Şimdi Ara

BİLGİSAYARINIZI EN FAZLA NE KADAR AÇIK TUTTUNUZ HİÇ KAPATMADAN..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ilk defa bu kadar fazla açık tutmuşum
    nede olsa radyo yayını yapıyoz

• Senin en fazla açık tuttuğun benim en az süre açık tuttuğumdan daha azmış be dostum.Fazla açık tutmazsam eğer iki günde kapatırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Senin en fazla açık tuttuğun benim en az süre açık tuttuğumdan daha azmış be dostum.Fazla açık tutmazsam eğer iki günde kapatırım.

napalım evden cıktıgım zaman kapatmak zorundayım evde kımse olmayınca guvenemiyorum kablolar tutusur fln aman..
  • Bilgisayari kapatmamakla bilgisayar başında durmayı kastediyorsan benim 24 saat, ama sadece bilgisayarın nekadar sure açık durduğunu soruyorsan 1.5 ay falan heralde

• Bilgisayar 7/24 açık...Bazı programları kurulduktan sonra restart istemese hiç kapanmayacak...Niye açık derseniz cevabım tabiki "emule" olacaktır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

ben ilk defa bu kadar fazla açık tutmuşum
    nede olsa radyo yayını yapıyoz

bilgisayarın ne kadar açık kaldığınmı soruyorsun ? internetinmi ??

genelde benim bilgisayarım cuma sabah 8 den pazar sabah 4 kadar açık kalır. hafta sonları bu sekilde.

• resatart atarsanız o saylanmaz,hiç restart atmadan ben şuanda 23 saate gidiyorum,
    mesela suanda msn de bi sorun var sanki yeniden başlatınca duzelecek ama restart yapmak istemiyorum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 19 Mart 2006; 18:35:15 >
  • isyerine geleli 2 sene olmak uzere ve isyerindeki bilgisayarı daha hic kapalı gormedim .. zaten kapatamazsın oyle bi sansın yok (isler yuzunden) .. benden once kac senedir acık allah kerim

ha ayda yılda bir kafayı yediginde yeniden baslatıyorum ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: take_me_as_i_am

isyerine geleli 2 sene olmak uzere ve isyerindeki bilgisayarı daha hic kapalı gormedim .. zaten kapatamazsın oyle bi sansın yok (isler yuzunden) .. benden once kac senedir acık allah kerim

waybe
  • hehe

1 gün yazıyor arkadaslar ben ordaki yazan yere bakıyorum sadece orda acaba en fazla kaç yazıcak
    1 gun 4 saat oldu
  • quote:

isyerine geleli 2 sene olmak uzere ve isyerindeki bilgisayarı daha hic kapalı gormedim .. zaten kapatamazsın oyle bi sansın yok (isler yuzunden) .. benden once kac senedir acık allah kerim

Ne is yapıosun ? Ve firma adı ne ?
  • quote:

senin kullandığın bilgisayarmı bu ??

server fln kastetmiyorsun değilmi ?_
  • 1 gün 10 saat küsür
    1 hafta açık bıraktığımda olmuştu
    Buyrun Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uralcoder -- 19 Mart 2006; 23:18:55 >
  • quote:

vay bea 2 senedir durmaksızın bilgisayar açık
  • sirket degil devlet dairesi.. bi tane server kasa var digerleri (4-5 tane) bildiginiz pc ... surekli acıklar..
  • 27 yada 28 gün bu yazdı hiç kapamadım laptopu

Sonunda anakart yandı bir iş günü ile yeni ürün talebini kaçırdım
  • quote:

sirket degil devlet dairesi.. bi tane server kasa var digerleri (4-5 tane) bildiginiz pc ... surekli acıklar..

patlar o pcler bea devletin yükünü taşımak kolay değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

27 yada 28 gün bu yazdı hiç kapamadım laptopu

Sonunda anakart yandı bir iş günü ile yeni ürün talebini kaçırdım

evde olmayınca nası guvenıyosunuz yaw ben evde olmayınca cesaret edemıyom bırakmaya
    yarın okula gıtcem bıraksammı kapatsammı die dusunuyorum,ula patlarmı acaba benim laptop
  • 2 hafta sanırsam
  • bilgisayari ekim ayinda aldim , hic kapatmadim daha . Kapattigim zamanlar arada temizledigim, frmat attigim, veya program kurdugum zamanlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.