -çöp kutusunu boşaltırım
    -bir işlemden sonra yenile yaparım
    -masaüstünde fazla icon barındırmam olanlarıda sağ alt köşeye yığarım
    -hızlı başlat ta sadece masaüstü vardır
    -programları isime göre sıralarım
    -winamp görev çubuğunda çalıştığında yoktur hiç bi zaman
    aklıma gelenler bunlar :)
  • 1)Bilgisayarda özgeçmiş,profil ve buna benzer formlar doldurmadan önce dikkatlice inceliyorum.Dolduracağım yerleri önce aaaaa veya xxxxx diye işaretleyip sonra doldurmaya başlıyorum.Üstelik güncellemeleride böyle yapıyorum.
    2)Windows masaüstünde günde kaç kere mausla yenile seçeneğine tıklıyorum bilmiyorum.Acayip bir takıntı haline geldi belki günde onbin kez yapıyorumdur.
    3)Bilgisayarımın ekranına dokunulmasından hoşlanmıyorum.Ufak bir leke olsa bile siliyorum.Herkes bilir bunu. çok kızarım ekranıma dokunanlara
    4)Ayda en az 2 kez format atıyorum.Windows düzgün çalışsa bile virüs varmı acaba bir hacker işlemlerimi görüyormu diye huylanıyorum.
    5)Ekran kartı takılmalarına ısınmalarına sinir olduğum için 3 ayda 4 ekran kartı değiştirdim.Şimdi Hercules readon 9800XT kullanıyorum.Şimdilik süper.
    6)Elbet daha çok vardır ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• Ben hopörlerin sesini kısar herşeyi kendi düğmesinden kapar ve bilgisayarın içinde cd bırakmamya çalışrım sanki içinde klasa cd birşey olcakda sanki takıntı işte ???
    Öyle yatarım.Biraz sonra yapacağım gibi !!!
  • bende masaüstündeki simgelerin yeri oynayınca deli olurum. tekrar düzelt işin yoksa
  • hooooooorttttt
  • benimde çöp kutusunu boşaltma hastalığım vardı ama artık tarih olduShift delete yapıyorum direk siliyorm.Tükürdüğümü yalamam

Sürekli bişeyler değiştirirm.ne bilim ayar kullanıcı hesabı fln:D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.