Şimdi Ara

bilgisayarınızdan ne kadar memnunsunuz? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
8.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajim bulunsun. 14 yil sonra bi daha hortlarsa konu gorelim bakalim neler degismis.

Bu arada benim sistem:

Intel xeon e5450 3.00ghz (771 soket islemciyi 775 sokette kullaniyorum core 2 quad 9xxx gucunde)

R9 270 Asus DirectCU2 2 gb

8 gb ddr2 667 mhz ram

Lg 1680x1050 monitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRO EAGLE -- 1 Şubat 2017; 21:49:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Mesajim bulunsun. 14 yil sonra bi daha hortlarsa konu gorelim bakalim neler degismis.

Bu arada benim sistem:

Intel xeon e5450 3.00ghz (771 soket islemciyi 775 sokette kullaniyorum core 2 quad 9xxx gucunde)

R9 270 Asus DirectCU2 2 gb

8 gb ddr2 667 mhz ram

Lg 1680x1050 monitor

Hocam memnun musunuz? Ofisteki Core 2 Duo işlemciyi Q serisi veya Xeon modlu işlemciyle değiştireceğim performans artışı için. Ofis ve internet dışında kullanımı yok. Bir de W10'da akıcı çalışsın istiyorum.

• çok

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ekran kartinin son guncellemesinden sonra,oyuna girince pcde donma sorunu sizde var mi?

Y50 kullanıyorum saglam pc tasarimida cok guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: weros

Memnun deilim. Satanistim hehehe

Hocam foruma katıldığınız gün yazmışsınız merak ettim geçen 13 yılda hala satanist misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenByLouise

vay be.13 14 sene öncesine kadar ne kadar kötü sistemler varmış.Acaba bi 13 14 yıl sonrada bu sistemlere de bu kadar kötü diyecek miyiz?

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisinden :)

Render istersem 2670 Xeon var. Depolama istersem E5345 Dual Xeon var. Güç verimliliği Ve oyun içinde X550VX laptobu kullanıyorum. İnternette dolanırken Adaptör üstünde 30W gibi bir değer tahmin ediyorum. Full parlaklık ve harici mouse. Oyunda iken zaten maksimum 120W :) FHD bazı ayarları kısarak Akıcı oynuyorum hiç pişman etmedi allahıma şükürler olsun

• Bilgisayarım yok olursa eğer memnun olurum tabi .

• İ5 3210m

6gb ram

1gb Hd7670m ekran kartı

1 tb hdd

4 senedir kullanıyorum, memnunum.Genelde orta düzey oyunlar oynadığım için işimi görüyor.4 sene önce 1600 e almıştım şimdi bu ayarda pcler 2000 üstüne satılıyor.Ben bunu bir 7 sene kullanmadan değiştirmem.Elinizde ki teknolojik aletlere sahip çıkın.Bozulursa yenilemek sıkıntı.

• Mükemmel diyeceğimde nazar deyip birşey olmasından korkuyorum
  • Sadece sosyal medya ve müzik için kullanıyorum, tabi ki donmalar oluyor ama pek takmıyorum. Genel olarak memnunum diyebilirim.
  • 1996'de başladim her gün bilgisayar aşk gibi bilgisayar bağımlı oldum tedavi imkansız
  • Çinin yaptığı süper bilgisayar benimdir

Memnunum

• ABV HP aldığım güne ben Lenovocuydum nasıl gittim aldım bu HP yi anlamadım , ama teknosada ki eleman kandırdı bilgisayardan da anlarım nasıl ikna etti beni hala anlamış değilim.

Cihaz iyi aslında kaliteli şöyle söyliyim Call Of Duty İnfinite Warfare ve Gta 5 falan çalıştırıyor ama bir Lenovo kalitesi yok ABV.

• Toshiba chromebook kullaniyorum,
    7-8 saat batarya suresi aliyorum.
    Sadece film,muzik ve webde gezinti icin harika.
  • imzamda ki yetiyordu su an yok gerci baska yerde yssiyorum eski evde kaldi

• Asus m5A97 R.2 anakart, Kingston black 8 gb 2133 mhz ram, Amx fx 8320 işlemci, Samsung evo 840 120 gb SSD, GTX 970 Ekran kartı. Çok memnunum. Şu Samsung 950 m.2 leri merak ediyorum. İleride böyle bir sistem toplayacaz inşallah
  • Sağlam hort olmuş.

Notebook kullanıyorum memnun değilim. 4gb ram ilavesi yapıcam belki az biraz toparlar.

• Hp pavilion g6 var. 4sene önce almıştım. 4gb ram 1gb ekran kartı vs bana yetiyor şuan. Oyun oynamam ama bol bol internette sörf yapar dizi/film izlerim. Yalnız çalıştırdıktan 30-45dk sonra sanki uçak motoru varmış gibi ses çıkarmasa iyi olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 2 Şubat 2017; 10:48:47 >
  • imzamdaki sistem var, son derece memnunum.

+ güzel hort
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.