Şimdi Ara

Bilgisyararım Oyunlarda Kucuk Donmalar Yapıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya of destekleyen birilerini görmek ne güsel yaww
  • bencede ram yetmiyor eğer ses kartın onboard ise bu sorunu daha sık yaşarsın çünkü işlemci ve ram kullanıyor ram kullanan bütün programları kapatıp ayrı bir ses kartı tak ve öyle dene daha azalıcaktır tahminimce.
  • Dostlar hepinize ayrı ayrı tesekkur ediyorum.aqua dostum ses kartım live 5.1.Bu sorunu ben de dusundum o yuzden gidip ses kartı aldım.Cok tesekkur ederim onerin icin.
    Dostlar ne yaptıysam bi cozum bulamadım.Ama ramlerimi kingston yapacagım.Bir de guc kaynagını degisecegim tabii ki.Umarım bu sorunlar gecer de ben de rahat rahat oyun oynarım.
  • bendede aynı sorun vardı yalnız benim anakart epoxtu rda3ı cinsinden
    bu nforce anakrt sürüvüleri pc yi müthiş kasıyor
    sildim nforce sürücülerini şimdi zıpkın gibi açlışıyor makina
    takılmalar bu sayede durdu eskiden 30 botlu b.wietnam oyankerken daha kuraraken kasılırken şimdi 60 çıkarıyom 2 dk hazır hale geliyor
    ama senin sorun ram gibi
    bir de sp2 yüklemişsin sanırım uyumsuzlukl sp1 de varmıydı dikkatini çekerim?
  • Xulux dostum sp1 de de vardı.sp2 yi yeni kurdum zaten.Brnim board da nforce.suruculeri kaldırırsam bi zararı olmaz mı?Yani ne bileyim agp8x falan?Sonra nforce suruculeri herseyi kontrol ediyor.Suruculeri yuklemeden olur mu ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arabian night

Xulux dostum sp1 de de vardı.sp2 yi yeni kurdum zaten.Brnim board da nforce.suruculeri kaldırırsam bi zararı olmaz mı?Yani ne bileyim agp8x falan?Sonra nforce suruculeri herseyi kontrol ediyor.Suruculeri yuklemeden olur mu ki?

doğru 1 Gb bugünün oyunlarından doom 3 ve far cry dışındakilere çok olabilir ama ya 1 sene sonra ? düşünmesi bile çok fena
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.