Şimdi Ara

Bilgisayarın Sesi Artıyor Ve Tarayıcı Açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba, bilgisayarımda belirsiz bir vakit sonra ses son seviye oluyor ve varsayılan tarayıcı sayfaları açılıyor, oyunda isem fps kaybına uğruyorum, bilgisayar kasmaya başlıyor. Bilgisayara iki defa windows 8 içinden format attım, bir defa servise verdim onlar attı (hatta parça değişimi için fazladan para verdim) fakat hiçbir işe yaramadı. Dört farklı virüs programı ile tarattım fakat hiçbir virüs bulamadım. Sorun neden oluyor, teşekkürler.

• Güncel. (Kusura bakmayın upladım ama)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeoMessiOn -- 15 Eylül 2021; 17:28:48 >
  • Umutla bekliyordum ve gelen cevap...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 018810

Umutla bekliyordum ve gelen cevap...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeoMessiOn -- 15 Eylül 2021; 17:28:55 >
  • klavyeden yanlış bir kısayol tuşuna basıyor olmayasın ? bazen saçma sapan kısayol tuşları olabiliyor klavyelerde, yanlışlıkla onlardan birine basıyor olabilirsin, mesela bazı pc lerde varsayılan tarayıcının açılması için kısayol tuşu var. sesi bir anda max lamak için var mı onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut78leo10

quote:

Umutla bekliyordum ve gelen cevap...

biz sana yardımcı olmaya çalışyıroz olmadımıysam kenara çekçem böyle mesajın sana faydası yök böyle davranırsan da kimse sana cevap vermez o zaman git kendin çöz sorununu ben sana para harcamadan yapacaklarını söyledim illaaki harcamak istiyosan git 2 milyara vatandan sorunsuz pc al

O klavye olayını çok söylediler fakat öyle bir şey yok. Servise verdiğimde o olayı söyledim fakat ne kısayol tuşu var ne de takılması. Gene de yardımın için sağol. Bu arada umut78leo10 senin dediğinin konuyla alakası yok ve tek bana değil birkaç konuya daha atmışsın.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeoMessiOn -- 15 Eylül 2021; 17:29:22 >
  • quote:

Öncelikle merhaba, bilgisayarımda belirsiz bir vakit sonra ses son seviye oluyor ve varsayılan tarayıcı sayfaları açılıyor, oyunda isem fps kaybına uğruyorum, bilgisayar kasmaya başlıyor. Bilgisayara iki defa windows 8 içinden format attım, bir defa servise verdim onlar attı (hatta parça değişimi için fazladan para verdim) fakat hiçbir işe yaramadı. Dört farklı virüs programı ile tarattım fakat hiçbir virüs bulamadım. Sorun neden oluyor, teşekkürler.

formatı üstüne kurarak mı atıyorsunuz yoksa gerçekten diskleri silip sıfırdan mı atıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Öncelikle merhaba, bilgisayarımda belirsiz bir vakit sonra ses son seviye oluyor ve varsayılan tarayıcı sayfaları açılıyor, oyunda isem fps kaybına uğruyorum, bilgisayar kasmaya başlıyor. Bilgisayara iki defa windows 8 içinden format attım, bir defa servise verdim onlar attı (hatta parça değişimi için fazladan para verdim) fakat hiçbir işe yaramadı. Dört farklı virüs programı ile tarattım fakat hiçbir virüs bulamadım. Sorun neden oluyor, teşekkürler.

formatı üstüne kurarak mı atıyorsunuz yoksa gerçekten diskleri silip sıfırdan mı atıyorsunuz ?

İlk olarak umut tekrar konuyu oku lütfen kasma var falan demedim sadece ses 100'e çıktıgında bilgisayardaki problemler yüzünden kasma oluyor. bjk_murat hocam ben kendi içinden yaptığım için sanırım üzerine yapıyor fakat servistekilerin nasıl yaptığını hiç düşünmemiştim, bilmiyorum, soracağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

İlk olarak umut tekrar konuyu oku lütfen kasma var falan demedim sadece ses 100'e çıktıgında bilgisayardaki problemler yüzünden kasma oluyor. bjk_murat hocam ben kendi içinden yaptığım için sanırım üzerine yapıyor fakat servistekilerin nasıl yaptığını hiç düşünmemiştim, bilmiyorum, soracağım.

servise gerek yok indir güncel bir windows

kendin at usbye

sıfırdan formatını at

sorunun gideceğini düşünüyorum.

not : imzamdaki win7anakonu ve win8 anakonu yardımcı olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.