Şimdi Ara

Bilgisayarın dili kendiliğinden Almancaya döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Jetta Comfortline 1.2 Tsi Bmt Dsg aracımı daha dün teslim aldım. Eski bir Polo kullanıcısı olarak aracın konforuna ve sürüş keyfine hayran kaldım. Ancak teslim sonrası eve döndükten 2 saat sonra yaşadığım olay konusunda fikirlerinizi almak istedim. Arabayı teslim alıp eve getirip park ettikten 2 saat sonra tekrar calıştırmak için anahtarı kontağa yerleştirip çevirince araba calışmadı. Ekranda teslim sırasında dili Türkçe ayarlamış olmamıza rağmen Almanca birşeyler yazdı. Sonrasında 1-2 denememde daha calışmadı. Ayarlardan bilgisayarın dilini tekrar Türkçe yapıp tekrar calıştırdığımda bu kez sorunsuz çalıştı. Ancak bu çalışmama olayı ve Bilgisayarın dilinin kendi kendine Almanca'ya dönmüş olmasının neden yaşanmış olabileceği hususunda fikrinizi almak istedim. Bugün de aracı birkaç kez çalıştırdım ancak sorunu tekrar yaşamadım. Aklıma bu sorunun aracı yeni teslim aldığım için henüz 2. anahtarın kontağa ilk kez takılmış olmasından kaynaklı olabileceği geldi sadece. Sizce bu bir arıza mıdır. Bu konuda servise gitmeli miyim. Fikirlerinizi almak isterim. Saygılarımla

• Bende hiç öyle birşey olmadı. Yedek anahtarını eve koydum zaten. Üstündeki anahtari kullandım hep. Bir daha yapınca bence servise gidin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedek anahtarı ile ilk defa kullanınca oluyor. Aynı araçtan bende de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.